Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) keIdor


keIdor
titán

Az RTL ilyen gerinctelen szar volt 5 éve is, amikor még néztem. Ezektől ne várj mást.
Be kéne tiltani az egészet, azért is szavaztam Vonáékra... sok mindennel nem értek egyet velük, de ebben és a "norvég" kérdésben mellettük vagyok.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2) #97544192


#97544192
törölt tag

majd leesett az állam, amikor megláttam, hogy betoppant stohl... 10 perccel előtte meg még balázs fényezte magát az x-faktorban.

(#3) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Ritkán nézek tv-t de tegnap az említett sorozat kezdetekor pont előtte lazultam. Ahogy megláttam, hogy ő vezeti a műsort, kinyomtam a tv-t. Nem érdekel egy ilyen ember.

(#4) negyedes


negyedes
addikt

epp athivot anya valamiert a masik szobaba es pont ezt nezte. szomoruan konstataltam, hogy meg kepernyore is kerult ez a valami........

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#5) Gergő_


Gergő_
őstag

Nem nézem a műsorait, de ez akkor is stohl magánélete, nem tartozik beszámolni senkinek. Ő nem miniszterelnök, még mentelmi joga sincs. :D
Leszarom, mit csinál, jó színházi színész, úgy vezeti a műsorait az arra affin nézőknek ahogy akarja.
Nem lopott, vitt a halálba meg senkit. A balesetről pedig keveset tudunk.

(#6) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Nem értem, hogy miért nézi mindenki és dühöng, ha egyszer ilyen minősíthetetlen a műsor? :N

Annyi minden más lehet csinálni az életben.

(#7) CséZé


CséZé
őstag

a Jimmy-s "egyszer megjavulok én..." nótájával majdnem bevertem a tévét. van pofája a rohadék dögnek...

(#8) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Te figyeljetekmá'... Ha nincsen otthon tévé akkor megoldódik ám a probléma. 25 vagyok,de legalább 6 éve nem néztem eg ypercet sem tévét. Nem is igazán tudom hogy mennek ezek a dolgok, csak amiket hallok innenonnan. Cserébe nem b..zom fel rajta magam :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#9) moha21 válasza Nyugdíjas (#8) üzenetére


moha21
addikt

Jaja én is kb. havonta 1 óra Tv-t nézek.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#10) Motion_Blur válasza Gergő_ (#5) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Akkor neked még várnod kell 1-2 évet, amikor is Marian Cozma gyilkosait kötöztetik be a Villába Győzike helyett, mert az már nem üti meg az ingerküszöböt..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#11) Gergő_ válasza Motion_Blur (#10) üzenetére


Gergő_
őstag

Így van, azaz nem. Abban nem látok semmi problémát, hogy műsort vezethet. A színészi karrierbe is elég sok minden belefér, ő nem plébános, vagy miniszter...
Abban viszont igen, hogy az első eset után, hogy tarthatta meg a jogosítványát? Nem az rtlklubban kell keresni elsődlegesen a patásördögöt. :N

(#12) Lauda válasza Gergő_ (#11) üzenetére


Lauda
félisten

Nem rajta mulott, hogy nem olt meg senkit. A maganelete valoban nem tartozik senkire, viszont a becuccolva kocsikazas mar nem maganelet, hanem buncselekmeny, amiert borton jarna. ;)

(#13) maláj


maláj
őstag

ne nézzétek ezt a sz@rt ezekkel a sz@r műsorvezetőknek csúfolt akármikkel és kész :)
nézzetek pl. filmeket, meccseket, endszóan ;]

(#14) PazsitZ


PazsitZ
addikt

így legalább többen beszélnek a műsorról, több bejegyzés születik.
És még oylanok is írnak cikket, akiket elvileg nem érdekel és nem nézik :U
Sőt mindezt még én is megspékelem egy hsz-el. Csalódnom kell már magamban is :D

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#15) tildy válasza Gergő_ (#5) üzenetére


tildy
nagyúr

Tudod van olyan, hogy etikusság, meg erkölcs. Sth játszon filmekben, színészkedjen, meg szinkronra menjen, de a médiából takarodjon, nincs erkölcsi alapja, hogy "példakép" legyen, márpedig akarva akaratlanul a médiában szereplők egyfajta mintát közveítenek a társadalom felé, még ha sajnos sok esetben rosszat is. Nem oda való. A tv2 legalább kirakta a csatornától Damu-t.

