Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolinho1026


Zolinho1026
tag

Egyedinek egyedi a régi weblap az tuti, de hogy ritka ronda az is biztos. :U

Loxone and Loxberry superuser

(#2) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

esküszöl, hogy az a régi oldal, ami már 98ban is nevetséges volt, jobban tetszik, mint amit most csináltál? (az se egy web2, de 1000%-kal emberibb, főleg ingyen). :Y

szerk.: én elolvastam mindet, kicsit fel is húzott. :)

[ Szerkesztve ]

(#3) biker válasza Zolinho1026 (#1) üzenetére


biker
nagyúr

ó, azóta két update bekerült a cikkbe :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4) biker válasza aero. (#2) üzenetére


biker
nagyúr

nem kell web2, mert a tartalom egy része úgyis jelszóval védett, csak egy zenei ritkaság lista van rajta, egy köszönet/támogatás, meg a fórum, ezen nem lehet mit webkettesíteni :(
de komolyan, olvasd el a két update-et a cikk végén! van folytatás :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5) Lenry


Lenry
félisten

szerintem csak irigykedett.
tipikus "gyökér vagyok, de hatalmam van (a szaros kis weblapomon)" ember lehet. jobb a te weboldalad, de mi az, hogy az övét akarjátok elvenni? kapjátok be, inkább maradjon ilyen, minthogy be kelljen ismerni, hogy a sajátja ultratré

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát a jó k**** anyját az ilyennek. :((( Amúgy ismerős. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7) Eszleny


Eszleny
aktív tag

Szerintem attól félt, hogy valaki deface-li az oldalát. Most ha ránézek alapból az jut eszembe, hogy valaki már megtette.

(#8) biker válasza Eszleny (#7) üzenetére


biker
nagyúr

nem értem amit írsz.
megcsináltuk, és zip-ben elküldtük neki. csak fel kell töltse

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9) fari1993


fari1993
csendes tag

Na ez gatya. Ilyenkor lennék ideges, hogy 4-5órás munka után, vagy akár még több, azt mondja a megrendelő, hogy szar és nem kell. Hogy néz már ki amit ő rakott össze? Naagyon gáz. :Y

(#10) szablya


szablya
tag

bazz :(((

szerintem az a fickó sem fix... de azért elküldhetnéd neki mailben ennek a postnak a linkjét, hadd lássa ő is, mekkora egy gané.

és ha már olvassa: >menj az anyádba!

szerk.: Az oldal pedig, amit csináltál, jól néz ki :R

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#11) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Az se semmi. :Y Ingyen weblap és még pampog. Az se semmi.
Te szarakodsz vele órákat és ő meg azt mondja, hogy nem jó. Hozzávágnám a gépet, hogy akkor legyél boldog a régivel.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#12) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

A "sablon" stimmel, hiszen template-tet használtál. Emellett a kódban van egy zsák elem, aminek nem kellene ott lennie. A másik lapon ezt nem értem:

"Ez az oldal kizárólag Internet Explorer (IE) böngészővel nem jelenik meg helyesen, tehát nincs rá optimalizálva sem :)
Javaslom, hogy Te se használd tovább, hanem válassz a következő nagyszerű böngészők közül, melyek helyesen jelenítik meg a CSS és CSS2 kódokat: Opera, Netscape, FireFox, Safari, Camino, Omniweb, Mozilla."

Webfejlesztő ne írjon már ilyet. Validator is vastagon ír hibákat. :( Valószínűleg többet tudsz mint én (egyelőre ;] ), de gondoltam, kötekedek egyet. :)

(Ma egyébként egy kicsit küzdöttem az Explorer-rer, a Prohardver BBCode-szerkesztőjéhez hasonlót csináltam, természetesen IE alatt teljesen máshogyan kellett.)

