Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Marad a G13.

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#2) Geri Bátyó válasza BioNiCMaN (#1) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

A G13 kiegészítő egy normál billentyűzet mellé, ez meg egy szétválasztott TKL billentyűzet programozható gombokkal.
Rohadtul nem egy kategória a kettő.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#3) forgonati válasza BioNiCMaN (#1) üzenetére


forgonati
őstag

A klasszikus "almát körtével" esete.

Keelah Se'lai!

(#4) Franklin


Franklin
addikt

Ez annak lehet hasznos, aki 45 (vagy akár 80-90) fokban elforgatott billentyűzettel játszik/játszana csak nem fér el rendesen:

(#5) nyunyu


nyunyu
félisten

Ugyanez karácsonyfa nélkül csak 180$.

Tehát +40$-ért kapsz pluszban egy szivárványszínű hányást játszó stroboszkópot, gyengébb kupakokkal.

Kinesis Gaming új belépő az ergonomikus játékos hardverek piacán

Max a gamerek pénztárcáját csapoló fronton újak, fent linkelt billzetük legalább 1-2 éve piacon van.
Kinesis amúgy 25+ éve gyárt ergonómikus billzeteket, persze a 2 veséd sem elég egy Advantage-ra, így nem forog annyira közszájon a nevük, mint a kommersz márkáknak. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#6) snecy20


snecy20
veterán

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#7) m0h0senator válasza snecy20 (#6) üzenetére


m0h0senator
őstag

:DDD :DDD :DDD

De működik is utána?

;]

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#8) nyunyu


nyunyu
félisten

Mondjuk nekem split billzet fronton még mindig az Cherry MX 5000 esztétikája az etalon, csak azt sajnos 20 éve nem gyártják.

Max valami szánalmas gumidóm ripoffját lehet kapni a Fujitsutól.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9) Janby


Janby
tag

Billentyűzet játékhoz:F Amúgymeg :B

I AM:D

(#10) BioNiCMaN válasza Geri Bátyó (#2) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Szerintem meg rohadtul nem indokolt ez a billentyűzet. :U

Sokkal jobb lenne, ha összeillesztésnél nem lenne ilyen indokolatlanul széles káva.

(#3) forgonati

Filóztam rajta, hogy átírom, hogy marad a G13 - G110 kombó, aztán nem foglalkoztam a szerkesztéssel. :U

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#11) m0h0senator válasza BioNiCMaN (#10) üzenetére


m0h0senator
őstag

Pont az alatta lévő kép a válasz, hogy mégis indokolt aki 45 vagy 90 fokkal elfordított billel játszik.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#12) nexplo válasza m0h0senator (#11) üzenetére


nexplo
őstag

Eddig nem is tudtam hogy valaki játszik úgy. Bár nem is követem a gamerek világát de most meglepődtem :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#13) Lacok válasza snecy20 (#6) üzenetére


Lacok
őstag

DIY :C

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#14) Synthwave válasza nyunyu (#5) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igen, ott azok (ismerem a márkát).

A Kinesis Advantage2-re már ~tiztenéve verem a nyálam. Kb. úgy mint a PCD Maltron L89/L90 3D-kre.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#15) dqdb válasza Synthwave (#14) üzenetére


dqdb
nagyúr

Akkor építs egyet ;]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#16) macman507 válasza Franklin (#4) üzenetére


macman507
aktív tag

Van ennek értelme, én is pont ilyen felhasználásra gondoltam.
Néha én is észreveszem, hogy elforgolódik a billentyűzet előttem :D

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#17) BioNiCMaN válasza m0h0senator (#11) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Értem, akkor nyilván azért nem ilyet használnak a profik, mert nincs rá pénzük. :(

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#18) Franklin válasza macman507 (#16) üzenetére


Franklin
addikt

Nem csoda, mert a vízszintesen fekvő billentyűzeten csak kitekert csuklóval tudsz WSAD-zni.

Ahhoz, hogy a csuklód 0 fokos szöget zárjon be az alkaroddal, el kell kicsit forgatni a bill-t.

