Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) albert8


albert8
addikt

Durvának igérkezik :Y

de azért a régi csaj jobb volt :)
és ott a egyik kedvenc szinészem Roman pearce :D
vagyis Tyrese Gibson

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#2) DEJVID


DEJVID
őstag

Szerintem meg olyan szar lesz, mint az előzők.

(#3) danih


danih
addikt

Az Inception trailere óta mindegyik lenyúlja annak hangzását... Gáz...

(#2) DEJVID
Ne is Bergman filmet várj :)
Kb Csata: Los Angeles szint.

[ Szerkesztve ]

(#4) BITBOYS válasza danih (#3) üzenetére


BITBOYS
addikt

Távolról sem :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#5) adalbert1


adalbert1
veterán

Egyik Transformers filmet sem láttam még, de amilyen látványorgia itt volt lehet hogy bepótolom őket.

(#6) Thunderzolee válasza adalbert1 (#5) üzenetére

Hát.. Sztem meg ezt is el fogják b×szni nyálas részekkel, mint a kettes Transformerst is sikerült.. (Vagy akár a Csata: Los Angeles-t) :(((

Képzelj el egy látványos akciómozit, amiben egyszer csak a legjobb robbanásokkal, lövöldözésekkel teli részekbe bevágnak másfél-két perces abszolút oda nem illő, így szeretlek, úgy szeretlek részeket nyálas zenei aláfestéssel, miközben a háttérben robbanások, meg lövedékek röppályájának füstnyomai látszódnak..
Legszívesebben felálltam volna, és kimentem volna a moziból. :((
Azt hittem agyam eldobom.. :/

Legalább DVD-n kiadtak volna belőle valami hardcore militarista verziót, amiből ezeket a részeket kihagynák...
Black Hawk down.. na az volt a jó film.
Nem ilyen csöpögős sz×r mint ezek a mai "akció"filmek.. :(((

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#7) Akos96


Akos96
senior tag

A 2. részt kb. fél óráig bírtam, aztán inkább elmentem TV-t nézni. Annál csak jobb lehet.
A trailer meg jól néz ki. :)

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#8) BITBOYS válasza adalbert1 (#5) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nekem az első rész nagyon bejött, össze sem lehet hasonlítani a második résszel, utóbbi tényleg gyerekfilm lett.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#9) Tom5


Tom5
addikt

Részemről NAGYON VÁRÓS!!!!!

(#10) hoffman_ válasza BITBOYS (#8) üzenetére


hoffman_
nagyúr

De majd most :))

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11) rt06 válasza Thunderzolee (#6) üzenetére


rt06
veterán

"Képzelj el egy látványos akciómozit, amiben egyszer csak a legjobb robbanásokkal, lövöldözésekkel teli részekbe bevágnak másfél-két perces abszolút oda nem illő, így szeretlek, úgy szeretlek részeket nyálas zenei aláfestéssel, miközben a háttérben robbanások, meg lövedékek röppályájának füstnyomai látszódnak.."

apro modositas:

kepzelj el egy akciofilmet, ami akar latvanyos is lehetne, ha a 30 meteres monstrumokat nem masfel meterrol vennek es/vagy nem rangatnak a kamerat, mint hulyegyerek a p*cset...
a tobbi stimmel

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#12) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Az első jó volt, a második nevetéseges.

Ez talán már szánalmas lesz :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#13) kenwood3


kenwood3
őstag

Megan Fox miatt néztem meg csak az első 2 részt :O
Az új csaj meg wtf :U :W

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#14) madgie válasza Thunderzolee (#6) üzenetére


madgie
titán

100% egyetértés, a Black Hawk Down az Isten :DDD

Ja, igen, Battle: LA. Most láttuk, a gépzíj már akkor lerepült az agyamról ,amikor az elején, egy nyugodt, temetői látogatós jelenetnél is ráncigálják a kamerát, meg zúmolgatnak belefelé :(((

(#15) danih válasza kenwood3 (#13) üzenetére


danih
addikt

Megan Fox elment színész-órákat venni.

