Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fatallerror


fatallerror
addikt

pont nem rég néztem meg. kicsit másképp tekintek erre a játékra ezekután, nagyobb játék lesz mint vártam xD

don't tell me what i can't do!

(#2) oriic válasza fatallerror (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

No igen, nem lesz rossz játék szerintem. :C

Live-Die-Respawn

(#3) ldave válasza oriic (#2) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Ellen Page-dzsel még fűnyírót is eladhatnának nekem, pedig panelben lakom. Vagy trágyát. Megvenném. :)

A Slime draws near! Command?

(#4) b.


b.
félisten

Emlékeztet az Indigo Prophecyre, mai napig egyik kedvencem. Várom ezt a játékot, szerintem nagyon jó lesz.

#3 Idave : :C :C

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Úgy veszem észre, hogy pc-re csak ilyen hígokádékok érkeznek, mint a cod és társai, konzolokra meg igazi mestermunkák jönnek.

We are only Stardust...

(#6) fatallerror válasza Jinxb1rd (#5) üzenetére


fatallerror
addikt

mert itt nem kell optimalizálásra meg ilyen szarságokra költeni mert 1 hardver van és több pénz/figyelem jut a tartalomra (és ez általában igaz minden exkluzív játékra) :K

#2) orichalcos: ja csak ez mégiscsak inkább dráma lesz és nem csak thriller aminek kegyetlenül örülök mert a drámákat szeretem jobban :K de már hónapokkal ezelőtt meggyőztek h kell vennem 1 ps3-at is xD

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#7) Peterson_


Peterson_
addikt

Most is keresem az állam. :Y :R
Mondjuk annyira sajnos nem jó az angolom, hogy mindent értsek belőle, úgyhogy jól jönne egy kis felirat.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#8) fatallerror válasza Peterson_ (#7) üzenetére


fatallerror
addikt

melyik rész nem volt tiszta?

röviden egyébként arról volt itt szó h neki milyen szar az élete mert inkább szörnyszülöttnek tartja magát mint különleges tehetségnek aidennel, ezért saját maga elől menekül.
azok a hajléktalanok akik befogadták nekik nem is beszélt mellé, elmondta kb az igazat magáról h miért menekül.
meg lenyomta a visszatérő huligánokat, akik mindig megtámadják és kamerárra veszik a hajléktalan verését

meg mondom mond mit nem értettél mert nem emlékszem már minden jelenetre :D

don't tell me what i can't do!

(#9) BlackTreff


BlackTreff
tag

Ebből PS4-es verzió nem is lesz?
Mert mintha úgy emlékeznék, hogy lesz! :F

(#10) assemble


assemble
addikt

Az biztos hogy az ev egyik legjobb jateka lesz. Az elozo jatekuk (Heavy Rain) is elkepeszto volt, hasonlot sem tapasztaltam meg semmilyen jateknal. Azon keves jatekok ezek, ahol valodi sztori, valodi karakterek, valodi erzelmek vannak.

BlackTreff: nem lesz, legalabbis egyelore hivatalosan biztosan nincs bejelentve. Dolgoznak egy PS4-es cimen is, de az egy masik jatek lesz. Az persze nem kizart h evekkel kesobb kiadnak egy HD-sitett valtozatot PS4-re ami mondjuk 1080p-ben futna meg hasonlok, de en nem alapoznek ilyesmire.

[ Szerkesztve ]

(#11) danih


danih
addikt

Nagyon érdekes!
Csak azt nem látom (ok, nem néztem végig, bele-bele tekergettem), hogy itt konkrétan mennyi a játék (vs cutscene), illetve mennyire lineáris.

(#12) BlackTreff válasza assemble (#10) üzenetére


BlackTreff
tag

Köszönöm a választ! :K

(#13) FLATRONW válasza danih (#11) üzenetére


FLATRONW
őstag

Pont ezen gondolkoztam el én is. Mennyire nevezhető játéknak az, amiben csak nézünk, mint a moziban és néha választunk a válasz lehetőségek közül? Én is szeretem azt, hogyha jó története van egy játéknak de ez már túlzás.

(#14) b. válasza FLATRONW (#13) üzenetére


b.
félisten

jó lesz ez szerintem, várd ki a végét :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#15) Peterson_ válasza fatallerror (#8) üzenetére


Peterson_
addikt

:DDD:R
Degeszre kereshetnéd magad ilyen rövidített verziók gyártásával:))
Ennyi megvan azért, csak pl a jatékmenet párbeszédekből volt pár rész amit csak nagyjából értettem, ezzel pedig talán kicsit csökken az élmény meg a történet dramaturgiája.
Így nem annyira gáz, de pl játék közben nem igazán tudnám vissza tekerni a nem egyértelmű részekhez.
Bár gondolom ott lesz felirat is:)

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#16) Valentin90 válasza FLATRONW (#13) üzenetére


Valentin90
tag

Annak idején a Heavy Rainnel is ez volt (amit szintén ez a csapat készített). Első ránézésre, illetve első végigjátszásra úgy tűnt, hogy a játék azzal próbál kompenzálni, hogy gyakorlatilag minden válasznak, minden döntésnek behatása van a történet kimenetelére, hol kisebb, hol nagyobb mértékben.

Nem tagadom, a Heavy Rain első végigjátszásra hatalmas élményt nyújtott. Második végigjátszásnál tűnt fel, amikor "csak azért is!" alapon más válaszokat adtam az egyes cselekményeknél, hogy a játék lényegében mennyire behatárolt korlátok között mozog. Van kb a 12-13 órás játékidő alatt 3-4 pont, ahol tényleg számít, hogy hogyan cselekszel, egyébként tök mindegy, hogy mit csinálsz. Nagy élmény volt a HR, de megjelenése óta (3 év) egyszer sem vettem elő, hogy újra végigjátsszam.

Erre a játékra viszont ismét kíváncsi vagyok, remélem jót fognak kihozni belőle! :)

(#17) DiamondBack válasza Jinxb1rd (#5) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Hát ja körülbelül. Hol van Pc-re ilyen game, vagy mint a heavy rain. Öljél bele a gépbe akár 5-600 ezret és játsszál cod-dal mert más nincs... Jó az Indigo Prophecy kijött de az nem volt nagy szám. Az Alan Wake-ra is mennyit kellett várni pedig eredetileg pc-re jött volna.

más: valaki nem tud a Dreamfall - The Longest Journey-hez hasonló játékot véletlenül? most végeztük ki Asszonykámmal és most unatkozás van

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.