Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DArchAngel


DArchAngel
tag

Arról nem szól a fáma, hogy miért 122112?
Vagy én vagyok tök hülye, hogy nem vágom miért?

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#2) concret_hp


concret_hp
addikt

világvégemindemghalunkmindemeghalunkpirosgombrulz ;]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#3) Psychonaut válasza DArchAngel (#1) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ez az utolsó nap az ősi maja naptárban, ha jól tudom... :F
De úgy baromság az egész, ahogy van. Mindig elhalasztják kicsivel, mikor látják, hogy nem jön be időre. :D

(#4) DArchAngel válasza Psychonaut (#3) üzenetére


DArchAngel
tag

Aha, már elkezdtem számolgatni, melyik számrendszerben adja ki a 666-ot :)

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#5) BITBOYS válasza DArchAngel (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

[link] Itt olvashatsz róla bővebben :)
Emmerichnek csinálok reklámot :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6) Ice!? válasza DArchAngel (#1) üzenetére


Ice!?
őstag

Ezt biztos valaki megálmodta.

(#7) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

"–totális kontroll alá vetik a gazdaságot és a kereskedelmet." - ez alatt mi a frászt értenek? :D

(#8) BITBOYS válasza Crystalheart (#7) üzenetére


BITBOYS
addikt

jönnek a zsicig? :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#9) Crystalheart válasza BITBOYS (#8) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mert egy dolog a teljes visszakövethetőség, és másik a totális kontroll. Előbbi célszerű volna és megvalósítható, utóbbi teljesen irreális elképzelés, minekutána nem vagyunk robotok... Meg "totális"? cserekereskedelem nem létezik? :DDD

(#11) csimav válasza ,,no name" (#10) üzenetére


csimav
senior tag

megtanulsz helyesen írni. :))
nem bánnám, ha 1-2 ufó benézne hozzád.

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#12) Goose-T válasza DArchAngel (#4) üzenetére


Goose-T
veterán

És hátborzongató összefüggés: ha a 12, a 21 és még egyszer a 12 számjegyeit összeadod, mindhármat megszorzod a maradék számjegyek összegével (2012-ből a 20), akkor 666 jön ki! Egyszerűbben: 1+2, 2+1, 1+2 -> 3, 3, 3; 2x3, 2x3, 2x3 -> 666!!! :Y :DDD

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#13) gabor85 válasza csimav (#11) üzenetére


gabor85
őstag

Te meg talán elkezdesz önuralmat gyakorolni :DDD

(#14) csimav válasza gabor85 (#13) üzenetére


csimav
senior tag

Igen, lassan elkezdem...

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#15) Badman 4ever válasza Goose-T (#12) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Menjél számmisztikusnak... :DDD Szerintem nem lesz itt semmi, a karácsonyi nagy bevásárlási rohamon kívül. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#16) Fecogame


Fecogame
veterán

Erről már regeltem egy domaint :D

2012december21.info

:C

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#17) Samus


Samus
addikt

Kérdés: húszas számrendszer, akkor miért kell parázni a 13nál? Majd ha újra nullázódik...Addig még van pár ezer év. 0.13.13.13.13nál nem volt világvége?
Ez egyébként emlékeztet a 2000es év problémájára.

Az UFO-k pedig, ha tényleg létezik intelligens élet a földön kívül (ami biztos, tekintve a világ nagyságát, és elvileg végtelenségét), akkor biztos nem ide jönnek el...

Én nem tudom, ha jön a nagy "badabummm", előtte bespájzolok, lehúzódok az alagsorba egy "gamer girlfirend-el+ (link:http://zsir.blog.hu/2008/07/09/gamer_girlfriend_visszater_bioshock ), és bekockulok...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#18) Ice!? válasza Samus (#17) üzenetére


Ice!?
őstag

De beteg vagy te. :DDD:DDD

(#19) Hasek


Hasek
Közösségépítő

12.21.12.-re utaló jeleket akarsz? Tessék: [link]

Jönnek a haverjaid, Űrdongó... :DDD

p.s.: Ha valaki rájön, mi a trükk a felvételen, akkor mesélje el kérem, mert én nem jöttem rá. 5-6 másodpercnél egy fekete pontot látok a kör jobb szélén elsuhanni. Ennyi. :B

Üdv. H

(#20) zoltanz válasza Samus (#17) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én tudok olyan kutatási eredményről ami arról szól, hogy a XVII század nem nem is létezett ,fikció az egész, betoldotak a történelmbe cirka 300 évet. Úgyhogy nyugi ,még csak kb 1700 ban vagyunk, van még 300 év a világvégéig is ezek szerint. :))

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#21) mephi666


mephi666
nagyúr

hú, a 21 a szerencseszámom, ebben a dátumban meg oda-vissza le van írva többször :)
amúgy ha beletenyerelek a billentyűzetbe, így: 564643514, akkor ebből is ki lehetne hozni előbb-utóbb a 666-ot :) ez ilyen dolog... játszottunk anno ilyen "játékot", hogy mondjon valaki 2 olyan szót, aminek látszólag semmi köze egymáshoz és valaki más pedig 1mondatban hozza őket összefüggésbe... lehetőleg minél gyorsabban... akármibe bele lehet magyarázni bármit...

