Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

" Összesen akár 256 darab ilyen hatgombos képernyőnk lehet, ezek között lapozással válthatunk,"

Ennyi lap között keresgetni nem egyszerű. Talán értelmesebb lenne az aktív ablakhoz tartozó beállításokat hozná automatikusan a kijelző. Talán megoldható a jogosultságok oldaláról is.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2) SidCorky válasza Hieronymus (#1) üzenetére


SidCorky
senior tag

Nyilván ez a maximum, épeszű ember nem csinál ennyi oldalt, nem is nagyon lenne mit kipakolni rájuk. :D Remélhetőleg gondolnak a programokhoz való társításra, ami a Stream Deck esetében is remekül működik, majdnem minden játékhoz és programhoz van rendelve egy saját oldal, ami már egy átkattintásra is azonnal aktívvá válik.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#3) Bl@tty válasza Hieronymus (#1) üzenetére


Bl@tty
tag

Valószínűleg nem csak "egy szinten", lineárisan kell ennyit elképzelni, hanem valamiféle hierarchikus elrendezés maximális "csomópontjainak" a száma ez. Így talán a 'keresés' kicsit könnyebb. :DDD
Aztán lehet nincs igazam... :U

(#4) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

A legfőbb hátránya, hogy még egy kábel van az asztalon. Én pont limitálni próbálom ezek számát.

(#5) Yodamest válasza MeszesKPT (#4) üzenetére


Yodamest
addikt

Én semmi értelmét nem látom ennek az eszköznek, gyakorlatilag ez mit csinál, amit te az amúgy is mechanikus billentyűzeteden ne tudnál bemakrózni valamelyik gombra? CUE szoftver indítás? ráteszed egy gombra a klavin és ott van. Hangerő mute? ráteszed egy gombra és ott van. Kijelzi a ventilátor sebességeket? MSI Aferburnerben beállítod és ott van.

Mit tud ez, ami miatt bárkinek megérné megvenni? pláne 30 ezerért.... nevetséges amúgy.

(#6) macilaci78 válasza Yodamest (#5) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem tetszik, még hasznát is venném munkában, de 20$-nál többet nem ér meg nekem.
Nincs mechanikus billentyűzetem, ami kényelmes és bevált, azon multimédia gombok sincsenek, pedig örülnék neki.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7) Domonkos válasza macilaci78 (#6) üzenetére


Domonkos
Ármester

Azert valljuk be, hogy ennel esetlenebb helyre tenni egy alapvetoen kiviteli periferiat nem nagyon lehet. Meg a beviteli reszet is ugy kialakitani, hogy mindenkepp ra kelljen nezni hasznalat kozben, teljesen hulyeseg.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#8) Duree


Duree
veterán

100euró? még jó, hogy lehet kapni.

duree54

(#9) idegen lény válasza macilaci78 (#6) üzenetére


idegen lény
őstag

[link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#10) Reggie0 válasza Duree (#8) üzenetére


Reggie0
félisten

Ennyiert mar +1 monitort lehet a gepre aggatni es azert azon joval tobb dolog fer el. Vagy olcsobb mobiltelot venni, az mehet USB-vel a gepre.

[ Szerkesztve ]

(#11) Duree válasza Reggie0 (#10) üzenetére


Duree
veterán

Tökéletesen igazad van.

duree54

(#12) troviko


troviko
senior tag

Egy sima telós app kell, meg egy 100 forintos telefonállvány hozzá.

https://www.oldtech.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.