Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) yennayo


yennayo
junior tag

:( készülhetne igazán egy olyan electric car, ahol a régi külső van. nekem 1000x jobban bejöttek a régi body-k, de gondolom nem nagyon veszik őket újra elő. :N színre viszont nagyon bejövős a téma.
De ugye amit mutattak is a régebbi opel, na abba kéne elektromos rendszer és mehet :C

(#2) viewdetails


viewdetails
addikt


Bertie und Uschi likes this. :D

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#3) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Remek alap a Manta formához hozzányúlni. Az egy nagyon kis mokány kocsi volt. Plusz illik a kocsihoz a merész szín.
Majd később fogunk látni úgyis a magyar utakon szürke-fehér-feketés unalmat. Hajrá Opel! :C

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4) Plug Life


Plug Life
aktív tag

Azon kívül, hogy négy kereke van, semmiben sem hasonlít a Mantához 😆😂

(#5) Kinder válasza Plug Life (#4) üzenetére


Kinder
senior tag

De, még a jelvény. Nagy vonalakban... :D

(#6) Graphics válasza Plug Life (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Formailag nem, viszont bizonyos elemek visszaköszönnek, leginkabb az Manta A-ról.

Annak is az eleje.

A széles, fekete orr. Ez egyértelműen látható is ,;)

alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) #40359168 válasza yennayo (#1) üzenetére


#40359168
törölt tag

Ha már PSA, a Peugeot megcsinálta E-Legend néven koncepcióautóként. Kár, hogy nem került szériagyártásba.

(#8) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Örülök, hogy hagyományos multi-kormány lesz benne! :)

plus ça change, plus c'est la même chose

(#9) DjFlanker válasza yennayo (#1) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

Bazsó "Nínó Karotta" Gábor a te embered :)

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#10) k-adi


k-adi
nagyúr

"ez a modell is nagy mennyiségben használja a zongoralakk-bevonatot"

nagy kár érte.

"eddigi tapasztalataink alapján komoly rendszerhibák nélkül működik, ami mostanában szinte már nagy szó."

ez lenne az alap, de azért örülök neki hogy nyomtatok egy kis oltást az id3-nak :)

"kiindulni a testvérmodell majdnem pont 11 millió forintos alapárából lehet érdemes."

éééééés itt el is vesztették a legtöbb vásárlót..

de a kezdeményezés nem rossz, idővel majd alakul ez még

(#11) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Nekem bejön. Bár a jelenlegi kiforrottságuk és a lakókörnyezetem, munkába járási szokásaim miatt nem vennék egyelőre akkor sem tisztán elektromos hajtású autót, ha megtehetném, ezektől függetlenül ez a modell tetszik.

(#12) zone válasza yennayo (#1) üzenetére


zone
őstag

Az új Honda e elég retro Golf érzetet kelt.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#13) #26097408 válasza k-adi (#10) üzenetére


#26097408
törölt tag

Nem tudom azt a zongoralakkos anyagot mikor felejtik mar el vegre a gyartok. Egyaltalan nem ertem miert valaszjak azt. Inkabb legyen kopogos matt muanyag mint az.

(#14) szekra válasza k-adi (#10) üzenetére


szekra
őstag

Miért mennyiért kéne adni?

(#15) Noukoum válasza szekra (#14) üzenetére


Noukoum
veterán

Gondolom ingyen.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#16) #06658560 válasza k-adi (#10) üzenetére


#06658560
törölt tag

Cégen belül is nyom egyet vele, ahogy valamelyik teszten lerohadt a PSA/Opel elektromos kiskocsi az első tíz kilométeren és onnantól sehova.

(#17) <Adamsky> válasza Graphics (#6) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"A széles, fekete orr." - ne viccelj már! Szerinted hány autónak van még "széles fekete orra"? :D Ahogy Plug Life is írta, az egyetlen azonosság a 4 kerék, ja meg a jelvény.
Az, hogy a gyári is ezt kommunikálja, az valószínűleg a marketingesek kétségbeesett döntésén alapul. Valahogy el kell adni, ezt a buflák, kerekeken guruló telefonfülkét.
Ugye a Ford is Mustang-nak nevezte el az új "villanypóniját", de hát na ... aki szerint az hasonlít bármilyen korábbi Mustang-ra, az szvsz. vak. De menő dologgal muszáj összekapcsolni ezeket az új autókat izéket.

