Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Bird válasza Agyzuzo (#100) üzenetére


Bird
addikt

Ne is mond. A nekifutással átugrás billentyűzeten egyszerűbb volt. :D A titkos ajtók megtalálása is könyebben ment. Öregszem... ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#102) Agyzuzo válasza Bird (#101) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Akkor a SNES-es Doom-ot már nem is említem... Csak mazochistáknak! :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#103) Bird válasza Agyzuzo (#102) üzenetére


Bird
addikt

Azt még nem is próbáltam. Izgi lehet a négy iránnyal... :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#104) Bird


Bird
addikt

Újabb release hachki2 v2.21e:

"Minor update, nothing special.

Altered free space calculation.
Minor fixes for mods, "extra_space" mod is more safe now.
"Turbo A/B" hack working correctly now.
Scripts autoupdate, so you don't need to reflash custrom kernel after every update.
Updated translations.
Force NTSC patching for SNES games is removed.
NAND-C partition dump feature (will help me with your bugreports).
Tiny fixes".

Sok újdonságot nem tartalmaz, ez most nálam kimarad.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#105) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

hello Mester,

nálam is beszerzés alatt egy.

mindenképpen kell hozzá usb adapter vagy megy pl PC-ről tápolva is?
Illetve ha nem, akkor egy telefon töltő usb adapter jó hozzá vagy speckó kell?

NES játékok hogy mennek rá?

Aurea mediocritas

(#106) Bird válasza AXisBOLD (#105) üzenetére


Bird
addikt

Szeva! :)

Megy TV-ről, PC-ről, 1A adapterről, minden ami usb jó neki. :) Semmi peckó nem kell hozzá.... A Nes játékokhoz, ha ragaszkodsz az "eredeti" nes minihez akkor a hozzá tartozó kernelt kell felrakni. Megoldható, de vannak veszélyei... Ugyanaz a hardver, tehát a hachki2 ezt is tudja nesként flashelni. Van rá emulátor is, szóval a nes játékok sem maradhatnak ki. :D Ebben az esetben semmi para nem lehet, csak telepíted az emulátorokat és ROM-okat ahogy feljebb írtuk. ;)

Képes Sega md, Nintendo N64 meg egy rakat más konzolt is emulálni. :)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#107) AXisBOLD válasza Bird (#106) üzenetére


AXisBOLD
addikt

király :R

akkor nem veszek hozzá ILYET

na akkor elkezdek utána olvasni, mert nem tiszta mit takar "az eredeti NES minihez való ragaszkodás", de gondolom ez esetben ugyan az lenne a menü és mindegy egyéb, nem csak a játékokat emulálnám?! :F

de egyébként csak a játékok érdekelnek, SNES-em nem volt így azokat annyira nem ismerem, de azért próbálgatnám, a nosztalgiát viszont a NES játékok hoznák (meg Sega Mega Drive, de ezt majd később :) ).

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#108) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Ha jól értem akkor az "okosság ebben az,hogy a linkről letölthető szoftvert rátéve más játékok is rátölthetőek??

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#109) Polllen válasza AxBattler (#6) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ne már... Hát minek van i3 az asztaliban, ha nem ilyen emulátorokonak??? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#110) Bird válasza Jackie_Chan (#108) üzenetére


Bird
addikt

Pontosan. Ez afféle okosítás, a NAND írhatóvá válik ahová feltudod a romokat másolni (kb. 300 Mega). A fórumban részletes leírást találsz a mikéntjéről.

Polllen:Ez official termék, Nintendo illata van.... Akit nem fertőzött anno amúgy sem érti.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#111) Polllen válasza Bird (#110) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez tiszta sor, de mivel retropi-ben gondolkodott, így ugrattam kicsit...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#112) Jackie_Chan válasza Bird (#110) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Elküldenéd a linkjét légyszi,mert egyenlőre nem találom. :R

[ Szerkesztve ]

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#113) Bird válasza Jackie_Chan (#112) üzenetére


Bird
addikt

[link] ;)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#114) Jackie_Chan válasza Bird (#113) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

:R

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#115) Plague666


Plague666
tag

Üdv, kihalt ez a topik, de hátha olvassa még valaki.
Tervezgetünk beszerezni egy ilyen masinát. Ősöreg tévénk behalt, nyárig gyűjtögetünk egy új 4k-ra. Viszont addig is jó volna játszani, így rákötném a pc monitorra. Van rajt usb is a kraftnak. Igenám, de itt jön a bibi, a monitoron nincs hdmi csatlakozó, 1920x1200as felbontású dell ips.
Működne a dolog hdmi-dvi átalakítóval vajon? Hang nyilván nem lenne, de ideiglenesen anélkül is jó. Csak félek elfogy ez a kis konzol mire a tévénk meglesz. Kösz a segítséget valakinek.

