Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) biker


biker
nagyúr

Még 20év jöhet?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2) Freiherr válasza biker (#1) üzenetére


Freiherr
őstag

Grat
amúgy meg javítsd a napok számát

XXX

(#3) biker válasza Freiherr (#2) üzenetére


biker
nagyúr

Hehe, köszi!
7306 napja

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Nem semmi :)
2001 dec-i mentés.
El is olvasom akkor azt a Palm tesztet :D

(#5) Eastman


Eastman
őstag

Nem semmi! Gratulálok!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6) Fred23


Fred23
nagyúr

Gratula!

Gyorsan elment ez a pár év, nem? :)

(#7) biker válasza zolikaDB (#4) üzenetére


biker
nagyúr

azok az idők :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8) biker válasza Fred23 (#6) üzenetére


biker
nagyúr

mintha tegnap lett volna.
Néha nosztalgiázok, miket is kérdeztem akkor, vagy mikre válaszoltam. Akkoriban még szerintem valami AMD K6-2 533MHz procis gépem volt, a világ legrosszabb 5ALI61 alaplapjában, és egy VooDoo Banshee kártyával, és rohadt menő voltam vele :D

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9) rgqjx válasza biker (#8) üzenetére


rgqjx
aktív tag

Egy olyan Acorp alaplappal, benne egy S3-as kártyával volt pár együtt töltött órám nekem is. Nem volt őszinte a mosolyom... Megérdemli a jelződet :C

(#10) Luck Dragon

Gratulálok tiszta szívből .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) biker válasza Luck Dragon (#10) üzenetére


biker
nagyúr

Köszi

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#12) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Gratula!

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#13) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Grat! Ez igen kemény :)

BTW kb. a csoda nem csak, hogy van még PH ennyi idő után, hanem hogy ilyen széles körű a fórum, és mennyi témában lehet beszélgetni. És értelmesen, mert (ugyan vannak bajaim azzal hogy raás kérdésre választ se kapok itt sem), de globális oldalakon sokkal rosszabbak a tapasztalataim.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#14) biker válasza hcl (#13) üzenetére


biker
nagyúr

Igen, kész csoda hogy Parciék munkájának hála, nem tűnt el a fórum, van aktív élet, nem egy rakás agyhalott mint az index fórumokon, és sorolhatnám.
Tényleg jó hely :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#15) totron válasza hcl (#13) üzenetére


totron
addikt

Gondolom a válaszok alatt pontos válaszokat értesz, lehetőleg levezetve, hogy átláthatóak legyenek a miértek, az eredők. Aki meg átvettségben él, az jó eséllyel kötözködésnek veszi, cserébe te sem lettél okosabb. Szép kis kereszt. :K

(#16) Drótszamár válasza biker (#8) üzenetére


Drótszamár
őstag

Ehh. 2001-ben még Cyrix PR200-as procival nyomtam valami fos via alaplappal, és 1 megás S3 kártyával.
Asszem az év közepe felé lett Pentium 233 MMX-es procim. Tök fura volt, hogy az nem fagyott 1-6 óránként :D

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#17) hcl válasza totron (#15) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem. Bármit, ami több annál (szakmai kérdésekben), hogy "ez hülyeség" vagy "vegyél másikat". Bár itt is egyre kevesebb normális válasz jön, ha egyáltalán.

Mutogatni való hater díszpinty

(#18) biker válasza Drótszamár (#16) üzenetére


biker
nagyúr

Lehet nekem is még csak 333-as amd volt, utána cseréltem 550-re

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#19) zolikaDB válasza biker (#18) üzenetére


zolikaDB
veterán

2006 oszen vettem az elso sajat gepem, egy Toshiba L30-134 laptopot, szakdoga miatt, Cerka, 1GB-ra bovitett RAM, 60GB HDD, dedikalt Ati kartya.
Most 36 vagyok, szoval nekem kimaradt, amirol beszeltetek.
P2 v P3 mar ugy kerult a kezeim koze, h kaptuk oket selejtezesbol, de jol elszorakoztunk veluk.
Ja, fosulin WIN95-ot hasznaltam. Hazudni nem akarok, de talan neteztem is veluk, de ez mar homalyos.
Akkor is mar az XP volt a legtobb gepen, de a konyvtar le volt maradva na... :)

(#20) biker válasza zolikaDB (#19) üzenetére


biker
nagyúr

Pedig jó is az őskor, mikor még fater jumeprelgette a hardvereket, melyik IRQ-t használja. Win3.11 előtt amennyit anyázott, sose felejtem.
Én már 95-98/se-vel indultam neki az életnek. Első saját fizetésből vett gépem volt a 333-as AMD egy talán S3 Virge kártyával, aztán abbó lett a Banshee, mert TNT2-ből a normálra nem futotta, az M64 meg kuka kategória volt.
No de ez már történelem :D

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#21) hcl válasza biker (#20) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Még neteztem az egyetemen 3.1 és Netscape Navigatorral :D Otthon is volt 3.1 :O

Mutogatni való hater díszpinty

(#22) Lenry válasza zolikaDB (#4) üzenetére


Lenry
félisten

és már akkor is: emelkedő RAM árak :DDD

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23) hcl válasza Lenry (#22) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Pár évente valaminek elszáll az ára.
Pár évente változtat valamin a Microsoft.
Pár évente változnak a szabványok.
Ilyenkor mindig megy a rácsodálkozás/flamewar/anyázás/stb.
:)

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.