Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) azopi74


azopi74
addikt

De miért 4:3? Szerintem a Surface 3 Pro 3:2-es aránya lenne az igazán jó kompromisszum a 16:9-es csík-tabletek és a 4:3-as iPad között.

(#2) Graphics válasza azopi74 (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem biztos hogy "piaci űrt" akarnak tömködni...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) #79335424


#79335424
törölt tag

Gondolom, Magyar kiosztásúról ne is álmodjunk.

(#4) edward2 válasza azopi74 (#1) üzenetére


edward2
addikt

4:3 annyiban jobb mint a 16:9, hogy fekvő módban is használható, de majd meglátjuk.

(#5) Luck Dragon válasza #79335424 (#3) üzenetére

Hát ne igen :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) atike válasza #79335424 (#3) üzenetére


atike
nagyúr

...majd jön hozzá valami univerzális noname, azzal megoldják... :)

(#7) #79335424 válasza atike (#6) üzenetére


#79335424
törölt tag

Helyettesítő megoldásokat én is tudok. External Keyboard Helper -rel bármelyik gombot átprogramozhatom, vagy rendelhetek hozzájuk funkciókat. De ettől még nem ott lesznek a gombok, ahol megszoktam és nem a megfelelő karakterek jelei lennének rajtuk. Akkor inkább vmi univerzális tok és bele az Apple bt. bill. Érdekes, hogy abból van Magyar kiosztású.

(#8) #71321344


#71321344
törölt tag

Egy wacom tollnak jobban örülnék.

(#9) atike válasza #79335424 (#7) üzenetére


atike
nagyúr

Létezik más méretben, szerintem idő kérdése és ilyen méretben, ehhez a típushoz is lesz majd.... :) 2-3 év csupán... :DDD

(#10) #79335424 válasza atike (#9) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az igaz, hogy nem kell külön elem/akku, de elfoglal egy hasznos portot, ráadásul a csatlakozó kiáll oldalt, ami így sérülékeny. A bluetooth sztem praktikusabb. Ráadásul semmilyen plusz műveletet sem igényel. Nekem az SGS2 és a miniPC is úgy van beállítva, hogy ha csak az egér csatlakozik, akkor marad az Anysoft, de ha egy billentyűt leütök az almás billen, akkor a droid átvált EKH -ra. Ha megszakad a kapcsolatuk, vagy kikapcsolom a kékfogat, akkor automatikusan visszaáll Anysoft -ra.
Ahogy a képeket nézem, az igaz, hogy vannak ékezetes karakterek, de egy kicsit kusza az elrendezés.

(#11) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

És vajon ez a készülék végre megvásárolható lesz a play-en keresztül is (tudom, hogy nem, de álmodni csak szabad) ?:D. Oké, hogy most a 13' -as Nexus 7-nek jó ára van..de amikor kezdett, egy "pöppet" drágább volt a Play-es árnál..(az LTE-s még mindig "jó" áron kapható pl..).

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#12) MartOOn


MartOOn
addikt

"Nexusos" wtf nexusos?!? Milyen szó ez már? Nexusos... Samsungos... Hátécés... Motorolás... Guglis...
Nexus az egy markanev. A "Nexusos" meg nem tom mi akar lenni...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#13) dsr


dsr
senior tag

Nagyon várós :DD

(#14) Csabulator


Csabulator
tag

Húha, én nagyon örülnék, ha 4:3-os (vagy ne adj isten 3:2-es) lenne. Anno a Nexus 7 vs iPad Mini csatában nálam a képarány döntött az utóbbi javára. Azt hiszem el tudnék viselni egy ilyen android tabletet. :)

"Time You Enjoy Wasting is Not Wasted Time"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.