Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) vodkaboy22 válasza psyho85 (#14) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Különben már anno a potkeksz alkalmával amikor a fejedre vettél egy dt770-et és mondtad hogy huuh itt van fent lent jobbra ballra is tér, már éreztem hogy tetszik.
De adok egy jó tanácsot. Ha tudsz szerezz be több féle párnát is (bőr, fekete plüss stb), nagyon erősen lehet változtatni a hangját a fejesnek így! (Pl ebay-ről ki lehet próbálni utángyártottat is, de rengeteg régi csomagolt nem használt párnát is lehet kapni 1-2-3 ezerért. Nekem van vagy zacskó 10-15 pár párnám. Egy hifi szerelő bácsitól vettem anno 8k-ért... )
Pl a Bőr több mélyet hozz ki (Szerintem így is kevesebbet mint az M50, vagy legalábbis azért mondom ezt mert az M50-ben csa mély van és más semmi...), de a közepe is jobb. Fekete DT331-hez való plüss meg komoly élharcos középben. Amit leírtál az tipikus a fehér gyári új plüssre vonatkozik, de van vagy 3 másik féle fehér plüss... Pl Ha beszerzel egy DT990Edition fehér plüsst akkor kiegyenlítettebb hangzást kapsz. (Sokkal puhább is mint a DT770 fehér plüsse.)

Csak tippek :R

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.