Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KYZRR


KYZRR
őstag

2:29:
"Gazdi, jól csináltam?" :))

Nagyon szép kutyafajta az Amstaff. :))

You can only die once, make sure it is worth it...

(#2) darál0w


darál0w
Jómunkásember

ahogy látom nem nagyon idegeskedett a kutyus :D

ha viszont fordítva történik a dolog, már az ajtodat verik...

yorkim van :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

A szuszogásod hangosabb mint a csipogás ami a kutyuskákból jön. :DDD

(#4) csƵ válasza darál0w (#2) üzenetére


csƵ
őstag

Egy férfi hogy a faszba tarthat egy ilyen vakarék dögöt?

(#5) DeFranco válasza csƵ (#4) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A gyereknek a szája befogva, sétálni nem kell vinni, nem eszik sokat. Az, hogy a szomszéd megőrül az idegbeteg vinnyogásától, az meg le van szarva.

(#6) djculture


djculture
félisten

Játszanak ez ilyen. Az én kutyámhoz is szokott jönni néha egy porfingó kutya. Kintröl idegesíti hogy "gyere ki". Kb addig szokott ez tartani mig a ribillióra kimegyek, akkor elviharzik porbafingó kutya őkelme:)

(#7) verser233


verser233
senior tag

Nagyon szép a kutyád :R

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#8) darál0w válasza csƵ (#4) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

betontömbbe mit vinnél be?

#5) DeFranco csendes kutya és nem idegbeteg...ez kivételes példány :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#9) csƵ válasza darál0w (#8) üzenetére


csƵ
őstag

Nőt.

(#10) darál0w válasza csƵ (#9) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

az megvan...még valami?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#11) csƵ válasza darál0w (#10) üzenetére


csƵ
őstag

Na bazd, nem elég? Minek még egy ilyen szarházi kutya mellé? :D

(#12) darál0w válasza csƵ (#11) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

szerinted én akartam kutyát? meglennék nélküle is...:D

vagyis így voltam akkor vele...megkedveltem :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13) biker válasza D1Rect (#3) üzenetére


biker
nagyúr

Jól hangszigetelt ablakunk van :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#14) biker válasza darál0w (#8) üzenetére


biker
nagyúr

"betontömbbe mit vinnél be?"

rágcsáló, hüllő, madár, bármi ami kalitkában vagy akváriumban elvan.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#15) djculture válasza biker (#14) üzenetére


djculture
félisten

Az utazó ügynök meg a postás kimaradt :D

(#16) DeFranco válasza darál0w (#8) üzenetére


DeFranco
nagyúr

"betontömbbe mit vinnél be?"

indokolatlan mennyiségű készpénzt. ;]

(#17) Dr. Oid


Dr. Oid
aktív tag

nem tehetek róla, de ezek a semmirevaló, genetikai hulladék kis vattapamacsok egyszerre idegesítenek és szánom őket.
mégiscsak mi tehetünk róluk, emberek :(

(#18) biker


biker
nagyúr

Mielőtt elmegyünk ebbe az irányba:
nyilván poén volt a "támadás" szó, és nem "féltem" a kutyát, és ilyenek.
illetve nem az zavar, hogy valaki tart ilyen kutyát hanem az, hogy nem fogják fel, hogy az ilyen kutyák sokkal sérülékenyebbek a kis termetük és egyéb más alapvető idegrendszeri problémáik miatt, így ha hülye a gazdi, akkor egy instabil idegbeteg semmirekellő kutya lesz belőle. mindenkinek nekimenve, és ugatva

pl a falszomszédnál a kínai meztelen kutya ha elmennek otthonról, folyamatosan vonyít. már vesztünk össze velük emiatt
szerintük "szegény kutya traumát élt át kiskorában, mert kirakták, és azért" és szánakozva sajnálgatják, agyrém
a kutyára rá kell nézni, lerí róla, hogy 20cm-esen és 5 kilósan falkavezérnek hiszi magát, és ha elmegy a falka, megőrül. ennyi.
nem sajnálni kellene, mert azzal rontunk rajta

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#19) adalbert1


adalbert1
veterán

Eleve nem értem hogy miért tart valaki ilyen 2 AAA elemmel menő kutyákat, ekkora méretben egy macska sokkal menőbb jószág. :)

(#20) darál0w válasza biker (#14) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

volt tengerimalacunk...sokkal idegesítőbb, és sokkal több gond van vele, mint egy kutyával.

jaaa...és igen...halunk is van itthon.

