Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Alapvetően nem kell TV-t nézni.

(#2) cyanide

Én inkább az úton nem akarom látni.

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#3) Drenadar


Drenadar
veterán

én meg úgy alapvetően sehol se akarom látni, se hallani.

(#4) eastsider


eastsider
nagyúr

ezek mindent megtehetnek? ha én meg 50 helyett 58-cal megyek...

(#5) Wictor


Wictor
senior tag

"meg sem kérdezte, hogy hogy vannak, csak kért egy cigarettát..."

No comment. Tényleg elég részegnek kellett lennie ehhez.

[ Szerkesztve ]

(#6) Dany007


Dany007
veterán

Egyetértek. Most olvastam.
A mocskos köcsög! Hogy pusztulna meg egyszer a volán mögött!
Nagyon remélem hogy most nem ússza meg és leülteti a picsába!

(#7) <NewL>


<NewL>
addikt

sz szemét alak

There's an app for that

(#8) dízelracer


dízelracer
senior tag

Nem értem, nem értem és nem értem! Mi kell, hogy megtörténjen ahhoz, hogy végleg elvegyék a vezetői engedélyét ennek a majomnak? Sok embert ismerek Fóton és Dunakeszin. Rendszeresen ittasan vezet az a ... Magasról leszarja, hogy ezzel mások életével játszik. Színi előadás is maradt már el miatta pontosabban "betegség miatt" holott csupán annyi történt, hogy színházban több ember szeme láttára esett kelt olyan részeg volt. Persze oda is autóval érkezett...
Tisztelt hatóságok itt a lehetőség. Lehet példát statuálni az "úrral" :U

mod: Legközelebb remélem egy csőrös Scaniát puszil meg szemből. Egy felelőtlen közveszélyes hülyével kevesebb lenne az utakon.

[ Szerkesztve ]

(#9) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Azért az alkoholizmus nem feltétlen csak annyi, hogy "szemét egy alak"... Egy alkoholista nem tud egykönnyen lemondani függősége tárgyától, és teljesen beszámíthatatlan is lehet, ha részeg.

(#10) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Soha többet S. Andrást ne lássam a LOGOUT-on!

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11) Lauda válasza lezso6 (#10) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD :C

(#12) tibi666 válasza eastsider (#4) üzenetére


tibi666
senior tag

akkor kapsz egy helyszíni bírságot. esetleg.

(#13) eastsider válasza tibi666 (#12) üzenetére


eastsider
nagyúr

igen. ezek sztem még azt sem kapnak (tudom, ismerem a cselőd sztorit).... mondjuk velem eddig rendesek voltak a SÜNök

[ Szerkesztve ]

(#14) Lenry


Lenry
félisten

S. Andrást a rendőrség a "balesetben részt vevő félnek" tekinti, meghallgatása után szabadon távozhatott. A Dunakeszi rendőrkapitányság ismeretlen tettes ellen indított nyomozást. Az ittasságot vérvétel útján állapítják meg, az – amúgy azonnal rendelkezésre álló – eredményt a rendőrség tájékoztatása szerint a jövő héten közlik.

ki a f*xom ez a Stohl, hogy ennyire különbül kell bánni vele?
ha én okoztam volna ezt a balesetet, akkor a kiemelt mondat részek nem hiszem, hogy így hangoznának :W

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) Tomics válasza Lenry (#14) üzenetére


Tomics
addikt

majd jól lehazudnak valamit minimális alkoholszintről megússza megint egy 100k-s büntivel meg 2 év jogsibevonással. :(((

PH! addikt since 2004

(#16) #51736960


#51736960
törölt tag

nem tudom miért kell felháborodni, sokan ennél jóval nagyobb bűnöket követnek el, mégis megússzák (előd, kozák rajmund, liszka, politikusbűnözők, stb...)
stohl buci kispályás ezekhez képest...

(#17) keIdor válasza Lenry (#14) üzenetére


keIdor
titán

Egy (szerintem) tehetségtelen magyar celeb. Egy senki. Csak azt nem értem, hogy az ilyen miért nem iszik egyszer annyit, hogy ottmaradjon. A világ jobb hely lenne az ilyenek nélkül.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18) Lauda


Lauda
félisten


:DDD :DD

(#19) BITBOYS válasza Lenry (#14) üzenetére


BITBOYS
addikt

Karácsonyra mentelmi jogot kapott :D

Keldor papa: Ő színész, nem celeb.

[ Szerkesztve ]

Asrock b760m pg riptide, Intel Core i3-12100F heavy overdrive :D

(#20) Tomics válasza keIdor (#17) üzenetére


Tomics
addikt

na várj egy celeb hol tehetséges? mind képernyő(vagymás)kurvák :Y :DD

PH! addikt since 2004

(#21) eastsider válasza Lauda (#18) üzenetére


eastsider
nagyúr

azzal kéne jól...

(#22) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hallottam már egyéb gerinctelen dolgokat róla, így ez meg sem lepett.

