Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [BITBOYS:] ?

Hozzászólások

(#1) Alexios


Alexios
veterán

Vennék valami magánrepülőgépet, és azzal repkednék a világban.

(#2) Zolinho1026


Zolinho1026
tag

Mocskosul sok pénz, abból már bármire telik amit szeretnék egyszer az életben.
Mondjuk egy Nissan Silvia. :))

Loxone and Loxberry superuser

(#3) BITBOYS válasza Alexios (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem rossz, én inkább kifejlesztenék valami ultramodern repülőeszközt :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4) BITBOYS válasza Zolinho1026 (#2) üzenetére


BITBOYS
addikt

Kevés...gondolj valami sokkal többre :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#5) Alexios válasza BITBOYS (#3) üzenetére


Alexios
veterán

Jogos, akkor már inkább valami űrrepülőt, és az űrben repkedni, hamár bármit lehetne :DDD

(#6) Zolinho1026 válasza BITBOYS (#4) üzenetére


Zolinho1026
tag

Perpillanat talán egy leányzó mellett ülnék vagy inkább lennék szívesen. :U

[ Szerkesztve ]

Loxone and Loxberry superuser

(#7) BITBOYS válasza Zolinho1026 (#6) üzenetére


BITBOYS
addikt

18+ :D

mod: Legózol a szavakkal :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8) BITBOYS válasza Alexios (#5) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ufóban gondolkodj :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#9) Alexios válasza BITBOYS (#8) üzenetére


Alexios
veterán

Áá, akkor már inkább csillagkapu kéne :DDD

(#10) BITBOYS válasza Alexios (#9) üzenetére


BITBOYS
addikt

...persze, esetleg egy Fekete lyuk :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#11) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Megoldanám, hogy az emberi faj termelőtevékenysége során minden újrahasznosításra kerüljön és megszűnjön a hulladék, a szemét.
Összegyűjteném a légkörbe szökött sok-sok szén-dioxidot.
Feltalálnám a nagy hatékonyságú napelemet, ami a napenergia 98%-át elnyeli, és gyártatnám, majd ingyen adnám a fejlődő országoknak.
Hálózatot hoznék létre a nők helyzetének a javítására, hogy tanulhassanak, hogy legyen védelmük a nemi erőszakkal szemben.
Munkát adnék a férfiaknak, persze előtte szakmát is, ha nincs nekik.
Kitalálnék egy új, emberközpontúbb vallást, ami vigaszt nyújtana és a közösség élménnyel támaszt adna emberek millióinak.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#12) darál0w


darál0w
Jómunkásember

aludnék :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13) Zolinho1026 válasza BITBOYS (#7) üzenetére


Zolinho1026
tag

Gyermekkoromban rengeteg legóztam, talán ennek köszönhető ;]

Loxone and Loxberry superuser

(#14) Pukkancs


Pukkancs
tag

Én keresnék egy helyet, építenék oda egy baromi hosszú betonplaccot, a Le Mans-i versenypályát, a Hungaroringet, egy hatalmas Nascar pályát építenék oda, odaraknék egy hegyet, amire meg a Nürnburgringet építeném rá, aztán egy hatalmas garázs lenne ott, amiben kb 500 válogatott autóm lenne, és egész nap ott száguldozgatnék. Ja meg hozatnék magamnak egy kb 300 teafajtából álló teafűgyűjteményt, meg a tözeli erdőbe telepítenék olyan iszonyúan drága gombát, hogy mindig frissen ehessem. Meg lenne egy hatalmas off-road pálya is. Most nagyjából ennyi dolog jut eszembe, amit megtennék, ha megtehetném, de tuti van még pár dolog, amit szívesen megtennék/kipróbálnék :D

(#15) BITBOYS válasza Algieba (#11) üzenetére


BITBOYS
addikt

És mi lesz azokkal az országokkal, akik sajnos nem tudnak fejlődni?

mod: A nemi erőszak társadalmunk szülöttje, szerintem nem lehet kiírtani.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#16) BITBOYS válasza darál0w (#12) üzenetére


BITBOYS
addikt

...most jön :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#17) BITBOYS válasza Pukkancs (#14) üzenetére


BITBOYS
addikt

Na vééégre, valami ilyesmire gondolnék én is....minden egy helyen :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#18) rt06


rt06
veterán

elmennek utazni, de nem suritenem bele 80 napba a foldkoruli utat

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#19) BITBOYS válasza rt06 (#18) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ja, elindulni egy szál bankkártyával, és szépen komótosan körbejárni a földet. Nem számolnám a napokat az biztos..

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#20) psyho85 válasza Algieba (#11) üzenetére


psyho85
aktív tag

Az én célom is a világbéke lenne. De nekem úgy, hogy megnyomok egy nagy piros gombot, és minden humán nyom nélkül megy a devnull-ba. No humanity, no problem.

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#21) Fecogame


Fecogame
veterán

Szerintem kapásból minden férfi elsőre ARRA gondolt :P

Igen, én is :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#22) koshmar


koshmar
őstag

Vennék egy HP EliteBook 8560p-t, egy elektromos gitárt, egy Ford Sierra 2.0i-t, egy 500 ezres Kona CC bringát és egy Sony Ericsson Xperia Arc-ot.
Egyelőre ennyi. :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#24) Zsom!


Zsom!
tag

Berendeznék egy házat, úgy, ahogy mindig is akartam, olyan okos lennék, hogy rájönnék az örök élet, teleportálás, időutazás titkára. Igaz, ha tudom, hogy, hogyan kell teleportálni, akkor felesleges, de építenék egy Portal gun-t.

(#25) Domxc


Domxc
senior tag

Vennék egy rohadt nagy házat, kb. akkora falakkal mint Bin Ladené. Egy focicsapatot, hogy be legyen biztosítva a kölköknek a továbbtanulás ;], és hát úgy nagyjából mindent, megvennék. (étteremlánc, reptér, az Apple Inc. :D)
Ja, és életem végső szakszába Tibetbe mennék Buddhistának, és fő célom a Nirvana elérése lenne.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#26) darál0w válasza BITBOYS (#16) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

megvolt. :D
most frissen azt tudom mondani, hogy azt csinálnám, ami éppen eszembe jut...és nem kellene elgondolkozni rajta, hogy hopp ide most nem mehetek, mert holnap melo / nincs rá kess...stb. :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Megvenném Dubai-t. Mindennel, ami ott van cakkumpakk, kivéve az embereket.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#28) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

megvenném az applet, és szétosztanám a rászorulók között :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [BITBOYS:] ?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.