Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor85


gabor85
őstag

Legalább 3szor előfordult hogy dvd írás közben elment az áram. Nem a lemez ára érdekel, hanem a szolgáltatás "minősége" ami böki a csőröm.

(#2) aphra2


aphra2
aktív tag

Nálam tavaly nyáron csinálta ezt az ELMÜ, naponta 2-3 alkalommal, TV az bírta mert öreg sz@r, de a PC az csak mindíg CMOS után indult, és egy darabig a vinyó is tolerálta, majd
minden adatot vesztve soha többet nem indult, csak kattogott.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#3) Tomaaasz válasza gabor85 (#1) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

nekem egy teló frissítés közben volt... rip

Oda mentem, ahol vagyok!

(#4) Thunderzolee

...ppppfffffffffffffffffff.... ez de idegesítő tud lenni. :(((

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Idegesítő, az biztos - hálistennek errefelé stabil minden -, de sosem tudhatjátok, hogy milyen meghibásodás okozza a zavarokat.

(#6) biker válasza Crystalheart (#5) üzenetére


biker
nagyúr

tudom, mi okozhatja, de nem fogadom el egy olyan lakóparkban,ahol a teljes hálózati alrendszer 6 éves.

---

Az meg azért durva, hogy megoldom, hogy a sz.gépnél ne legyen gond, szünetmentes, stb, de mindenhova nem tehetek.

pl a hűtő is leállhat az ilyen esettől(kompresszor túlterhelés), és a kazán is letilthat.
az ilyen impulzusszerű kimaradások rosszabbak, mint a >1mp-es kimaradások

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7) Thunderzolee válasza Crystalheart (#5) üzenetére

Hát azért az elég korlátozott látásmódra vallana, ha megmagyaráznák, h az normális dolog, h időnként ingadozik az áram. Más városokban akkor miért nem fordul elő? Havonta egy-két alkalom is tűrhetetlen, nemhogy rendszeres ingadozás..

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#8) Crystalheart válasza Thunderzolee (#7) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Anno Csömörön, mikor ott laktam, volt hasonló a környékbeli utcákban és nálunk. Kétszer elszállt a partíciós tábla a gépemben. Mint később kiderült, kábelhiba volt, de ezt a központban nem érzékelték. Bejelentés sem érkezett hozzájuk, mert nem sokkal korábban tartottak bejelentett két órás áramszünetet, és mindenki csak várta, hogy majd rendbeteszik, hülye elmű, meg minden :D

Más dolog, ha ez központi, meg be is jelentették, hogy zavarok lehetnek, és tényleg az ő saruk; de hacsak nem mondták, biztosak nem lehetünk benne.

A lényeg a türelem, nem érdemes olyanon idegeskedni, ami nem rajtunk múlik. :)

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

EZ bosszantó lehet. :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.