Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -kdM-


-kdM-
senior tag

nem csak nehany kulfoldi oldal...ez is :D

(#2) Depression


Depression
veterán

Pedig ideje lenne elkezdeni! Milyen már az, hogy egy generáció csak 1-2 résszel játszhat! A IV kellmes időtöltés volt, ha jön az V, már nagyapa leszek? Komolyan ez most a divat? 10+ évet várni egy újabb részre?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#3) -kdM- válasza Depression (#2) üzenetére


-kdM-
senior tag

azert azt is vedd figyelembe hogy mennyi a jatekido, a grafika meg meg most is szalonkepesnek mondhato

(#4) mephi666


mephi666
nagyúr

mi lesz majd ezalatt? idtech6? :DD nem haragudnék...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) CsendesMark


CsendesMark
aktív tag

Fogadok hogy a köv dumban majd szedhetünk virágokat, hogy medpackot készítsünk belőle, a kérdés hogy lesz-e BFG az ES 5-ben: :DDD :C

Amúgy én is aláírom: az Oblivion, még most is iszonyat jó ^^

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#6) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Szerintem ezek a fejlesztő emberkék úgy általában már azt se tudják mit mondjanak... :W :N

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#7) Balákka


Balákka
tag

kíváncsi vagyok mit újítanak az oblivion után, a grafikán kívül... jah és a gépigényre is kíváncsi leszek :(

Tanuló apuka, mérnök, couchgamer, souls fan

(#8) ollie válasza Kareszovics (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mer hogy? Soha nem állították Bethesdaék, hogy nem lesz 5. rész. Annyit mondtak nemrégiben, hogy jelenleg nincs tervben. Erre sok játékoldal világgá kürtölte, hogy "Jajjnekünk! nemlesz TES5!!!"

Pedig, ezt nem állították.

***

(#9) Mgeri


Mgeri
tag

:o De jó, megnyugodtam!

Mindíg azt kell tenni, amit éppen akkor kell! - AMD forever!!!- - Vannak eladó cuccaim!

(#10) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Szerintem az Elder Scrolls olyan sorozat, amit elvihetnek a végtelenségig, még a 20. résznél sem fogjuk rá azt mondani, hogy: "Már megint egy rókabőr".

Egyébként meg tényleg remélem, hogy a mostanában fejlesztett sci-fi témájú lövöldözős játékuk - ejj, mi is a címe? ami nem érdekel túlzottan, annak a címeivel mindig bajban vagyok :DDD -, szóval remélem, hogy utána már nekilátnak az ötödik résznek, mert ha nem...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11) Nunder válasza -kdM- (#1) üzenetére


Nunder
őstag

"Ez" az oldal külföldi oldalakon közölt hírekből gazdálkodik...

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#12) Napfénysüti

Pedig már jöhetne nagyon. :U

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.