Egyébként meg még csak nem is jó műsorvezető. Menjen vissza a kaptafához.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16) <NewL> válasza Nyugdíjas (#8) üzenetére


<NewL>
addikt

25 vagy és nyugdíjas, na elmész te a pcsába

:DDD :DDD

akkor mi ez? - ...Philips 32PFL5604 :D

There's an app for that

(#17) Иван válasza keIdor (#1) üzenetére


Иван
őstag

Az se megoldás. Ha a magyarok igénye a béka segge alatt van, akkor ez van. Nem kell nézni, ennél többet tényleg nem tehetsz. Még be se kell kapcsolni a tévét. Sőt, tévét se kell venni.

Nem az a megoldás, hogy eltiltod ettől a népet, hanem hogy kulturális érzéket nevelsz belé.

Egyszerűen az m1 is szánalmas, amikor ilyen seggrepacsi műsorokkal próbál versenyezni a kereskedelmikkel.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#18) tkazmer válasza Lauda (#12) üzenetére


tkazmer
addikt

hanem buncselekmeny, amiert borton jarna
azt majd egy tárgyaláson egy bíró eldönti, hogy mi bűncselekmény és miért mennyi börtön jár ;) ameddig szabad lábon van az illető, addig miért ne dolgozhatna?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#19) Motion_Blur válasza tkazmer (#18) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Neked is van egy fajta felfogásod, gratula...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#20) tkazmer válasza Motion_Blur (#19) üzenetére


tkazmer
addikt

én a jogállamban hiszek:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#21) biker válasza tkazmer (#20) üzenetére


biker
nagyúr

én kevésbé.

Van rá egy kisebb, de szabad szemmel is jól látható összegem, hgy D Roland is szabadlábra fog kerülni, és a barátnőjét hurcolják meg, holott az én növérem együtt élt vele pár hónapot, őt is elkezdte verni, de elég gyorsan elköltöztettük tőle. (nem a szokásos netkamu, megmondhatom az akkori címét is :) )
de a többi nőverésénél se lett következménye, most se.

Bucinál is nem az első "botlás", mégis itt van, Cs Előd is kiheverte, Z sarolta is, miért ne, celeb vagyok, ez ma már olyan, mint a politikus, mindent lehet.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#22) Lauda válasza tkazmer (#18) üzenetére


Lauda
félisten

Ehhez a bironak semmi koze. A 0.8 ezrelek feletti befolyasoltsag alatti gepjarmuvezetes buncselekmenynek minosul, a stohlban ennek a 2.5-3 szorosa volt, nem beszelve a pszichotrop anyagokrol, amiket szinten megtalaltak a vereben. Es ehhez jon meg a baleset okozasa + az, hogy visszaeso. Halmazati bunteteskent lazan kaphatna 5-10 evet is, de valoszinuleg egyet sem fog.

ameddig szabad lábon van az illető

Ez az egyik problema, hogy miert van meg szabadlabon?

, addig miért ne dolgozhatna?

Felolem dolgozhat, valami jo kis bauxitbanyaban, de ne a tv-ben. :)

[ Szerkesztve ]

(#23) Motion_Blur válasza tkazmer (#20) üzenetére


Motion_Blur
félisten

ha egyik szerettedet tette volna nyomorékká buci papa, akkor is ezt a marhaságot szajkóznád mosolyogva? majd eldönti a bíró, mint elődkénél?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#24) tkazmer válasza biker (#21) üzenetére


tkazmer
addikt

na az ilyen bulvár témákban kevésbé vagyok járatos, ez a d roland az a fickó akit kitettek valami tv műsorból mert verte a barátnőjét és az beperelte? a többi nő (köztük a nővéred) miért nem perelte eddig? ha nincs per, akkor milyen következményre számítasz? ami nem bizonyított az legfeljebb is vád...

zalatnay ha jól rémlik volt börtönben eleget, cs előd ügyének a pontos részleteit nem ismerem, de azért, mert valaki karambolozik egy másik autóval és a másik autó vezetője meghal még nem feltétlenül kell 30 év kötélre ítélni...
ahhoz, hogy objektíven lehessen megítélni az általuk kapott büntetéseket, kellene egy statisztika, hogy nagyon hasonló vád mellett kit mire ítéltek (bár mivel minden eset egyedi, ez alapján is csak hozzávetőlegesen lehetne dönteni - már ha feltétlenül azt akarjuk gondolni, hogy már pedig a bírót lefizették, a celeb ügyvédje a világ legjobb ügyvédje, a sértetté pedig egy kirendelt gyakornok akinek ez az első ügye, tehát az igazságszolgáltatás semmi esetre sem tud helyes döntést hozni)