***

(#23) szablya


szablya
tag

Ezt nálunk Russia hívni mi korrúpció.
Умный (okoska)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#24) Lauda válasza eastsider (#21) üzenetére


Lauda
félisten

Lehet csak az alteregoja vezetett piasan es okozott balesetet, majd elhagyta a helyszint. Manapsag elofordul. :DDD

(#26) Dany007 válasza Kalandor (#25) üzenetére


Dany007
veterán

Tudod az a gond, hogy az az 'ember' aki ilyet csinál, annál tökmind1 mit tett le az asztalra. Azért mert jó a munkájában, ezt nem teheti meg ő se!
Nem az első esete, hogy részegen balesetet okoz! Most súlyos sérült is van, és elment a helyszínről! Mást ezért le is ültethetne, mert kb cserbenhagyásnak minősül. Ha meg tényleg részeg is volt, amit nem kétlek, a minimum, hogy mindezzel együtt visszaesőként le kell hogy ültessék ezt a mocskot.
Azért mert valaki jó a szakmájában még nem feltétlen érdemel tiszteletet. Ilyenek után meg főleg nem.

(#28) localhost válasza Kalandor (#25) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Az a baj Kalandor, hogy ez ízlés dolga, nekem már abból sem tetszett semmi, amit eddig szerinted az asztalra tett. Nem szeretem őt, ez tény!
De aki vétkes, az ne úszhassa meg, ha Stólbucinak hívják vagy sem, vagy ha letett valamit az asztalra vagy sem. Ennek nem lehet köze hozzá!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#29) #65675776 válasza Dany007 (#26) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez nem kb cserbenhagyás, hanem pontosan az. Akár megállt, akár nem.

"People can fly, Anything can happen."

(#30) Dany007 válasza Kalandor (#27) üzenetére


Dany007
veterán

Értelek. Elnézést. Színészként nem láttam (sajnos vagy sem). De amit a tévében láttam belőle, az úgymond nem volt sok. Szokásos túljátszós nagyképű színészkedés az is.

A lényeg, amit ki akartam hozni az egészből, hogy attól még, hogy jó a szakmájában attól még egy szar ember. Aki ilyet csinál, az összes.
Hja, és igen, mivel nem láttam színházban így a munkásságát nincs is jogom megítélni, viszont az emberségét azt van. És arról meg is van a véleményem.

@daa-raa: nem akartam biztosra mondani nem vagyok szakértő, de szerintem is.

btw.: az aláírásod repost az enyémre? ;)

[ Szerkesztve ]

(#31) #65675776 válasza Dany007 (#30) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem aláírás, csak odaírtam, tényleg afféle válaszként... :)

(#32) Khelben válasza eastsider (#4) üzenetére


Khelben
nagyúr

ezek mindent megtehetnek? ha én meg 50 helyett 58-cal megyek...

... akkor nem történik semmi. 69-re vannak állítva a traffipaxok lakott területen.

(#33) biker válasza Khelben (#32) üzenetére


biker
nagyúr

34%-ra? biztos nem!
engem 62vel mértek be, 4000ft volt

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#34) Tomics


Tomics
addikt

Breaking: Nem Stohl vezeti majd az X-Faktort

kirakták az rtl-ből. megérdemelte :C

szerk: engem 59el büntettek meg. 1000 magyar forintra :C látták hogy friss jogsis vagyok meg nem pofázok vissza gondolom ezért

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#35) Lauda válasza Tomics (#34) üzenetére


Lauda
félisten

Nem raktak ki, a stohl nem vallalta.

Stohl András a mai napon értesítette a csatornát, hogy a történtek miatt nem vállalhatja az ősszel induló X-Faktornak, Európa egyik legrangosabb zenei tehetségkutatójának műsorvezetését.

Az RTL Klub egyetértett és elfogadta a műsorvezető döntését. A csatorna mielőbbi gyógyulást kíván a baleset sérültjeinek.

[link]

(#36) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nos, a híradóban nyilatkozott Bucikánk. Sajnálatát fejezte ki, őszinte megbánást mutatott.
Na persze, színész...

Szóval hivatalosan is elismerte, hogy ő a hunyó. Úgy gondolom, és remélem, hogy pályafutásának vége.
Azt meg pláne remélem, hogy legalább(!) akkora büntetésben lesz része, mint egy átlag polgárnak.

Szerk: Lauda: Kicsapták a francba, erre lemondta a dolgot, és hogy ne csorbuljon tekintélye, elfogadták döntését.
Na csak figyelj, majd rúgnak rajta jópárat...

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37) FF23


FF23
senior tag

[link]

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#38) Lauda válasza Vakegérke (#36) üzenetére


Lauda
félisten

Nagyon sok labon all es igen sikeres szinesz, musorvezeto ahhoz, hogy egy ilyen eset barmifele problemat okozna a karrierjeben. :)

(#37) FF23 Hazug fereg. A legkozelebbi alkalommal ujra be*aszva fog kocsikazni. :(((

[ Szerkesztve ]

(#39) Tomics válasza FF23 (#37) üzenetére


Tomics
addikt

kellett egy ilyen pofon...nem ez volt az első :U

PH! addikt since 2004

(#40) Khelben válasza biker (#33) üzenetére


Khelben
nagyúr

Az max. helyszíni bírság volt. Vagy nagyon régen lehetett.