(#13) biker válasza szablya (#10) üzenetére


biker
nagyúr

nem küldöm el, mert pont le..... és persze nem magyar, úgyse érdekelné :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#14) Samus


Samus
addikt

Egyszerű a dolog. Legközelebb előre kell érdeklődni. Ha a tag ilyen kőkorszaki (mellesleg lehet nála még IE 0.1ben sokkal jobban néz ki :D), akkor magára vessen. Gondolom hatalmas mennyiségű, évi egy látogatóval számolnak, aki már akkor sírva menekül, amikor az oldal betöltődött...
A Te site-od pedig szép munka, nekem tetszik. Még akkor is, ha nincs benne semmi technikai bravúr. Harmonizálnak a színek és ez jó :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15) biker válasza Peter Kiss (#12) üzenetére


biker
nagyúr

nem arról az oldalról beszélsz most, nem is volt kérdés egyik oldal validálása sem, de mindegy.
a validátor hibákat ismerem, és én el is olvastam, aminek egy erős része baromság, pl szerinte sehol nem nyitottam meg a head-et, nem zárhatom le. holott megnyitottam, és még sorolhatnám, hogy szerinte a meta tag-nek nem lehet name eleme... a body tagot nem használhatom ott, stb kicsit bugosan olvassa a lapot, meg kicsit bugos a sablon is, tudom, de még nem volt időm átírni 2006 óta :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#16) biker válasza Peter Kiss (#12) üzenetére


biker
nagyúr

most ellenőriztem egy olyan sablont, amit 100% css+html validra írnak, 255 html hiba, és 53 css hiba a validátor szerint :)
minden egyes linkbe beleköt, amiben van változó átadva... és sorolhatnám.
nem azt mondom, nem hibás, ismétlem, de általában 20-al elég osztani a hibák számát :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#17) mephi666


mephi666
nagyúr

szép volt az eredeti oldal... ;] felveszi a versenyt simán mondjuk a csacsi design studio által készített honlapokkal :)) volt régen valami laszlo39design "studio" is, az is hasonló szintű remekműveket készített...

ui: egyébként az eredeti oldal röviden, tömören: gyomorforgatóan sz@r :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) mephi666 válasza mephi666 (#17) üzenetére


mephi666
nagyúr

évekkel ezelőtt találtam az oldalt, akármikor ránézek a bemutató linkre, mindig elkap a röhögés: "KATTINCS A KÉPRE." ;] (meg van még jópár dolog a nem túl nagy terjedelmű weblapon, ami röhögőgörcsöt válthat ki)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19) tkazmer válasza biker (#16) üzenetére


tkazmer
addikt

vagy megfelelő doctypeot kell beállítani ;)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#20) D.R.O.


D.R.O.
tag

Ezerszer el lett már mondva:
A jótett mindig elnyeri méltó büntetését!

A Marsról jöttem, de már kúr*ára visszamennék!

(#21) Peter Kiss válasza biker (#15) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

A web.t-online-os oldalban, ha kijavítod a <br>-eket <br />-ekre (XHTML nem HTML), és kiveszed a target=blank-ot (nem szabad használni, de rosszul is van [lásd az előző zárójelet]) szerintem egyből jó lesz.

(#22) biker válasza Peter Kiss (#21) üzenetére


biker
nagyúr

úgysem lesz használva, nem javítom már ki :)
de miért nem lehet target="blank" (idézőjel kimaradt, ok)
teljesen szabályos formula, nem?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#23) tkazmer válasza biker (#22) üzenetére


tkazmer
addikt

XHTML 1.0 Strict-nél nem szabályos, de Transitional-ben már igen

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#24) Eszleny válasza biker (#8) üzenetére


Eszleny
aktív tag

Azt akartam írni, hogy félt, hogy túl szép lesz az oldala és ezért támadásnak lesz kitéve. A szép oldalát csúnya hackerek (nem ti) elrondíthatják, azaz defacelik. Ezt megelőzve inkább marad a ronda, mert azt nincs értelme defacelni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.