Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

Van benne munka és egész ötletes... :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Teljesen rendben van.
Max abba tudnék belekötni, hogy nem volt nála feszítővas.

(#3) HyP3b0y válasza D1Rect (#2) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Miután a srác nem gordon szerepét játszotta...

De legalább ők foglalkoznak vele, nem úgy mint az ötletgazda! :W :((

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#4) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Szerintem tök jó, a vágások, kameramozgás teljesen egyedi és ez kicsit más megvilágításban mutatja be ezt az üldözősdit! Bárcsak jönne már a Black Mesa! :(

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#5) james001


james001
veterán

érdekes lesz bár így elsőre pl. a gránát hangja vicces hogy a játékból vett hang...
bár jobb is hogy nem Gordon-nal csinálnak filmet mert akkor némafilm lenne az tuti ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#6) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

nekem ez a műfaj még mindig nem jön be.

Aurea mediocritas

(#7) For357y


For357y
aktív tag

A végén azt mondja, hogy ő Adrian Shephard. Ő volt a főszereplő az Opposing Force-ban. :)
Legalább tudjuk, hogy onnan hova tűnt. :D

"Az idővel egy úton rohan az élet, De az utat a célig mi építjük meg."

(#8) HyP3b0y válasza james001 (#5) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Hát nem kéne szinkronnal foglalkozni az biztos :DDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#9) Gude


Gude
senior tag

Nagyon jó lett.10/9.5 :U

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#10) BloodyEddie válasza james001 (#5) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Honnan kellett volna venni a gránáthangot, ha hl-es a környezet?

(#11) Thome válasza AXisBOLD (#6) üzenetére


Thome
addikt

Akkor ez bizony nem Neked készült. :)

(#12) james001 válasza BloodyEddie (#10) üzenetére


james001
veterán

nemtom ez csak egy megjegyzés tőlem,de ha már ezt berakták akkor legyen az összes HL-es fegyó is benne!? :DDD :DDD
kíváncsi leszek a végeredményre.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#13) BloodyEddie válasza james001 (#12) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Majd áruld el, hogyan találod ki ezeket az összefüggéseket... :D

(#14) JoolsNOS válasza james001 (#5) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nem csak a gránát hangja lett onnan véve, hanem majdnem az összes hangeffekt. De inkább az lett volna fura ha más a hang.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#15) james001 válasza JoolsNOS (#14) üzenetére


james001
veterán

látszik akkor hogy rég nyomtam már a HL-el...előkéne már kaparni azt felrakni és utána megnézni a hangeffekteket XD :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#16) HyP3b0y válasza james001 (#15) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Én nem rég nyomtam újra végig(fura, hogy másodjára milyen gyorsan sikerült) az új achievementek miatt, én nagy HL fanatikus muszáj volt :D

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#17) elithun


elithun
őstag

Szerintem ez inkább volt egy trailer, mint egy teljes film. De mindemellett nagyon jól meg lett csinálva, és megvan a HL hangulat. :)
Bárcsak itt lenne már Black Mesa Source. :U

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#18) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Ez se rossz videó, de szerintem az "Escape from City17" ezerszer jobban van megcsinálva, nekem az sokkal hitelesebb, mint ez ráadásul pont annak volt kisebb a budget-je.
Egyrészt én teljesen máshogy képzeltem el volna az Oppossing Force főszereplőjét egy élőszereplős filmben, másrészt a kamera túl sokat rázkódik amit nem szeretek.

Escape from City17 második része meg még mindig nem jelent meg, a Black Mesa Source pedig úgy tűnik, hogy brutális lesz, de sajnos ott se tudni, hogy mikorra lehet megjelenésre számítani :(

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#19) james001 válasza HyP3b0y (#16) üzenetére


james001
veterán

nekem lehet most hónap végén lesz egy ps3-am azt sztem megszerzem rá az Orange Box-ot ugyse drága azt 5 játék van benne.
amúgy megtaláltam a dvd-t de csak a HL1-et meg a kiegészítőket találtam meg...de jók ezek is egyenlőre :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#20) JoolsNOS válasza huskydog17 (#18) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Tényleg jó, és megvan a feszítővas is :)
Bár azt nem akarom elhinni hogy kisebb pénzből van...

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#21) huskydog17 válasza JoolsNOS (#20) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Költségek:

Escape from City17: 500$
Beyond Black Mesa: 1200$

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#22) Endreas


Endreas
tag

Hát elég "művészfilmesre" sikerült.. :U

Kérdezz.

(#23) bobalazs válasza huskydog17 (#21) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Escape már nagyon régi, elsőkként fedeztem fel a trailert youtubeon, nem semmi élmény volt.
HL amúgy is nagy kedvenc.

(#24) JoolsNOS válasza huskydog17 (#21) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ja nem megkérdőjelezni akartalak, csak hihetetlen. :R

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#25) huskydog17 válasza bobalazs (#23) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Amikor rátaláltam én se akartam hinni a szememnek annyira hihetetlenül jól van megcsinálva, amúgy szerintem meg meg nem régi, de ha mégis akkor meg nem számít, hiszen messze az a legjobb, amúgy a második része azért nem jelent még meg, mert a csapat (Purchase Brothers) egy titkos projekten dolgoznak ami sok energiájukba és idejükbe kerül.

JoolsNOS: így van, ez is bizonyítja, hogy önmagában teljesen lényegtelen, hogy egy filmre mennyit költenek!

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#26) sti10p


sti10p
senior tag

Szerintetek mennyire lessz profi a dolog, úgy értem nem a Valve csinálja hivatalosan, tehát szerintem ez megmarad a MOD szintjén, nem?

XY

(#27) ollie válasza sti10p (#26) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egész pontosan miről beszélsz? Ez egy film.

***

(#28) sti10p válasza ollie (#27) üzenetére


sti10p
senior tag

Jujj bocsánjat, elnéztem, én a black mesa source-ra akartam írni... :U

XY

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.