Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #56573440


#56573440
törölt tag

a microsoft egere kifejezetten tetszik

(#2) #16939776


#16939776
törölt tag

Touch-mouse?? fárasztó lehet rajta játszani. illetve semmi visszajelzés (katt) hogy sikerült a művelet. :F

[ Szerkesztve ]

(#3) szaszabee


szaszabee
aktív tag

Az IOGEAR Multi-Link Bluetooth Keyboard nagyon tetszetös De nem valami olcsó

(#4) Archer válasza #16939776 (#2) üzenetére


Archer
őstag

Nem látom előnyét a normál egerekkel szemben. Egyeseknek ennyire megterhelő kattintani vagy mi?

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#5) mpioca


mpioca
tag

Ez az első CM Storm egér, ami tényleg tetszik.

(#6) LW válasza #56573440 (#1) üzenetére


LW
őstag

Valóban nagyon elegantos. :DDD

(#7) kenwood3


kenwood3
őstag

CM és a Tt tetszik csak , a többi nem az igazi (külsőre)!

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#8) #16939776 válasza Archer (#4) üzenetére


#16939776
törölt tag

Tarthatod fölötte az ujjadat naphosszat, az fárasztóbb mint a kattintás :DDD

Maximum hüvelyk és kisujjal lehet mozgatni, hogy nehogy baj legyen :F

[ Szerkesztve ]

(#9) Angel1981 válasza #56573440 (#1) üzenetére


Angel1981
veterán

Nekem is!
Mindazonáltal konzervatív ember lévén maradok a gomb+görgő kombónál! :)

(#10) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Au tolsó Trust egér tetszetés, csak az a gond, hogy nem áll a Trust a márka legteteén.:(

(#11) LordX válasza Archer (#4) üzenetére


LordX
veterán

Öh. Hát. Izé. Például biztos halk vele kattintani, mert nincs benne mikrokapcsoló ami kattanna..

(#12) Blase19 válasza #16939776 (#2) üzenetére


Blase19
tag

Nyílván nem játékosoknak szánják. Irodákban jó lehet, ott ahol van 20-30 gép azt mindegyik kattog. Mondjuk én egyáltalán nem tartom idegesítőnek egy egér kattogását, viszont ismerek olyat aki igen :U

[ Szerkesztve ]

(#13) Taky


Taky
senior tag

Az Apacer azt hittem, hogy csak memóriákat gyárt... :)

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#14) Phvhun válasza Archer (#4) üzenetére


Phvhun
őstag

Talán a kattanó hang kiküszöbölésére találták ki. ( lehet valakit idegesít )
Visszajelzés meg talán megoldható lenne egy kis rezgő motorral, mint ami a mobilokban van.
Talán kicsit jobb megoldás az lenne, ha olyan megoldással menne a gomb, mint a billentyűzetek gumimembránja. ( régen volt ilyen egér )

Másik véglet a razer új billentyűzete, aminek minden gombja úgy kattan mint az egér gombja :D

[ Szerkesztve ]

(#15) Lala73


Lala73
csendes tag

A Tt egér elég szimpatikus.

(#16) mpioca válasza Black Dragon (#10) üzenetére


mpioca
tag

A laptopomhoz egy 1500 Ft-os Trust egeret vettem. A gombjai, a görgője és a váza jobb, mint amiket 3-4e-ért adtak a MediaMarkt-ban. Ebből kiindulva egy próbát szerintem lehet megér.

(#17) zazahoho


zazahoho
őstag

Tt eSports Black,elég jól néz ki,de azért élőben is ki kéne próbálni

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#18) capulet75


capulet75
addikt

Az Iogear billentyüzet eléggé Logitech Dinovo Edge koppintás és ráadásul messze nem néz ki olyan jól. :N

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#19) mukibuci válasza Black Dragon (#10) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ha nem bízol a trustban, itt az eredetije is :) Kényelmes nagyon, bár elsőre elég szokatlan volt, de mára a logitech G5 nem esik kézre, pedig imádtam :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#20) Sefter válasza mukibuci (#19) üzenetére


Sefter
veterán

az a baj, hogy az "eredetije" is ennyibe kerül...akkor már inkább az
mostanában milyen minőségnek számít a Trust? GT5 kormány, ez az egér elég tetszetős...