(#16) DeFranco azt majd jövőhéten, maikor megkapom a lottonyereményt, amit szombaton megnyerek :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#21) Mr X válasza adalbert1 (#19) üzenetére


Mr X
veterán

Mert nem mindenki macskás. :)

(#22) danih válasza adalbert1 (#19) üzenetére


danih
addikt

+1, a mi macskánk vadászik az ilyen kis csimbókokra.

(#23) biker válasza darál0w (#20) üzenetére


biker
nagyúr

nekünk volt (nem időrendi sorrendben)

2 fehér patkány
3 fehér egér
2 mongol futó egér
2 tengeri malac
4 zebrapinty
3 hullámos papagáj
4 rózsásfejű törpepapagáj
korábban egy németjuhász
2-3 hörcsög
mindenféle halak kisebb nagyobb mennyiségben :)

talán ennyi, de elemes kutya nem kéne
mondjuk macska se.

ja most van még 2 leopárd gekkó

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#24) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Panelba csak is szobanövényt vinnék. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#25) darál0w válasza biker (#23) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

én inkább nem írom le...meg valoszínűleg a felére nem is emlékszem...de talán a fajok fognak menni :D

papagáj, hörcsög, tengerimalac, halak, macska, kutya.

persze nem 1-1db... az csak a macskábol meg a kutyábol volt/van.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#26) Vakegérke válasza Algieba (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gondolod, hogy egy növény nagyobb örömöt okoz, mint egy papagáj, aki üdvözöl, ha hazatérsz, és ragaszkodik hozzád?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27) DeFranco válasza Vakegérke (#26) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Papagájnál kalickában nem sok lehangolóbb dolgot tudok elképzelni...

(#28) darál0w


darál0w
Jómunkásember

:B

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#29) kmisi99


kmisi99
addikt

:F honnan vettétek a havat?

(#30) DeFranco válasza darál0w (#28) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nézd már, mozog a piszok ;] :P

(amúgy aranyos, nincs ezekkel bajom, ha nem hangosak. Az agresszivitásuk idegesít egyedül :) )

(#31) darál0w válasza kmisi99 (#29) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hol laksz, hogy hozzád nem ért el?

(#30) DeFranco amugy ez nem az a kis mini izé...ő vagy 5-6kg...:)

nem ugat feleslegesen, poráz nélkül megyünk mindenhova...:)

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#32) Mr X válasza DeFranco (#30) üzenetére


Mr X
veterán

A mienk konkrétan meg sem tanult ugatni, most próbálgatja, de csak ha már nagyon mérges. Vagyis kb. havi egy alkalommal elvakkantja magát. Na az sem kelti fel a szomszédokat. :D

(#33) kmisi99 válasza darál0w (#31) üzenetére


kmisi99
addikt

Itt mintha pár napja esett volna kb fél centi ami pár óra alatt el is olvadt.

(#34) biker válasza DeFranco (#27) üzenetére


biker
nagyúr

nem láttad a mi kalitkáinkat :)
2mx0,8m alapterület, 1m magas, jót repkedtek bent :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#35) darál0w válasza kmisi99 (#33) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

pedig nem vagy messze tőlem...itt esett egész délelőtt....persze délután 2-re a nagyja el is tűnt.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36) Vakegérke válasza DeFranco (#27) üzenetére


Vakegérke
veterán

A kalitka otthon, ha az a funkciója. Igenis, a papagáj szereti, ha nem érzi kényszernek.
Nálunk nyitva volt az ajtaja, és akkor röpködött, amikor csak akart. Mikor elunta, vagy megéhezett, akkor usgyi, irány a kalitka, amely jó nagy volt.

Tudod, nem hasonlítható semmihez az élmény, amikor az a színes kis szeretetgombóc hozzád röppen, és mondja, csak mondja a magáét.
Te kellesz neki, nem a kaja, téged szeret.

No persze igazad van, nagyon sokan dísznek tartják a papagájt, és talán soha nem nyitják ki a kalitka ajtaját. Szerencsétlen madár csak egyik ülőrúdról a másikra röppenhet, ennyi a mozgásszabadsága.

Apropó, ülőrúd. Vékony vacak.
Nálam két seprőnyél vastagságú faág volt a kalitkában, azokon tornázhatott kedvére.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37) D1Rect válasza Vakegérke (#36) üzenetére


D1Rect
félisten

"Tudod, nem hasonlítható semmihez az élmény, amikor az a színes kis szeretetgombóc hozzád röppen, és mondja, csak mondja a magáét.
Te kellesz neki, nem a kaja, téged szeret."

Gyerek.

(#38) Mr X válasza D1Rect (#37) üzenetére


Mr X
veterán

Már amikor megoldható.