(#16) kenwood3 válasza danih (#15) üzenetére


kenwood3
őstag

Nekem nem is a színészi képességei tetszettek ;] :DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#17) mephi666 válasza madgie (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát a bhd tényleg nagyon jó... holott nem ugrálok annyira a háborús filmekért, ez mégis nagyon tetszett :K a battle la pedig kabaré... soha nem nézem meg többet, az biztos...

ha már michael bay, akkor a mai program: the rock 1080p :K barátnőm még nem látta, én pedig még nem elégszer ;] ahogy láttam, bay nagyon jó filmeket rendez, viszont képes producerkedni sz@r filmeknél is bőven

#16: soha nem értettem, mi ez a nagy hype megan fox körül :U annyira nem is szép és a színészi játéka sem valami meggyőző... tegnap direkt odafigyeltem rá, de semmi hatás... egy milla jovovich, vagy lucy liu szerintem 100-szor jobb nő :K

[ Módosította: Ndruu ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) danih válasza kenwood3 (#16) üzenetére


danih
addikt

Nem is tetszhettek, mert azok nincsenek neki.

(#19) BITBOYS válasza madgie (#14) üzenetére


BITBOYS
addikt

BHD tényleg nagyon jó, imádom :D
De Az őrület határán is durva

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#20) BITBOYS válasza rt06 (#11) üzenetére


BITBOYS
addikt

Van benne valami, szerencsére ezt kiküszöbölték :) Mondjuk ez inkább a második részre volt jellemző.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#21) hoffman_ válasza mephi666 (#17) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Bituról linkelsz, az derééék :DDD Ha már bhd, pár hete volt nagy pörgés a Filmvilágban, amikor bedobtam, hogy még nem láttam, és megnézem. Legalább 5-6 emberes lavinát indítottam el :D Nekem is bejött nagyon, de én a TF-et többször tudom megnézni. Látvány-fétisem van, hiába.

Megan Fox meg tényleg nagyon hülye lehet. Kirúgatni magát a TF trilógiából? Ehhez már kell tehetség. Ez a mostani csáje meg se közelíti szerintem.

mod:

No para, mod előtt még lekapom :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#22) mephi666 válasza hoffman_ (#21) üzenetére


mephi666
nagyúr

váá, bazz... mellette volt nyitva imdb, onnan akartam linkelni :W na, irány modker

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23) danih válasza mephi666 (#22) üzenetére


danih
addikt

lol te kis hamis

(#24) cskamacska


cskamacska
addikt

Olyan változat vajon nem készül belőle, ahol a főszereplőt kivágják a fenébe? ;] Rettenetesen ütni való feje van szegénynek. :W
John Turturro meg kaphatna valami értelmes szerepet, mert az idegbajos nem túl titkos ügynöktől a falat kapartam. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#25) danih


danih
addikt

Hogy is néz ki egy Michael Bay film?

(#26) BITBOYS válasza cskamacska (#24) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nekem a Constantine filmbe tűnt fel először. Most nézem, hogy az Én a robotban is játszott...észre se vettem :) Nekem amúgy semmi problémám vele, kivéve az új Indi film...valahogy nem illett bele a képbe. Spielberg papa nagyon tolja :)

(#25) danih :D South Park egyik része pont idevágó lenne :D nem találom.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#27) hoffman_ válasza danih (#25) üzenetére


hoffman_
nagyúr

És ez így pont jó.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#28) danih válasza hoffman_ (#27) üzenetére


danih
addikt

Tudom, neked ennyi is elég :) (nem cukkolásból írom, tényleg. mindenki mást vár el egy filmtől)

(#26) BITBOYS itt van :)

[ Szerkesztve ]

(#29) BITBOYS válasza danih (#28) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ezaz :D
Várjuk ki a végét, aztán lehet fikázni, vagy nem.. :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#30) danih válasza BITBOYS (#29) üzenetére


danih
addikt

Az biztos, de tippelni lehet már szerintem :)

(#31) hoffman_ válasza danih (#28) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hát evidens, hogy ha TF3-at nézem, akkor nem Jack Nicholsont akarom látni a Ragyogásból.

- épp ezért biglájk a linknek :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#32) BITBOYS válasza danih (#30) üzenetére


BITBOYS
addikt

Akkor neked az első rész se jött be, igaz? :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#34) danih válasza BITBOYS (#32) üzenetére


danih
addikt

Hát, inkább jellegtelen, annyira, hogy már nem is emlékszem rá - csak arra, hogy nem volt szar, de jó sem :)
A második meg fos volt.
Ha ezt a tendenciát tartja a franchise, akkor van egy tippem, milyen lesz a harmadik :)

(#35) BITBOYS válasza Kalandor (#33) üzenetére


BITBOYS
addikt

:D
Nem rossz

(#34) danih: Állítólag felhagytak a 2. rész baromságaival. Meglátjuk...