Psn ID: sefter_hun

(#21) Archer válasza LordX (#11) üzenetére


Archer
őstag

Azért ha nem gagyi mikrokapcsolókat tennének még a drága egerekbe is, nem lenne az annyira hangos.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#22) Sub-ZeRo válasza mpioca (#5) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

+1. Van CM billentyűzet? :U

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#23) #16939776 válasza Archer (#21) üzenetére


#16939776
törölt tag

Az omron/matushita is "hangos", pedig az nem gagyi :U

cseréltem már pár garnitúrát :)

(#24) Archer válasza #16939776 (#23) üzenetére


Archer
őstag

Én úgy emlékszem, a régebbi egereim nem voltak olyan hangosak mint a mostaniak, akkor még gondolom nem kínai mikrokapcsolókat használtak. Persze minden relatív.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#25) JoeYi


JoeYi
őstag

Microsoft Touch Mouse igencsak ott van

(#26) #16939776 válasza Archer (#24) üzenetére


#16939776
törölt tag

HTPC-nek amivel fórumozok 0dB-s zaja van. A monitor invertere 2m-ről idehallatszik és nagyon zavaró. Sőt a billentyűzet is hangosan kerepel ehhez viszonyítva. Az egér sokkal halkabb, mint a billentyűzet hidd el :DDD

(#27) Morden24: Kivettük, mert ciki, de azért szimuláljuk, így ennek mi értelme van. :F

[ Szerkesztve ]

(#27) Morden24 válasza #16939776 (#2) üzenetére


Morden24
nagyúr

Visszajelzés minden bizonnyal van, ahogyan az Arc Touch-nál is (én ilyet használok), ahol a görgő érintős, és a "görgést" kis vibramotorok szimulálják, és bármilyen meglepően hangzik, durván autentikusan reprodukálja a hatást :K

Sectumsempra - For Enemies

(#28) SenorGrande válasza Sefter (#20) üzenetére


SenorGrande
senior tag

A GT5 kormányt a Thrustmaster csinálja, ami szerintem nem azonos a Trust-tal.
Vagy félreértettem valamit? Akkor sorry. . .

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#29) Boxi88


Boxi88
őstag

A "IOGEAR Multi-Link Bluetooth Keyboard with Touchpad" nagyon tetszik, de az egerek nem nyerték el a tetszésem... :U

(#30) Black Dragon válasza mpioca (#16) üzenetére


Black Dragon
addikt

Azért a Media Markt-os árakhoz ne viszonyíts, mert ott minden sokkal drágább.:) De elhiszem, hogy ami neked van az jó, de azért ha ennyit kellene kiadnom egy egérért, akkor inkább jobb márkát veszek.:)

(#31) vlevi válasza #16939776 (#2) üzenetére


vlevi
nagyúr

Kattanni kattan. Akkorát, mint egy trust egér :D
[link]

De nekem az a véleményem, hogy ennyi dolgot felesleges az egérre bízni. Nagyítás, ablakmozgatás, meg mittudoménmi a franc...

(#32) vlevi válasza #16939776 (#8) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Tarthatod fölötte az ujjadat naphosszat, az fárasztóbb mint a kattintás"
Az már biztos. Nem mersz hozzáérni sehol, mert rögtön csinál valami váratlant. Szerintem az ilyen egerek bohóckodni jók, de ha valaki nem bírja megszokni 1-2 nap alatt, akkor hamar a szekrény alján találja magát, az asztalra pedig visszakerül a 2 gombos kocka Genius :D

(#33) nyunyu válasza #16939776 (#23) üzenetére


nyunyu
félisten

Az omron/matushita is "hangos", pedig az nem gagyi :U

Attol fugg, melyik Omron szeria.

Egerekben elofordulo kinai D2FC-F-nek (L, Razer) vagy D2F-J01F-nek (Gigabyte/Roccat/Revoltec/tobbi hasonszoru egermatricazda hasznalja) van hangja.

Japan D2F sorozat eleg hangos, meg 2x akkora erovel nyomando, mint az egerekbe valo puha D2F-F szeria.
Utobbiak viszont halkabban+finomabban kattintanak, mint a kinaiak.

(Nemreg raktam D2F-01F-et a doglott kapcsolos MX Revomba, kesz feludules az Explorer kokemeny+bazihangos nyomogombjai utan.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34) nyunyu válasza mpioca (#16) üzenetére


nyunyu
félisten

A gombjai, a görgője és a váza jobb, mint amiket 3-4e-ért adtak a MediaMarkt-ban.