(#41) Vakegérke válasza Lauda (#38) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hány lába van? Ha túlfejlett a nemiszerve, akkor sincs háromnál több.
Sikeres? Érdekes, én nem jegyzem sehol. Biztos az én hibám.

Szerintem vége.
Amit tett, nem az első eset. Piás vezetés. Áldozatok is vannak.

Lehet bármi is drágább az emberi életnél, testi biztonságnál? Semmi. Így bocsájtottam útjára lányomat, miután megtanítottam mindarra, amit a vezetésről tudni kell. Tonnányi vassal mész gyilkolni, mondtam neki, ahogy anno ezt az öcsémnek is mondtam.
Talán van egy iciri-piciri szerepem abban, hogy egyikük sem okozott még balesetet.

Emberileg lenullázta magát ez a Buci izéke.
Megtette ezt Cselődke is, aki jó lóvéért vett magának egy gumiszájú ügyvédet, aki kimosta a slamasztikából. Kábítószer fogyasztásának vélelme, ugyebár. Valaki viszont meghalta magát. Akart meghalni? Nem!

Na jó, nem ragozom tovább.
Negatív hősünknek el kell tűnnie az ismeretlenség homályában, különben nincs igazság.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#42) localhost válasza Lauda (#35) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Persze, hogy sajnálkozott, hogy valószínűleg nem ő vezeti az X.faktort. Persze. Mert Ő BÖRTÖNBEN LESZ!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#43) dízelracer válasza FF23 (#37) üzenetére


dízelracer
senior tag

Na igen. Ahogy Kalandor írta "jó színész". :U Emberileg egy nagy nulla. A nagy pofont nem az élettől hanem tőlem kapná ha nekimenne bármelyik hozzátartozómnak... :(( Vigyoroghatna az új porcelán protkójával meg a "buci"-ra vert hülye fejével a tv-ben a senkiházi.

szerk: Elég csak megnézni a videó utolsó 10másodpercét. Ez a "hagyjatok már a picsába ezzel az egésszel" típusú arckifejezés mindent elárul a mély megbánásól. Szarik ő az egészre magasról. Maximum csak azt sajnálja, hogy nyilvánosságra került az ügy. Nem a szerencsétlen kisöreget aki ki tudja mennyire tud majd felépülni. Elvégre nem egy huszonéves fiatal szervezet. :(

[ Szerkesztve ]

(#44) Vakegérke válasza localhost (#42) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Mert Ő BÖRTÖNBEN LESZ!"
Úgy legyen, ámen!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#45) Crystalheart válasza Lenry (#14) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"ki a f*xom ez a Stohl, hogy ennyire különbül kell bánni vele?"

Az ország egyik legjobb színésze a kortársai közt, és az egyik legjobb szinkronszínész. Az egyik legnépszerűbb előadóművész.

Nem értem ezt a vehemenciát itt egyeseknél. A szándékos bűntetteket sem ítélitek el sokszor ennyire, mint ezt a nyilván gondatlanságból elkövetett esetet. Inni sokan szoktak, az ittas állapotban elkövetett cselekedetek pedig nem egészen beszámíthatók... Ő éppen valahogy autózni szeret ittasan... Visszaesőként akár teljes és végleges jogosítványmegvonást is kaphatna, jogos volna, a további balesetek elkerülése végett. Ámde ha valamitől rosszabb ember is, mint mások, akkor nem a baleset okozása miatt, hanem mert felelőtlenül italozott.

És még egyszer, nem tudhatjátok, mi volt a fejében, mikor részegen beült a volán mögé, egyáltalán fölfogta-e a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#46) Csemike válasza Crystalheart (#45) üzenetére


Csemike
csendes tag

Ha valamitől is rosszabb ember mint mások, az az, hogy elhajtott a helyszínről.

#47: depláne :)

[ Szerkesztve ]

(#47) Crystalheart válasza Csemike (#46) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Részegen...

(#48) #65675776 válasza Crystalheart (#47) üzenetére


#65675776
törölt tag

Normális helyeken ez súlyosbító tényező...

(#49) dízelracer válasza Crystalheart (#45) üzenetére


dízelracer
senior tag

"Az ország egyik legjobb színésze a kortársai közt, és az egyik legjobb szinkronszínész. Az egyik legnépszerűbb előadóművész." És egy közveszélyes idült alkoholista aki napi rendszerességgel alkoholos befolyás alatt ül a volánhoz. Valóságos csoda, hogy eddig még nem ölt meg senkit... :(((

(#50) Crystalheart válasza #65675776 (#48) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Amit soha nem is értettem, hiszen pont, hogy beszámíthatatlan. :) Mondjuk én már láttam tárgyalást, ahol - esküdtek előtt - ezzel védekeztek, viszonylag eredményesen.

Én amúgy egyáltalán nem tolerálom a részegséget, én sosem voltam, de az ilyen eseteket a keletkezésénél, a részeggé válásnál kell megfogni. Azaz, itt pl. bevonni a jogsit, véglegesen, hogy legközelebb ne nagyon tehesse ezt így együtt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.