Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kirrr


Kirrr
aktív tag

Mókának nemrossz... deh eléggé agyatlan-össze-vissza rohangáló-lődözősnek látszik.

Egy próbát azonban megér. :C

(#2) Enton


Enton
addikt

Nagyon jó kis videó. Jó hangulatkeltő. Sok újjítás multi téren. Csak nehogy belebukjanak.
Nekem egy kicsit már összetett ez a multi amugy. Van fegyo meg képesség. És még azokat is variálni kell menet közben, holott elég pörgősnek igérkezik. :K

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#3) JColee


JColee
őstag

szerintem állaaat :D

(#4) nrgia


nrgia
őstag

Über állat... :C

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#5) volvoguy


volvoguy
addikt

nemtom, de nálam ez vetekszik az MW2 multijával....ezek a különfgéle képességek változatossá teszi a multit, meg lényegében a COD sem a taktikázásról szól, inkább csak a reflexekről, itt meg az nyer, aki jó képességeket választ, és jól tudja alkalmazni őket..

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#6) fpeter07


fpeter07
veterán

Háát.. Biztos nem a multiplayer miatt fogom kipróbálni :U

(#7) sakto


sakto
őstag

Egy kis csihi-puhi ;)

(#8) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Elég nagy volt a káosz a multiban... :D

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#9) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Számomra a Single Player-rész az érdekes. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#10) CptMisi


CptMisi
őstag

Jónak néz ki, főleg, hogy a videó kedvéért össze-visszavagdosták a felvételeket, nem lesz ilyen zavaros...Jó sp+mp-t várok ettől a játéktól :C az meg külön öröm, hogy ezek a kis animációk megmaradtak :DDD :DD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11) Findzs


Findzs
addikt

a multi nem is érdekel annyira

viszont a singlet tuti végigjátszom
az első rész is az utóbbi pár év legjobban sikerült fps-e volt

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#12) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ez pont a cod ellentéte, itt egyértelműen a single lesz az ami érdekli az embereket.

(#13) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Én először a singlet nyomom végig aztán jöhet a multi, ha engem megragad annyira.
De engem inkább a film fog érdekelni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.