Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) biker


biker
nagyúr

Csak személyesen venni bármi ilyet! és nem átvenni, ha nem jó!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2) mexicanraven válasza biker (#1) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Ne csak itt adj ennek hangot, mehet minden ismertebb fórumra/blogra/weblapra!

Majd privátban írok egy személyes sztroit holnap, érdekel a véleményed róla, ha nem gond!
Szintén iPhone és szintén T-mobile!

when the sun shines, we'll shine together

(#3) lorcsi


lorcsi
veterán

baszki...magyarisztán...21. század :W
esetleg az iphone eu-hoz lehetne még írnod, hogy itt iylen szinten megy az üzletrontásuk és a márka feketítése akadályozása...

(#4) Gergő_


Gergő_
őstag

Undorítóak.. :(
Elviekben csak a fogyasztóvédelmi törvénynél kedvezőbb feltételeket diktálhatnának...

(#5) biker válasza mexicanraven (#2) üzenetére


biker
nagyúr

facebookon kint van...

Egyelőre tudtommal ez a sorrend:
Alkotmány
Kormányrendelet
Törvényhatározat
Önkormányzati határozat
Jegyzői határozat
Polgári és B2B szerződések
Belső szabályozások

Nos a T-mobile belső szabályozása ezek szerint közel olyan erős mint az alkotmány :)

Érdekes, dél óta visszahívott a T-pont Üzletvezető és az Üf-is, hogy hétfőn a szerviz átveszi, és elnézést, és elnézést, de oldjuk meg, de hát ez a szabályzatuk.

Ok, aki írta, azt perelem be. van olyan, aki megírta és aláírta!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6) szőröscica válasza biker (#5) üzenetére


szőröscica
addikt

Fingasd meg őket!

Homárra is küldd el! Írj a T-Mobile Deutschlandnak is!

[ Szerkesztve ]

(#7) danih


danih
addikt

Volt már ez a Homáron! Pont ilyen eset, pár hónapja.

(#8) biker válasza danih (#7) üzenetére


biker
nagyúr

hát, úgy havonta egy ilyen van ott, igen

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9) _balázs_


_balázs_
csendes tag

De miért fáj ez nekik annyira? :F

Rossz->kicseréljük=elégedett ügyfél.Pont. :U

Ebbe most mi az ami annyira belezavarhat, főleg az ilyen multi cégeknél? :Y Még ilyen kiskereknél, szívás a gariztatás oké..vagyis nem oké, aki műszaki cikkel üzletel annak ez is benne van a pakliban, tudomásul kellene venni.

(#10) maláj


maláj
őstag

személyes vétel és/vagy ügyvédi "fenyegetés" + szétkürtölni a világban (ez esetben a dójcse tré mobájlnak)

(#11) biker válasza _balázs_ (#9) üzenetére


biker
nagyúr

igen, ezt nem értem, hogy NINCS opció, akkor miért erőlködik? ez annyit ér, mint az érkező expressz elé kitartott kézzel kiállni

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#12) Jhonny06


Jhonny06
veterán

(#13) biker válasza Jhonny06 (#12) üzenetére


biker
nagyúr

Ez is szép.
Én biztosításukkal jártam így.
megrendeltem az én i4-emet novemberben, ekkor 790volt /hó
megjött dec6-án, dec.3-tól 2490 a biztosítás. Ha kell, kell, ha nem, nem, kapjam be.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#14) biker


biker
nagyúr

Ki van cserélve az iPhone végre :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.