Lauda
Halmazati bunteteskent lazan kaphatna 5-10 evet is, de valoszinuleg egyet sem fog.
erre térjünk vissza, ha lezárult az eljárás:)
szabad lábon pedig vélhetően azért van, mert mást sem vágnak börtönbe ilyesmiért. dolgozni pedig nyilván azt fog, amihez ért és amivel a legtöbb péznt tudja keresni, ez racionalitás kérdése, te sem mennél el bauxitbányába, ha okoznál egy komolyabb balesetet

(#23) Motion_Blur
egyrészt kérdés, hogy mondhatnék-e mást, másrészt ha azt feltételezzük, hogy "kijárja magának" a viszonylag enyhe büntetést, akkor ellenem nem tudná kijárni:)

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#25) Lauda válasza tkazmer (#24) üzenetére


Lauda
félisten

szabad lábon pedig vélhetően azért van, mert mást sem vágnak börtönbe ilyesmiért.

Epp ez a baj, irtam is. Kerdezd meg valamelyik kint elo PH!-st, mit kapna ezert valaki az usaban pl. Kb 10 evet a kanos niggerek kozott.

(#26) tkazmer válasza Lauda (#25) üzenetére


tkazmer
addikt

mit kapna ezert valaki az usaban pl. Kb 10 evet a kanos niggerek kozott.
nagyon helyes, a kanos sötétebb bőrű itt is meglesz. de ott is csak tárgyalás és ítélet után vágnak valakit sittre. stohlnak pedig még nem volt meg a tárgyalása.
--------
szerintem félreértetek. semmi bajom azzal, ha megbüntetnek valakit aki elkövetett valamit. sőt, el tudnék képzelni egy olyan fogalmat a btk-ba, hogy "közszereplő", és az ennek minősülő vádlottakat nagyobb büntetéssel sújtani.
ameddig azonban valakiről nem bizonyosodott be, hogy bűnös (és stohlról jogerős ítélet hiányában nem bizonyosodott be), addig nem tudom minek azon kukacoskodni, hogy valaki hol mikor miért mennyit és hogyan dolgozik.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#27) maláj válasza tkazmer (#24) üzenetére


maláj
őstag

zalatnai d*g*dt disznó ült valamennyit de a tartozásait kijövetel után is törleszteni kell(ene).
és mivel nem teszi mehetne vissza megint pár évre ha jól rémlik a történet.
de majd 1 jogot tudó emberke kijavít ha nem így van ;]
drogostóhl pedig azonnal 30 év fegyház, drog, pia, jogsi, visszaesőként és még sorolhatnám mi miatt ...
császár elődke detto (drog, pia, bizt. csalás, okirat hamisítás, stb.)

F7 mániások kedvéért : a nevek kisbetűvel = ennyit érnek a szememben (és van shift billentyűm nyugi ;])

(#28) biker válasza tkazmer (#24) üzenetére


biker
nagyúr

na az ilyen bulvár témákban kevésbé vagyok járatos, ez a d roland az a fickó akit kitettek valami tv műsorból mert verte a barátnőjét és az beperelte?
igen
a többi nő (köztük a nővéred) miért nem perelte eddig?
mert félnek a megtorlástól, mert nem akarják a cirkuszt pár pofonért, stb

zalatnay ha jól rémlik volt börtönben eleget, cs előd ügyének a pontos részleteit nem ismerem, de azért, mert valaki karambolozik egy másik autóval és a másik autó vezetője meghal még nem feltétlenül kell 30 év kötélre ítélni...
meghalt az intézkedő rendőr, mert drogos állapotban vezetett, ezután most Laptop DJ és Shane54 néven fut be karriert itt ott, usában meg hun-honban. én elsüllyednék inkább

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#29) saguaro


saguaro
tag

Stohl mehetne a dutyiba nyugodtan. :(((

Egy nagyon közeli rokonom azért ült 1 évet, több mint 14 évvel ezelőtt, mert télen, az első jég alkalmával ment a főúton, valami baromarcú meg nem tudott megállni a pirosnál a csúszós út miatt, ki ment elé, ő meg oldalról telibe találta, a női sofőr pedig belehalt.