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#36) madgie


madgie
titán

Jut eszembe: Emmerich nevének csak a kezdőbetűje kerül a közös projektbe, pontosan Bay neve elé :))

(#37) BITBOYS válasza madgie (#36) üzenetére


BITBOYS
addikt

Komolyan mondom közös filmet kellene készíteniük :DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#38) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Érdekes választás ez az új nő. Ugyanazt a szerepet is fogja játszani? Barátok közt. :D

Megan Fox gyatra színészi képességeihez egyelőre nem volt szerencsém, a szinkron sokat tud javítani. (Pont ezért nem viszolygok egy átlag film szinkronjától, mert az átlag amerikai film szereplői ugyanolyan gázul játszanak, mint az átlag magyar filmben, csak külföldiként nem feltétlenül veszi észre a magyar ember. De nekem munkaköri ártalom, hogy észrevegyem. :D)

(#39) hoffman_ válasza Crystalheart (#38) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hálisten legalább nem ugyanazt a szerepet kapja. Új barátnő címét viseli, ahogy tudom.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#40) Crystalheart válasza hoffman_ (#39) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Akkor főhősünk ízlése ugrásszerűen romlott. :) Mondjuk így is, úgy is gáz szerintem a dolog. Meg ettől eltekintve, ez annyira kiszámítható volt: addig nem állnak meg, míg egy totális apokalipszis-közeli helyzetet nem hoznak össze. Főként USA-ban, ofkórz; esetleg vágóképnek beteszik az Eiffel tornyot, ahogy megroggyantja valami becsapódó gép.

(#41) danih válasza Crystalheart (#40) üzenetére


danih
addikt

Olyan nincs, hogy az Eiffel-torony ne kapja meg a magáét egy amcsi világméretű katasztrófafilmben :)
Opcionálisan ide tehető még: a Gízai piramisok, a Vörös tér, a Taj Mahal, a londoni Big Ben.

(#42) hoffman_ válasza danih (#41) üzenetére


hoffman_
nagyúr

És a TF3-ban először a magyar Parlament épülete :DDD Munkaidőben ;]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#43) danih válasza hoffman_ (#42) üzenetére


danih
addikt

Az amcsi meg bámulna, hogy miez, hát ezt nem is tudom micsoda, miért robbant fel? :)

(#44) rt06 válasza danih (#41) üzenetére


rt06
veterán

ez most olyan, hogy te pl meg tudnad mondani fejbol, hol van pl a sears tower (csak hogy a legkonnyebbel kezdjem), ne adj isten fel is ismerned ranezesre
vagy a navy pier, a marina city, a lake point tower
es ezek csak egyetlen varos olyan elemei, melyek ugyan egyediek, jol felismerhetoek (nemelyikuk vilaghiru is), az atlag tvnezonek fogalma nem lenne rola, hogy az meg mi a fene es hol van

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#45) danih válasza rt06 (#44) üzenetére


danih
addikt

Köszönjük, Emese.

(#46) rt06 válasza danih (#45) üzenetére


rt06
veterán

pedig pont ezert teszik bele az eiffel tornyot, a gizai piramisokat, a taj mahal-t, a voros teret, meg a big ben-t, hogy a buta magyar is megertse mi tortenik a moziban

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#47) danih válasza rt06 (#46) üzenetére


danih
addikt

Biztos a 43-ra akartál reagálni, csak mellényomtál.

[ Szerkesztve ]

(#48) rt06 válasza danih (#47) üzenetére


rt06
veterán

nem igazan tudtam donteni 40, 41 es 43 kozott

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#49) danih válasza rt06 (#48) üzenetére


danih
addikt

Legyen...
Akkor gondold át a következőket.
1. Kik készítik a szóban forgó filmeket
2. Milyen ismert helyek "landmark"-ok találhatók benne
majd ezt vesd össze
- a Pisilő kisfiúval
- a Brandenburgi Kapuval
- a Sagrada Família-val
példul.

[ Szerkesztve ]

(#50) rt06 válasza danih (#49) üzenetére


rt06
veterán

imho nem azon van a hangsuly, hogy kik, sokkal inkabb azon, hogy kiknek keszitik a filmeket

amiket en emlitettem, egy usa lakos elobb ismer fel, mint egy europai, mig amiket te soroltal fel (nem itt, hanem korabban), azokat kb a vilagon barhol felismernek

p.s.: azt azert megneznem, amint azt mutatjak, amint eppen meteor/halallezer/urhajo talalja el a pisilo kisfiut

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.