(#39) Algieba válasza Vakegérke (#36) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Albérletbe nem praktikus állatot vinni. Egy-egy növény viszont könnyen kezelhető és egyszerűségük ellenére jó hatásúak az ember közérzetére. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#40) Mr X válasza Algieba (#39) üzenetére


Mr X
veterán

Miért ne lenne praktikus?

(#41) Vakegérke válasza Algieba (#39) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy szó sem esett albérletről. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#42) DeFranco válasza Vakegérke (#36) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ezt megbeszélted vele is, vagy csak egyszerűbb önzően azt hinni, hogy ő jól érzi magát, mert szeret téged.

Nyitottál-e neki ablakot a nagy szerelemben?

(#43) Avicularia


Avicularia
veterán

Barátnőm lányának és élettársának 2 darab amstaff-pitbull keverék kutyájuk van,a kicsi még kölyök 7-8 hónapos lehet.Mindkettő olyan szelíd mint egy bárány,semmi agressziót nem láttam a felnőtt kanban sem.
Jó drágán mérték a kiskutyát,én hoztam el nekik Trelleborgból,a lány a barátnőjétől vette,így tőle csak 4300 koronát kért,de a többi is már el volt adva előre 6000 koronáért darabja :D

(#44) Avicularia


Avicularia
veterán

Na itt is vannak

(#45) Vakegérke válasza DeFranco (#42) üzenetére


Vakegérke
veterán

Önző módon minden szabadságot megadtam neki, amire csak lehetőség volt. Önző módon nem nyitottam ablakot, mert nem talált volna vissza. Önző módon elfogadtam szeretetét, és önző módon megengedtem neki, hogy a kezemben lehelje ki a lelkét.

Önző módon társat is adtam neki külön kalitkában egy egérke személyében. Önző módon az egérkének is szabad mozgástere volt, és mivel repülni nem tudott, nála állandóan nyitva volt az ajtó. Önző módon jól esett őket szeretgetni, és önző módon jól esett elfogadni a szeretetüket.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#46) biker válasza Avicularia (#44) üzenetére


biker
nagyúr

Édesek

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#47) djculture


djculture
félisten

2-3 hónap és ugyis befogja minden önkormányzat vezetni az ebadót pótlandó a hiányt. Akkor meg rengeteg kóbor eb lesz...

(#48) DeadMeat


DeadMeat
veterán

H meglegyen Otthon megnézem a videjód

Az ilyen buta embereknek már nem is mondok semmit.Francia bulldogom van, kb minden 2. ember megkérdezi miért morog.. Nem engedik a gyerekeket hozzá, mert morog és agresszív!!! arcot vág. félelmetes :(

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#49) Algieba válasza DeadMeat (#48) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Amióta benőtt a fejem lágya, rájöttem, hogy elég nagy ökörség volt tőlem gyerekkoromban az ismeretlen kutyák dédelgetése. Ez kb. olyan mint ha most felnőttként szaladgálnék oda emberekhez és ölelgetném őket. Elképzeltem a reakciókat...

Szóval hiába áll ott a gazdi, én már egyetlen egy kutyához sem megyek oda "haverkodni". Na, jó, ha ő jön hozzám és látom rajta, hogy kóbor eb, akkor felhívom az állatmenhelyt.

Szerk.: djculture: Sajnos már így is tele vannak a menhelyek. :( A túl sok gazdátlan ebnek tragikus sorsa lesz. Mert picit sem helyén való hagyni, hogy falkába álljanak össze. Egy ilyen falka egy felnőtt embert is leterít. Elég minimális az esélye annak, hogy egy kutya kidobó szemét alak kerüljön a falka elé, így ártatlan ember szívná meg az emberi gondatlanság gyötrelmes következményét. Bár ha jobban belegondolok, a kör így is úgy is bezárulna. Az ember alkotta a kutyát, az ember kutya által vész el. :(

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#50) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Asszonyéknak is staffijuk van, kettő is, most lesznek 1 és 2 évesek nagyjából, egy fiú és egy lány. Zabálnivaló kutyák. Az emberek meg paráznak tőlük mint atom :) Most mondjuk túl barátságosan, lassan kapnak egy kiképzőt, hogy ne engedjenek a házba senkit.

Csak még várni kell, az egyikük, az idősebb, fiú, nekiment egyszer a hegyen a lovaknak, és hát kishíján élte csak túl, még rehabon van, bár sose lesz tökéletes a térde. A dokik azt mondták, hogy simán lehet, hogy ne húzza ki, de annyi akartereje volt, hogy lazán túllépett rajta. Bár kicsit visszafogottabb lett, egy hangyányival talán.

mod:

Ezeket és a hasonló patkányokat nagyon utálom. Még barátaimnak se tudok jó képet vágni hozzájuk..

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.