itt majd kb 5milliárd év múlva lesz a világvége, amikor a nap vörös óriássá fúvódik... (igaz eddigre kihal az élet is több soron) amilyen hülyék az emberek, itt párszáz év és elhozzuk a saját világvégénket :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) BITBOYS válasza Hasek (#19) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jönnek a szikráért, de már eladtam itt az aprón :DDD

Úgy olvastam semmi trükk nincs benne, egyszerű ufó semmi több :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#23) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Ok! Akkor karácsonykor akkor nem fogok sokat költeni ajándékokra. :DDD

(#24) Móci


Móci
addikt

Felőlem jöhet az X bolygó, ha lesz rajta szép ufólány, bespájzolok párral! :DDD
Remélem nászajándéknak adnak egy űrhajót is, mindig is meg akartam nézni a marsot.
Ha meg tényleg vége lesz, akkor másnap legalább nem kell befűteni. Spórolás, spórolás...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#25) DArchAngel válasza Goose-T (#12) üzenetére


DArchAngel
tag

Tudtam, TUDTAM :DD

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#26) Tim82 válasza Móci (#24) üzenetére


Tim82
nagyúr

Csak Neked. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#27) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A maják szerint sem lesz világvége 2012-ben

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#28) Móci válasza Winner_hun (#27) üzenetére


Móci
addikt

De azért a bolygó jön, ugye? :DDD
Tim82: lányom nincs, max kutyám. Úgy már gondolom nem az igazi. :DDD
Van még itt egy kis sc-fi is, ha már ennél a témánál tartunk: Katt!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#29) pityeszka


pityeszka
őstag

Én a "fekete vész pusztít"-ban jobban hiszek. :D

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#30) zerg-1


zerg-1
csendes tag

BITBOYS azt se tudja mi van csak dumál itt a fórumokban hogy teljen az idő a melohelyen

(#31) BITBOYS válasza zerg-1 (#30) üzenetére


BITBOYS
addikt

Tünnyélinnen...vissza a szervizbe :(((

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#32) zoltanz válasza Móci (#28) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Viccen kívűl ezek a biorezonancia, közös tudatalatti kutatások igen ígéretesek és komolyan veszik A Deja Vu érzést lehet felesleges kutatni mert nincs is értelme a szerelem sem mutatható ki sehogyan. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#33) Móci válasza zoltanz (#32) üzenetére


Móci
addikt

A biorezonanciáról én is sokat hallottam, lehet ki is próbálom majd, azért nem is lett odaírva a link elé, hogy hülyeség. :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#34) Hasek válasza BITBOYS (#22) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Ja, csak egy ufo? Jól van akkor, csak a szokásos. Kezdtem már örülni, hogy végre valami változatosság, de ezek szerint nem... :D

Egyébként nyílvánvaló, hogy kamu. Ha valós lenne, nem ez lenne az egyetlen amatőr felvétel a dologról, és nem valószínű, hogy csak fél percig filmeznének egy ilyet. Elég valótlannak tűnik... :K

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#35) ollie


ollie
MODERÁTOR

"nemzetközi írásmód szerint: 12.21.12."

Ajjaj, nincs olyan, hogy nemzetközi írásmód. Az egyik országban így írják, a másikban pedig úgy.

Pl. egyes angolszász területeken a fenti írásmód a helyes, más területeken pedig a 21.12.12.

***

(#36) ollie


ollie
MODERÁTOR

Egyébként meg már csak azért is nagyon nagy marhaság, mert minden évszázadban előfordul egyszer a 12.21.12.

***

(#37) BITBOYS válasza ollie (#36) üzenetére


BITBOYS
addikt

Valamivel el kell csapni az időt :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#38) Xirtam


Xirtam
veterán

én a pólus változásban hiszek! :B

(#39) DEJVID


DEJVID
őstag

Előtte még ki kéne írtani a bodzaszedő, becsületes állampolgárokat. Az összeset abból a rasszból.

kibírtam cigányozás nélkül :D

[ Szerkesztve ]

(#40) flurider


flurider
aktív tag

ahahah

beteljesednek Nostradamus jövendölései a harmadik világháborúról => ő már asszem beégett egy párszor (ettől függetlenül szimpi, csak nem minden jön be, amit jósolt)
földönkívüli lények jelennek meg a nagyvárosokban => az usában szerintem naponta jelennek meg földönkívüliek, legalábbis ha a bejelentéseket nézzük :)
totális kontroll alá vetik a gazdaságot és a kereskedelmet => hát ez sajnos már most is tapasztalható (globalizáció, világgazdasági válság, világbank-gennyömledék eceteraecetera) ;<

Asszem az ezredforuló körül már volt egy világvége (nem az y2k), de elvileg másnap reggel ugyanúgy ébredtem.

Nem vagyok szkeptikus az ilyen dolgokkal, de ezek kicsit durvák, kb. olyan mint a horoszkóp, labilis talajon ;<
Zeitgeis rulkó

Csillagkörü Litér

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.