Abszolút nem volt vétkes, zöld volt a lámpa, a másiknak piros, és amúgy sem tudott volna megállni. De nem baj, 1 év. :(((

Se nem ivott, se nem drogozott, és még vétkes sem volt.
Jah, hogy nem volt celeb? Azért ült. :(

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#30) tkazmer válasza maláj (#27) üzenetére


tkazmer
addikt

és mivel nem teszi mehetne vissza megint pár évre ha jól rémlik a történet.
nem értem, ha ez így van, hol van itt az a bizonyos sokat emlegetett különleges bánásmód? mivel kapott ő kevesebbet, mint a nagyátlag? és ugyanez igaz arra a császár elődre is.

(#28) biker
akkor most mégis mit vársz? ha nem pereli senki sem, akkor mégis hogyan állapítsák meg, hogy tényleg azt csinálta amit mondanak, hogy csinált?
ez a cs. előd meg mégis mit csináljon? vélhetően tehetséges dj, ezért tud karriert befutni. sőt, nagyon tehetséges, ha annak ellenére, amit csinált, egy ilyen közönségszakmában sikeres tud lenni. egy dolog, hogy finoman fogalmazva nem szép dolog amit csinált, de most akkor üljön otthon és "süllyedjen el"? te sem gondolhatod komolyan, evidens, hogy valamit mindenkinek dolgoznia kell és ha van egy dolog amihez ért és amivel pénzt tud keresni, miért csináljon mást:? (és mi mást csináljon? és miért pont azt?)

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#31) keIdor válasza Иван (#17) üzenetére


keIdor
titán

A TV nem rossz, csak az adás szar. A NatGeoChannel és társait szeretem nézni, bár a sok reklám idegesítő.
Bár megmondom őszintén ellenék adás nélkül is, úgyis itt a PC, erre meg megszerzem azt amit azokon adnak csak reklám nélkül.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#32) #51736960 válasza saguaro (#29) üzenetére


#51736960
törölt tag

ez sántít, ilyenért nem csuknak le senkit...

(#33) saguaro válasza #51736960 (#32) üzenetére


saguaro
tag

Dehogynem... :(
Mivel rendőr volt előtte, (de nem utcaira kell gondolni..), szó nélkül. :(

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#34) k.


k.
őstag

Szerintem igazából pont azt csinálja mindenki, amit az RTL várt.
Itt szidjátok stholt, keresztbe kasul, meg elmélkedtek róla, és közben a vv4ről beszéltek. Vérprofi reklám ennél jobbat már kitalálni is nehezen lehet.

(#35) dabadab válasza saguaro (#29) üzenetére


dabadab
titán

Ezzel a sztorival valami nem stimmel: aki nem hibás, azt nem szokás megbüntetni, pláne nem letöltendőt adni neki. Az általános ítélkezési gyakorlat szerint egy-két halottal járó közlekedési baleset okozását egy-két év felfüggesztettel szokás büntetni.

szerk: az még csak-csak, hogy az elsőfokon eljáró bíró személyes érintettsége nyomán máshogy ítél meg egy balesetet (bár az, hogy valakit tök ártatlanul akarjon leültetni, akkor se túl életszerű), de hogy a feljebbviteli bíróságok is...

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#36) saguaro válasza k. (#34) üzenetére


saguaro
tag

Pontosan, Apple is ugyanezt csinálja, a negatív reklám is reklám, nem is rossz! :K

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#37) saguaro válasza dabadab (#35) üzenetére


saguaro
tag

Minden stimmel, ha valakinek van hozzáférése, nevet is adok, utána lehet járni.
Úgy ítélték meg, hogy ő volt a hibás, a másik meghalt, 1 évet ült emiatt.

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#38) k. válasza saguaro (#36) üzenetére


k.
őstag

Pontosan.
Szdták mint a bokrot utánna néztem, nekem bejött meglett.

Itt is az lesz. Neten szét szidják, aztán fogja magát az ember, jövőhéten leül és megnézi és tádá...