#13 PrivacyGirl
"... Nem tudom azt a zongoralakkos anyagot mikor felejtik mar el vegre a gyartok."
Soha. Ez valamilyen meghatározhatatlan eredetű fixáció náluk. Vannak időszakok amikor kevesebbet használnak belőle, van amikor többet, de kihalni egyszerűen nem tud. Pedig szerintem ember (vásárló) nincs a földön, aki szerint ez szép.

Viszont, hogy valami jót is írjak: nekem tetszik a műszerfal elrendezése (és itt nem zongoralakkal van nyakon öntve, ahogy itt se). Végre nem egy "kínai" tablet meredezik középen. Ami van helyette, az többé-kevésbé egy egységet alkot a többi műszeregységgel, valamint a vezető felé van fordítva. Ha tehát csak a formákat és az elrendezést nézzük, akkor szerintem veri az ID.3-at.

[ Szerkesztve ]

(#18) Graphics válasza <Adamsky> (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nézd, én a marketing rizsa nélkül is ezt láttam.

Ez az én véleményem, ennyi. Nem kell vele egyetérteni, de számomra egyértelmű áthallás van a két autó között, még ha minimális is.

Látható, hogy a múltbéli irányból merítettek. A retroba fordul sok gyártó. Ez marketing is.

Akit érdekel a design, az látni fogja, akit meg negatívan érint a marketing, az úgy is kitalál valami ellenszöveget :).

Nem értesz velem egyet, de nem is kell, viszont fogadd el a véleménykülönbséget.
A többi Mustangos dolog meg engem igazából hidegen hagy. Ott is vannak formai "lopások" saját maguktól.

(illetve alapvetően sincs energiám arra, hogy arról győzködjek valakit, amit a vak is lát, és az autózás foglalkozó szaklapok is ;] )

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) <Adamsky> válasza Graphics (#18) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... viszont fogadd el a véleménykülönbséget."
Ja, én elfogadom, csupán jeleztem, hogy - nagyon - nem értek vele egyet. ;)

" ... illetve alapvetően sincs energiám arra, hogy arról győzködjek valakit, amit a vak is lát ... "
Ez viszont nem volt szép ...

[ Szerkesztve ]

(#20) Graphics válasza <Adamsky> (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szép nem szép, irónia, ez ilyen műfaj.

Te kezdted a viccelődést. :P

Ja és ha jobban megnézzük, még a beltérben is található formai utalás a Manta orrára :)

Rögtön 2-3-at találtam, sose kívántam rá Opelre, főleg nem Peugeot-alapokra, de el kell ismernem , hogy ez formatervileg nekem bejön :)

SUV-okat meg alapvetően a magas építésmód miatt kedvelem, plusz munkám során hasznosabb a jobb kilátás. Így én bármennyire is ellenkezek magammal, egy ilyenbe azért próbára beülnék

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) <Adamsky> válasza Graphics (#20) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Azt - mármint, hogy vak, aki mást állít - a Mustang-ra írtam, és nem a Mokkára. Ha magadra vetted, sorry! Te viszont előbb azzal jössz, hogy fogadjam el a te véleményedet - aztán szerkeszted a hozzászólást - és a végén még azért odaszúrsz (iróniából, lehet?), hogy aki viszont a tiédet nem fogadja el - a Mokkával kapcsolatban (!) - az (vagyis én) vak.

(#22) Graphics válasza <Adamsky> (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De Te se vedd magadra :). Mély levegő, kávé, azt' ennyi :D.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) #26097408 válasza <Adamsky> (#17) üzenetére


#26097408
törölt tag

Az en kocsimban is van de par nap hasznalat utan karcos lett, hogy mitol az jokerdes. Hozza sem nyulok de mar maszatos, poros. Utalom nagyon. Jo lenne ha vegkep kihalna. Eddig az uj elektromos Mazda parafas megoldasa tetszik a legjobban. Nagyon szep es izleses.

(#24) Mik76


Mik76
senior tag

Nekem igy fotokrol tetszik, a 320 km pedig az esetek 98%-aban boven eleg barkinek kiveve az utazo ugynokoket. :K

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#25) Noukoum válasza Mik76 (#24) üzenetére


Noukoum
veterán

Jó de az átlag magyar háromszor teszi meg egy nap a Budapest-Párizs távot, egyseggel.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.