(#19) Geri Bátyó válasza BioNiCMaN (#10) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Egy szóval sem mondtam, hogy szerintem indokolt. Azt mondtam, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz. :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#20) vaakuum válasza Franklin (#4) üzenetére


vaakuum
addikt

Azért forgatja el, mert a férfiaknak a gyűrűsujja hosszabb, és így kényelmesebb, mert egyforma távolságra esik a Q és az E is a gyűrűs és a mutatóujjnak.
De a billzet a régi analóg írógép elrendezését követi, amit meg főleg nők használtak (akiknek a mutatóujja a hosszabb). Szóval aki elforgatja (mint én is) azért teszi, mert a normál billzet kényelmetlen. Ergonomikus elrendezés kellene férfi tenyérre méretezve, de minimum mátrix elredezés inkább.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#21) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Annyi érdekesnél érdekesebb, ergonomikusabb bill-t láttam itt a fórumon, hogy az elképesztő!

Akkor itt van az én kedvencem a 2000-es évek elejéből, hátha valaki nem ismerte: Optimus keyboard

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22) Dr. Akula válasza m0h0senator (#7) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ezek a maiak már nem, a régi IBM-ek simán mentek több darabban is, ha a fólia nem volt szakadt. És azokon a gumikúpok köze is ki volt még öntve, nem gurultak szanaszét verés után. Azokban még volt anyag.

[ Szerkesztve ]

(#23) Dr. Akula válasza Synthwave (#14) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Itt azt magyarázza a csávó hogy azért nem jó a hagyományos, mert felfelé feszül a kézfeje. Hát nemtom, mi ezt anno megoldottuk azzal hogy billentyűzet ölbe, élére állítva, gombokkal előre, máris lefele hajlik a csukló. Olcsóbban kijött mint egy ilyen. :)

[ Szerkesztve ]

(#24) Synthwave válasza BioNiCMaN (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ez nagy downgrade volt Batouról.

:(

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#25) nexplo válasza tibaimp (#21) üzenetére


nexplo
őstag

Uhh ez nagyon kis szép darab. Gondolom egy vagyon lehet ha még esetleg lehet ilyesmit kapni. Ezt én is elfogadnám :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#26) BioNiCMaN válasza Synthwave (#24) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Már megbántam... de már foglalt. :W

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#27) Synthwave válasza BioNiCMaN (#26) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mondjuk az is milyen má, hogy egy valahai egyedit használni mástól..

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28) zorrokalap


zorrokalap
tag

Nekem egy Cougar Vantar kene numpad nelkul / lecsatolhato numpaddal es programozhato billentyukkel + en kivagnam az osszes windows billentyut es az FN mehetne a caps lock helyere.

(#29) tibaimp válasza nexplo (#25) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Annó, ha jól emlékszem több 1000 dollár volt. Mondjuk ma már fejlődött ez a technológia is, simán kiadhatnák megint egy refress-ben.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#30) nexplo válasza tibaimp (#29) üzenetére


nexplo
őstag

Ezzel egyet értek. Én vennék egyet ha nem százezrek lennének. Szerintem pár tízezerből ki lehetne hozni.
Reménykedjünk. :K

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#31) nyunyu válasza tibaimp (#29) üzenetére


nyunyu
félisten

Probléma azzal a tizenéve 1800$-ba kerülő billzettel, hogy a dizájnos háttérvilágítás többszörösen a billzet alapfunkciója kárára ment, és végeredmény egy vitrinben jól mutató, de teljesen használhatatlan műtárgy lett.
(Értem én, hogy művészek újraértelmezték a billentyűzetet, csak nem szeretem.)

Pl. a kijelző funkciók optimalizálásához teljesen sík, átlátszó felület kell, hogy ne szórja minden felé a fényt, ne torzítson a kijelző.
Ettől viszont tükröződik az egész+iszonyat kényelmetlen teljesen sík, textúra mentes, csúszós felületen gépelni, de legalább az ujjlenyomat meg maszatolódik rajta, ami rontja a kijelző funkciót :DDD

Nem tudom, lehetséges egyáltalán olyan világítós/kijelzős billzetet csinálni, ahol a világító/kijelző funkció nem megy valamilyen szinten a gépelés rovására, ami a billentyűzet alapfunkciója lenne vagy 40-50 éve, mióta kialakult ez a fajta periféria.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#32) nexplo válasza nyunyu (#31) üzenetére


nexplo
őstag

Én a vitrinbe is elfogadnám na :) vannak dolgok amik csak szépek de amúgy sz@rok. Ez pont olyan volt :K

[ Szerkesztve ]

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.