Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lapa


lapa
veterán

3000 forintos flex + 990 forintos kínai gyémántkorong és annak kevés dolog kérdez vissza.

mesternél mindig ott lenni a bal válla felett. akkor is, ha nem nyaral tőle abban az évben az ember mert bukja a szabit.

nagy, centi körüli rést hagy minden oldalt. a szekrény tök mindegy, ha meg lett volna a hézag nincs para. hacsak nem 3 hetes betonra lett lerakva. nálunk 3-4 hónapot kapott mindkét beton. nem is lett púpos. mármint azokon a kisebb kapaszkodókon felül, amit a parasztok az aljatbetonban hagytak, és amit x mennyiségű aljzatkiegyenlítővel se lehetett számottevően eltűntetni. a betoncsiszolást meg túlzásnak tartottam. hálószoba, falun elmegy.

aljzatbetont mindig profi mesterrel, sokkal bonyolultabb jól megcsinálni, mint amennyire látszik.

(#2) biker válasza lapa (#1) üzenetére


biker
nagyúr

a falsaoknál és az ajtókeretnél ugyan nem flexelsz :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3) lapa válasza biker (#2) üzenetére


lapa
veterán

én ott lehet nekimentem volna valami kiélezett csavarhúzó + kalapács kombóval. nem vagyok túl toleráns a nekem ellenállni akaró anyagokkal szemben.

persze nem ismerem ezt a klikkelős parketta anyagot, szal lehet nem játszik.

(#4) jeges válasza biker (#2) üzenetére


jeges
senior tag

sztem sokan csak addig mondogatják, amig le nem oltja (esetleg el nem hajtja) őket pár kedves megrendelő a felesleges okoskodásért. lehet, ha azt kérdezik tőle, h "mester úr, azt szeretném, h tartós legyen. mit gondol erről a tervről?", akkor elmondja, de addig inkább nem járatja a száját.
távol álljon tőlem, h bárki felelősségét firtassam a dologban, csak próbálom más szemmel is nézni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.