Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) biker


biker
nagyúr

Te melyiket veszed? a fullextrás hígított, de márkásat, vagy az olcsót, de értelmeset?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2) srph25 válasza biker (#1) üzenetére


srph25
tag

Mi megmaradtunk a piacteres házi tormánál. :) Ha valami, akkor ez tud marni! :P ;]

(#3) kételkedem válasza biker (#1) üzenetére


kételkedem
addikt

én is az olcsó tormát veszem, most épp a Lidl-ben vettem

A címet viszont csak másodjára sikerült helyesen elolvasnom! Az olcsó torna örömei-t olvastam :U :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#4) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Home-made.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5) biker


biker
nagyúr

sajnos nálunk a piacon torma nem szokott lenni, mármint készen.
csinálni meg egyszer csináltunk még panelben, ahol közös szellőző van mindenkinek, hát egy dolog, hogy mi sírtunk egy napig, de a szomszédok is :)
nomeg egy torma, egy reszelő kuka :( rohadtul viszi az élét.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6) nomotmo


nomotmo
csendes tag

Tetszik a bejegyzés, igazad van. Én az Univer vagy Koch tormát eszem csak meg, a többi nem ízlik. A piacról vett sima torma sem ízlik, a hiba bennem van! :P

DIÓ!

(#7) biker válasza nomotmo (#6) üzenetére


biker
nagyúr

nincs benned hiba, csak az ízlik, amit megszoksz. ha ezen nősz fel, ez fog tetszeni.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8) nomotmo válasza biker (#7) üzenetére


nomotmo
csendes tag

Hát igen. Ritkán szokott itthon lenni házi tej a piacról, de nagyon nem ízlik, pedig jó lenne, mert az az igazi.

DIÓ!

(#9) Thunderzolee válasza biker (#5) üzenetére

Nem szeretem a kerti munkát, inkább megveszem készen, minthogy kapálni kelljen. De a tromát lereszelem szívesen. Belerakom az aprítóba, és kész. ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.