Marketinges leszek azthiszem:D

(#39) joey04 válasza tkazmer (#20) üzenetére


joey04
titán

majd kinövöd

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) máyköl


máyköl
veterán

Nekem is majd leesett az állam, mikor beállított a stohl. azonnal elkapcsoltam, színvonaltalan műsor. :(((

(#41) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Bucka retekklábos szerződése:

Elvárás a csati részéről:

1: Fröcsögő pofával hőrgés
2: Rettenets haj.
3: Párás szemüveg.
3: +10% kokó ha rángatózik félóránként.

Bucka elvárásai ill. jutalmazása:

1: Adás kezdés elött 0.50g kokó+1g speed mixelve porcelán tányérkán
2: Reklámok alatt 3deci "viski"
3: Adásonként 1.5 milla adómentesen.
;]

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#42) maláj válasza k. (#34) üzenetére


maláj
őstag

szerintem drogos gyilkosokról beszélünk nem w4-ről :) (és direkt nem vv4 ;])
saját példámat felhozva most speciel nfl meccset nézek, ha vége akkor szintén nfl meccset fogok nézni immáron élőben (21:45 Sport2 :K)
az esélye, hogy belenézek ... szerintem sejted mennyi lesz :DDD

(#43) Szlovi


Szlovi
aktív tag

retekklub .... ez önmagáért beszél :R

(#45) #51736960


#51736960
törölt tag

amúgy szvsz ez az egész stohl ügy túl van lihegve, hiszen nem ölt meg senkit, csak hülye és felelőtlen volt.
ehhez képest például a mai napig olyan politikusok is ülnek a parlamentben, akik gyakorlatilag szétlopták és tönkretették az országot, és csalódok millióit nullázták le, stb... őket kellene börtönbe csukni vagy kivégezni, nem ezen a szerencsétlen faszon rugózni.

(#46) shaft72 válasza #51736960 (#45) üzenetére


shaft72
tag

Majd jól belédmegyek este a fekete terepjárómmal, seggrészegen, bekokózva, úgy, hogy combnyakból eltörik a lábad, aztán kérek egy cigit. Amíg szeded össze magad, odahívom a barátnőmet, aztán elhajtok a kocsijával. Ebbe semmi rossz nincs, csak ifjonti felelőtlenség!

:W

(#47) Lauda válasza tkazmer (#26) üzenetére


Lauda
félisten

(és stohlról jogerős ítélet hiányában nem bizonyosodott be),

De, bebizonyosodott, hiszen tudjuk mi tortent. A jogeros iteletet meg azert huzzak, hogy lehessen meg pofozni az ugyon, hogy ne kapjon kemeny buntetest. Az ilyeneket 1 het alatt gyorsitottba le kellene rendezni es mar tolthetne is a megerdemelt pihenojet.

Az egy dolog amugy hogy az rtl alkalmazza, viszont a stohl magarol allit ki bizonyitvanyt, hogy el is vallalja. Az az ember egy erkolcsi hulladek.

(#48) tildy válasza Kalandor (#44) üzenetére


tildy
nagyúr

Ezzel csak az a baj, hogy Stohl abszolút nem jó műsorvezető, tudnék pár rádióst mondani, aki sokkal jobban megállná ott a helyét.
Pl. akár Harsányi, de akár még a sokat szidott Bochkor is és ők még szinte csak a sor végén vannak. . De a legjobb talán Béres Zoltán lenne, már ha itthon élne ( emlékeim szerint Ausztráliába ment)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#50) tkazmer válasza joey04 (#39) üzenetére


tkazmer
addikt

ez aranyos:)

(#45) Loveless
hmm, ennek így már eléggé politika szaga van...

Lauda
De, bebizonyosodott, hiszen tudjuk mi tortent. igen, ez egy tipikus balkáni hozzáállásból adódó következtetés, amikor "mi tudjuk, hogy ez volt" stb. alapon elítélünk egy embert. én meg a haverom pedig tudjuk, hogy a marson zöld élőlények ugrálnak és visítoznak - tehát ez így van. semmi objektivitás, bizonyítás, csak "mi tudjuk". ennek fényében érdekes, hogy a hozzászólásod második fényében korrupcióra utalsz és azt negatív fényben tünteted fel...
hangsúlyozom, (és az a vicc, hogy papírforma szerint még te is egyetértesz velem:) ), hogy még nem bűnös, a tárgyalást követően lehet (és remélem lesz) az.
addig viszont ne akarjuk megmondani, hogy mit tehet és mit nem.

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.