Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Szeretnék elnézést kérni mindenkitől, de véletlenül elírtam a megjelenési időt. :B

A Bioshock 2 2010. Február 9.-én jelenik meg, nem 10.-én (Lásd a forrás-hírt).

Csak ennyi, majd javíttatom. Bocsi még egyszer mindenkitől. :R

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2) ollie válasza Vistaboy (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És miért nem javítod a hírben?

***

(#3) Vistaboy válasza ollie (#2) üzenetére


Vistaboy
veterán

Mert nem tudom.

Általában már a megjelenésre váró és megjelent híreket nem tudom szerkeszteni. Most ha ez csak nálam van így, akkor érdekes. Mindenesetre ez van.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4) plus44 válasza Vistaboy (#1) üzenetére


plus44
veterán

Köszi, nagyon jó hír. :R

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5) CptMisi


CptMisi
őstag

végre :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#6) k.soma


k.soma
senior tag

Az a baj, hogy szerintem ennek alapnak kéne lennie, hogy mindenhol, mindenre egyszerre jelenik meg valami (jelen esetben egy játék). :K

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#7) Quiksilver válasza Vistaboy (#3) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Nem csak nálad van így, hanem mindenkinél akinek szerkesztenünk kell a hírét. ;) (Amint látom valaki már javította a dátumot)

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#8) CptMisi válasza k.soma (#6) üzenetére


CptMisi
őstag

én a Company of Heroes Tales of Valornál, ha jól emlékszem 2hónapot vártam, mikor máshol már rég kint volt :(

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#9) commanDOS


commanDOS
senior tag

Baromi jó, nagyon várom ezt a játékot, mert az első része is hatalmas volt.
Ha legalább ugyanazt a hangulatot hozzák akkor ez lesz a 2010-es év játéka. :)

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#10) CptMisi válasza commanDOS (#9) üzenetére


CptMisi
őstag

vagy kiadnak egy sablon codot, és a sok kocka azt választja :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11) Klemice válasza Vistaboy (#1) üzenetére


Klemice
senior tag

bakker eddig január 4-et írtak... tolják a francba már..

(#12) Vistaboy válasza Klemice (#11) üzenetére


Vistaboy
veterán

Most már elméletileg nem fogják tovább tolni. Ha már ennyire nyíltan felvállalják a mindenhol egyszerre történő megjelenést. :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#13) G4ga


G4ga
őstag

Még az elsőn se vagyok túl, de már itt a második...nagyon győzködnek, hogy játszam végig az elsőt. Itt van a polcon egy szép fémdobozos példány. Neki kellene állni...talán februárig befejezem.

(#14) CptMisi válasza G4ga (#13) üzenetére


CptMisi
őstag

gyorsan kezd el játszani, nagyon jó játék...ha nem kell vevő vagyok rá(ha PC) ;) :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#15) G4ga válasza CptMisi (#14) üzenetére


G4ga
őstag

:)

fanatikus játék gyüjtö vagyok... eladni csak akkor szoktam ha nagyon nem jön be a játék!
de ha netán tán ugy alakul akkor szolok :)

(#16) CptMisi válasza G4ga (#15) üzenetére


CptMisi
őstag

ne tudd meg mekkora szar...2k-t nem ér, de lásd milyen jó ember vagyok kapsz 3k-t :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#17) mad1 válasza Vistaboy (#12) üzenetére


mad1
veterán

Remelem most mar a 60fps melett nem fog szaggatni az animacio. :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#18) G4ga válasza CptMisi (#16) üzenetére


G4ga
őstag

Sima dobozosat tudok 2,5K-ért. :D

Egyébként csak kölcsön van nálam a cucc (monjuk már jó ideje), jer1cho kollégáé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.