Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Spectrum


Spectrum
aktív tag

Ha jól emlékszem, ez a fov-probléma az első résznél is jelen volt.. Ráadásul ott egy önkéntes írt hozzá patch-et. Vajon mi volt az akadálya, hogy most gyárilag javítva legyen? Csak 5:4-es képernyőkön tesztelték? :F

A másik meg, a 16:10-es hogy lehet szélesebb a 16:9-nél patch után? :D

[ Szerkesztve ]

(#2) D1Rect válasza Spectrum (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

Passzolom, de egy tarkónváást kiosztanék a 16:9-es képarány elterjedésében segédkező gyártóknak. :(((

(#3) PowerBuldog válasza D1Rect (#2) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Pedig az emberi szem horizontálisan többet lát, mint vertikálisan, tehát teljesen logikus, hogy a monitorokat is ilyen irányban szélesítik. Vagyis szélesítették.
Én speciel semmi pénzért nem vennék már 4:3/5:4-es monitort. Így is elég zavaró, hogy az egyetemen 90%-ban csak ilyen monitorok vannak

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#4) D1Rect válasza PowerBuldog (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

De a 16:10 egy remek arány. A 9-es már nagyon alacsony.
Én se vennék 4:3-as monitort, de 16:9-eset se.

(#5) P00By


P00By
nagyúr

Ez szvsz 2010-ben nem elfogadható...

(#6) LackoMester


LackoMester
addikt

már a játék fórumában is megírtam, egyetlen pozitívum a játékban a hangzás, sourround nagyon jól sikerült :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#7) wednesday válasza D1Rect (#4) üzenetére


wednesday
őstag

Monitorba én se vennék 16:9-est. Viszont nem baj, ha tudják kezelni a játékok, ha TV-re köti valaki még jól jöhet.

(#8) h-yle válasza D1Rect (#4) üzenetére


h-yle
addikt

Ha alacsony, akkor nagyobbat kell venni. :) 1920x1080-al nekem semmi bajm. Alatta mondjuk én se vennék 16:9et.

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#9) volvoguy


volvoguy
addikt

Nem akartam elhinni Vistaboy-nak, hogy tényleg az UE2 hajtja meg a játékot, mert sztem semmivel sem volt rondább a Bioshock első része mint pl. a Gears of War, vagy az Arkham Asylum, és tényleg, a Bio2-t is az UE2.5 hajtja meg némi UE3 kiegészítéssel...

igazából nekem már az első részben sem tűnt fel, szépnek találtam a játékot, de azért illett volna teljesen kihasználni az UE3-at

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#10) D1Rect válasza h-yle (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

Az a baj, hogy a 22-es monitorok olyan kicsik, hogy vicc. Fentebb meg megint 16:10 van, de abból meg 150K egy jó monitor... :(

(#11) Csabahun válasza volvoguy (#9) üzenetére


Csabahun
senior tag

Én végig abban a hitben éltem,hogy ez UE3,sok helyen igy irják és anno is igy reklámozták az 1-et ha jól emlékszem.

[link]

(#12) Abu85 válasza Csabahun (#11) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A grafikus motor UE3 is. Csak a többi maradt UE2.5. Összemixelték a technikát. A Havokról nem akartak lemondani a fejlesztők. Az UE3 ugye PhysX-et használ.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#13) FoxiestFox válasza Abu85 (#12) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A Havok procin fut, igaz?

(#14) Abu85 válasza FoxiestFox (#13) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Van már GPU-s modulja is, de azt még nem használták ki.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#15) FoxiestFox válasza Abu85 (#14) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Na. :)
A Havok-ot én a Max Payne 2 óta erősen kedvelem ^^

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.