Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Overlocker


Overlocker
veterán

"Egyszerűen nem értem az embereket! Sírnak, válság így, válság úgy, de SEMMIT nem tesznek a bevétel érdekében."

Dehogynem, nekem a főnök felmondott így június 2-től nincs munkám. Leépítés indokkal, mert nem megy bolt..Hát úgy nem is megy, hogy nem vagyunk bennt szinte egész héten(főnök) és nem tesz semmit azért hogy előrébb menjen a bolt, inkább az alkalmazottjait szapulja..Nem is bánom hogy eljöttem, úgy hallottam akik maradtak, azokat meg 4h-ra fogja bejelenteni..pff

....egyetértek...engem a következő dolog zavar..

Nem a válság miatt mész csődbe, hanem mert felelőtlenül vettél fel hitelt!...Persze a bankoknak ez csak jó volt, hiszen minden évben több millárdos nyerességgel zárták az évet, közben kihasználva a tudatlan/szegény/hülye embereket. Az államnak be kellett volna avatkoznia.

Ritkán nézek tv-t, de legutóbb hallottam hogy "sok deviza hitelesnek", az állam átváltaná forintba az adóságot, így megkímélve őket a további terhektől? Na de kérem, ki mondta hogy devizában vegyél fel hitelt? Amúgy a szakértő pedig azt mondta, hogy előtte több évig nyereséges volt hogy eur-ban vagy svájci frankban vette fel a hitelt, tehát kevesebb részletet kellett fizetnie..szóval annyira nem kell sírni. Persze, a riporter kérdezte, na de ki fizeti ki az átváltásból eredő kárt, hát nem nagyon tudott mit mondani...talán az adófizetők pénzéből? :W

Na, de kérem, én nem vettem fel hitelt, nehogy már én fizessem ki a Ti hülyeségetek!

Persze, nekem is jó lenne saját lakás, meg BMW, de nem fogok felelőtlenül hitelt felvenni, főleg ha a kettőnek a havi részlete annyi lenne mint a fizetésem..!!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.