Hulyevagyok arai nem mervadoak, nem ritkan 30-40%-kal dragabbak, mint a rendes boltok.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35) nyunyu válasza vlevi (#32) üzenetére


nyunyu
félisten

Ez a szogletes szappantarto 20 eve volt divat...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36) nyunyu válasza Phvhun (#14) üzenetére


nyunyu
félisten

Visszajelzés meg talán megoldható lenne egy kis rezgő motorral, mint ami a mobilokban van.

Logitech probalkozott 10 eve vibratort integralni az iFeel szeriaba, de attol csak meg nehezebb lett az eger.
Alig 1 ev mulva meg is szuntettek, azota sem futottak neki megegyszer.

Mondjuk az vicces volt, ahogy huztad az egerkurzort az asztalon, es ahanyszor egy ikon fole ert, mindig doccent egyet az eger, mintha hepehupas lenne az asztal :DDD
Vagy Unreal Tournament-hez volt valami plugin, amitol minden fegyver visszarugott loveskor.
Persze a raketaveto maskepp, mint a tavcsoves csuzli.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#37) nyunyu válasza Archer (#24) üzenetére


nyunyu
félisten

Én úgy emlékszem, a régebbi egereim nem voltak olyan hangosak mint a mostaniak, akkor még gondolom nem kínai mikrokapcsolókat használtak.

L ~10 eve allt at a kinaiakra.

1997-es MouseMan+-ban meg japan volt, 2000-es iFeel MouseMan-ra mar nem emlekszem, 2002-es MX700-ban viszont mar kinai volt. (nyugi, mostani MX Perf-ben is az van :DDD )

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38) lujó55 válasza vlevi (#32) üzenetére


lujó55
őstag

De jó!
Milyen szupi is volt anno, hogy nem a kurzorral és SHIFT-tel kellett mozgatni a rajzokat :K
Amúgy a kínálatból: Tt eSports Black :R

(#39) Balu972


Balu972
aktív tag

Nekem volt apple magic mousom. Hangsúlyozom: volt.
Egy pár órai grafikai munka után majdnem ínhüvely gyulladásom lett. Egyszerűen más az egér, és más a trackpad (azt pl. használom) vagy a tábla (szintén király). Az ms jó egereket gyárt, de az érintéses huzogatás zsákutca

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#40) Predator2


Predator2
addikt

hello
Olyan billentyűzetet keresek ami hasonlóan halk mint 1 notebook bill (játékra és némi net/szövegszerkesztésre használnám)
Ne legyen csillagászati ára de ne is kopjon halálra 1 év múlva

THX előre is

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#41) Morden24 válasza #16939776 (#26) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ööö, mert talán nem azért vették ki, mert "ciki", hanem mert ez egy notebookokhoz való utazós egér, amit ugye ki is lehet lapítani, tehát a lényeg, hogy ne álljon i belőle egy görgő... bár amennyire vékony, alapban nem is hiszem, hogy elférne benne a mechanika.

A fenti cikkben tárgyalt egérre meg csak annyit tudok mondani, hogy játékosok nyilván húzzák a szájukat, nem is ők a célcsoport, de kiindulva a Magic Mousee MAC-es sikeréből valószínűleg ezzel sem lesz gond,

Sectumsempra - For Enemies

(#42) #16939776 válasza nyunyu (#33) üzenetére


#16939776
törölt tag

D2F-F igen ehhez csak 75g működtető erő szükséges, megér egy próbát :B

(#41) Morden24: Elnézést, akkor nem én vagyok a célközönség :N

[ Szerkesztve ]

(#43) Findzs


Findzs
addikt

elég futurisztikus a microsoft egere

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#44) Isee


Isee
senior tag

A cm egere tetszik :K
hogyha pedig tényleg 40ojró lesz kb, akkor beruházok egy ilyenre :D

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#45) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Trust Curve nagyon tetszik és még az ára sem olyan vészes. Lehet beruházok én is majd egy ilyenre, úgy is kéne egy vezeték nélküli egér a laptophoz. Haladni kell a korral na. :D

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#46) Morden24 válasza Pickle Rick (#45) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ha az bejön, akkor inkább nézz meg egy MS Arc-ot, mivel azt koppintották. Az legalább biztos ki is tart néhány évig, a Trust-al ellentétben:)

Sectumsempra - For Enemies

(#47) Sefter válasza SenorGrande (#28) üzenetére


Sefter
veterán

igazad van, benéztem :B

Psn ID: sefter_hun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.