(#116) Agyzuzo válasza Plague666 (#115) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Elvileg megy, mert a DVI-on is digitális jel közlekedik.
Amúgy van olyan átalakító is, ami szétszedi a HDMI jelet kép és audio részre (DVI/audio splitter), tehát még a hangról se kell feltétlen lemondanod.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#117) citkar válasza Plague666 (#115) üzenetére


citkar
addikt

Nem pörög a topik, mert szerintem mindenkinél jól működik :)

Próbáltam monitoron HDMI-DVI átalakítóval, ment jól, csak persze hang nélkül.

(#118) Plague666 válasza citkar (#117) üzenetére


Plague666
tag

Köszönöm a gyors választ. Nem emlékszel a nálad működő átalakító típusára esetleg? Olvastam külföldi oldalakon, hogy néhánynál fekete kép lett csak. Hasonló árban van ezer féle, fogalmam sincs melyik a jó.

Illetve mi a vélemény a 16:10 1200p monitoromról, le tud skálázni vajon normálisan? Alapból csak sztreccselni tud, tehát minden felbontást szétnyújt. A windowsban állítható csak át aránytartásra. Normálisan fog megjelenni?
Mindenhol csak a sztenderd hd képernyőkről esik szó, azért értetlenkedek.
Mégegyszer köszönöm.

(#119) Plague666 válasza Agyzuzo (#116) üzenetére


Plague666
tag

Köszi neked is, mobilról fórumozok, a későbbi hsz-t hozta be előbb.

(#120) citkar válasza Plague666 (#118) üzenetére


citkar
addikt

Nagyon régi átalakítót használtam, egyik régi VGA-hoz vagy monitorhoz adhatták, szerintem átlagos adapter lehet, semmi extra. A monitor talán fullHD volt, de már mérget nem vennék rá. Összedugod és menni fog.

(#121) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Aki esetleg fontolgatja hogy vesz, Zavvi-nál épp 80 font ingyen postával, grátisz pólóval: https://www.zavvi.com/games/nintendo-classic-mini-super-nintendo-entertainment-system/11641319.html

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#122) szubrutin


szubrutin
aktív tag

Sziasztok, a heten tervezek venni egy ilyen kütyüt, kiszeretnem probalni a bőviteset, de sajna egyatalan nem ertek hozza, valaki le tudna irni nekem szajbaragosan, hogy mit kell csinalni, esetleg vane valami ujabb rom, amit erdemesebb feltenni? Koszi szepen.

[ Szerkesztve ]

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#123) Balesz1899 válasza szubrutin (#122) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Most egész sok bolt adja normál áron (25k), annyit mindenképp megér.
Leírás pedig van itt a topicban is, valamint a youtube is tele van lépésről-lépésre útmutatókkal, egyáltalán nem bonyolult :)

(#124) szubrutin válasza Balesz1899 (#123) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Ma megjott az snes mini, de egyedul nem merek belevagni a toresbe.

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#125) szubrutin


szubrutin
aktív tag

Sziasztok, 2 orat jatszott snes mini erdekel valakit? Esetleg 3dsre beszamitas?

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#126) Jackie_Chan válasza szubrutin (#125) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Írtam.

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#127) Balesz1899 válasza szubrutin (#125) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Ennyire nem jött be? :F

(#128) szubrutin válasza Balesz1899 (#127) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Hat, nemnagyon sajna, kezi konzol inkabb az en vilagom :(

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#129) Bird


Bird
addikt

Azért amit egyesek csinálnak.... Itt a hardverapron egy tag 7,5k-ért okosít snes minit. Ehhez pofa kell.... :U

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#130) citkar válasza Bird (#129) üzenetére


citkar
addikt

Hogy nem találnak ide a SNES mini tulajok... :U

(#131) Bird válasza citkar (#130) üzenetére


Bird
addikt

Faék egyszerűségű művelet, ehhez pofa kell. De akkor ne itt, menjen a veteránra meg a nyafogásra... :U

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#132) Jackie_Chan válasza Bird (#131) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Azóta már 10e.-ért is van aki okosít. :(
Sajna én még azóta sem vettem,de ideje lenne már.

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#133) Jackie_Chan válasza adalbert1 (#90) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Ha már Zombies Ate My Neighbors akkor a Ghoul Patrol-ról se feledkezz meg!

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.