Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) negyedes


negyedes
addikt

Gratula mindkettotoknek! :R

Bar mar en is dolgozhatnek. Mar nagyon zavaro, hogy szuleim nyakan logok, plane miota neha kapok alkalmi melokat.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#3) biker válasza Kalandor (#2) üzenetére


biker
nagyúr

Az erdekes :) jartal szegeden? Mert o pesten csak kozl. hatosaghoz jart fel neha, mikor a trolik vizsgaeljarasait egyeztettek.
Vagy neha mikor tanult valamit :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5) biker válasza Kalandor (#4) üzenetére


biker
nagyúr

Igy mar ertem :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6) Lenry


Lenry
félisten

de szeretnék én is ott dolgozni :B

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) Digital


Digital
addikt

Tisza Volán rulz! :P
Emlékszem rá, mikor apuddal mentünk az SzKT-hoz üzemlátogatásra...Akkor még a Ziu kormányát tekergette :)!
Ha nekem is ilyen karrierem lesz...hálás leszek a sorsnak! Most garázsmester vagyok a helyközi divíziónál.

[ Szerkesztve ]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#8) biker válasza Digital (#7) üzenetére


biker
nagyúr

Ziut meg vezettem is. Nem hivatalosan.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9) Digital válasza biker (#8) üzenetére


Digital
addikt

Én meg mindenféle buszt..hívatalosan, és nem hívatalosan. :D

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#10) supercow


supercow
őstag

Biker kolléga, igen rég nem beszéltünk! sikerült bejelentkeznem a régi nevemmel, néha benézek ide is. Jók az írások, te ráérsz ilyesmire? :R

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#11) biker válasza supercow (#10) üzenetére


biker
nagyúr

csókolom csókolom :)
rég nem beszéltünk bizony. (és ha elmondom, hogy kalocsán vettem a kocsima, még pofán is hajítasz :) )

ráérni meg nem nagyon érek rá, csak ha nem tudok aludni, akkor ezzel (is) töltöm az időmet. mint pl most...
mellette megy minden ezerrel, saját biznisz, meg hasonlók.

de legközelebb feléd járok, benézek, íííííígérem :)
még ugyanaz a számod? ..20...4464 ?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#12) tildy


tildy
nagyúr

Szia Biker!
Gratulálok apukádnak! Ha anyagilag nem is, de ez a cikk mindenképpen elismerése a munkájának!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13) biker válasza tildy (#12) üzenetére


biker
nagyúr

köszi :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#14) supercow válasza biker (#11) üzenetére


supercow
őstag

Szia, számom megváltozott, Kalocsa 1.5 éve eladva. Többit privátban.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.