Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Jó cikk nekem tetszett. Történet oldalad nem olvastam, mert még nekem vissza van a játék de a többi passzolt.
Demoját tudtam eddig csak megnézni, de ugyan így gondolkodom, mint te. Az a grafikai megvalósítás, meg körítés amit tudtak csinálni a quanticnál az eszméletlen. Már amikor a sony menüben rámegyek és felcsendül a zene, már az egy olyan érzést ad az embernek, és akkor még nem is játszottál vele.

Amúgy igen ezek a QTE megoldások nagyon jók és filmessé teszik az egész játékot, csak néha még én is fennakad most merre is kell a kart tolnom?! :)
Dee ez a 0 hud rendszer brutális, semmi nem töri meg a képet, és ahogy Jodie kinéz, hát az pff totál filmet nézek olyan.
Nagyon jó játék, igyekszem én is mielőbb beszerezni. Jah az meg nagyon tetszett, hogy nem tudom később is van e ilyen, de mikor motorral menekültem és felülről vett a helikopter ott kicsit visszajött nekem a régi rendszerek kamerakezelése. Gondolok itt arra, mint jó kis Resident Evil részekben, hogy szemből vett a kamera pl és akkor ellentétes a mozgás stb. Imádtam azt.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#2) Crydan válasza Brian_GT (#1) üzenetére


Crydan
senior tag

Jobb részek is lesznek benne! ;]

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#3) Zotwoo válasza Crydan (#2) üzenetére


Zotwoo
tag

Köszönjük a cikket.

A játék demo-ját végigjátszottam, az nagyon tetszett, most tervezem a teljes verziót megvenni.
Az irányítás tényleg furcsa volt az elején. SPOILER: A küzdősportos részt kb 10-szer próbáltam, mire végre összejött). :)

Zotwoo

(#4) Plutor


Plutor
aktív tag

A Heavy Rain-t imádom,mert rengeteg elágazás van,ahonnan másképp folytatódik a történet.És több befejezése van.
A Beyond is ilyen? A demó az nagyon tetszik.Eszméletlen a látvány,főleg a projektoromon. :C

(#5) Brian_GT válasza Zotwoo (#3) üzenetére


Brian_GT
őstag

Jajj ne is mond....elrontom írja...ha a bal vála mozdul stb ha a jobb láb stb ha a akkor a jobb-bal analóg stb..mondo MIVAAAN??? :) :) :)
De belejöttem.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#6) Beni97


Beni97
őstag

Nagyon jó teszt lett! Szerencsére unokatesóm kölcsön tudta adni a ps-t és végig tudtam vinni és elképesztően jó játék. A The last of Us óta nem játszottam ilyen jó játékkal.

És grat a teszthez még egyszer :)

(#7) Crydan válasza Plutor (#4) üzenetére


Crydan
senior tag

Ha mindent egybeveszek akkor legalább 5 befejezése van.

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#8) Plutor válasza Crydan (#7) üzenetére


Plutor
aktív tag

:R
Akkor egy darabig elleszek majd vele.Minden befejezés érdekel. :D

(#9) Crydan válasza Plutor (#8) üzenetére


Crydan
senior tag

Engem is, de nem akarom olyan gyorsan letudni, a későbbi időszakokra is maradjon valami :D
Egy biztos nem bántam meg, hogy előrendeltem!

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#10) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Brutális ez a játék, nekem nincs PS3-am, ezért csak olvastam róla eddig, de ma megnéztem youtube-on egy 8órás sztori videót (belepörgetgetve). És zseniális. Heavy Rain-t is sajnálom, hogy kihagytam. És most ezt is. Pár napig volt csak Ps3 nállam kölcsön míg, a MGS4-et végigvittem, azt már nem tudtam kihagyni. Ezeket is végig kéne nyomni :R

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) Trevize1987


Trevize1987
aktív tag

Mostanában nagyon elgondolkoztam egy PS3 beszerzésén, csak a gond az, hogy ezt a pár játékot leszámítva amik exkluzívak (Last of Us, Beyond, meg az a nem jut eszembe, de Drake kalandjai) magát ezt az egész konzolosdit megvetem. Pedig 3 Xbox van a családban, mert tesó Fifázik, barátnő Kinectezik, egy meg valahol porosodik. Jól csinálja a Szoni, mert olyan emberből mint én majdnem ki tudják csikarni a zsét (még lehet a végén hogy mégis rászánom magam egy vételére, majd a jövő eldönti).

(#12) Zotwoo válasza Brian_GT (#5) üzenetére


Zotwoo
tag

Pontosan :D Megmondom őszintén, nekem végül barátnőm oldotta meg a feladatot :D

Zotwoo

(#13) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Jó a cikk, viszont egy a baj ezzel a "játékkal", hogy a legkevésbé sem lehet hagyományos videojátékként tekinteni rá, mely tény durván szelektálja a befogadó közönséget sajnos :U

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 813 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#14) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kb, mint a gamepod-os teszt. :) Jó lett ez a játék, nem is értem miért húzzák le annyian.

Live-Die-Respawn

(#15) boygabi_ válasza oriic (#14) üzenetére


boygabi_
aktív tag

Szerintem azért amiért én is kicsit. A Heavy Rain jobb volt szerintem.

(#16) Jeanne d'Arc válasza boygabi_ (#15) üzenetére

Szerintem is, de elég sok órát bele lehet rakni, nem egy uncsi game.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#17) Crydan válasza boygabi_ (#15) üzenetére


Crydan
senior tag

Lehet furcsán hangzik, de nekem a Beyond: Two Souls kicsit jobban tettszik.
Lehet a co-op játékmenet lehetősége miatt.

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#18) boygabi_ válasza Crydan (#17) üzenetére


boygabi_
aktív tag

Van abban valami amit mondatok. Az első reakcióm amikor végigvittem akkor ez volt: ezért nagyon kár volt kiadni 18k-t. Amikor nyomtam akkor persze lebilincselt és nagyon be tudott szippantani. Ebben dettó Heavy Rain. Csak kevesebb benne az interakció a választási lehetőség. Van, hogy 20 perc telik el mert nem kell a joy-hoz nyúlni. Most a trófeákat csinálom mert, ha azok nincsenek meg 100%-ra akkor nem láttam a játékból csak egy töredékét.

(#19) spadge


spadge
tag

Szuper teszt lett. Így tovább. Ma lesz a napja, hogy kipróbálom a gémet. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.