Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) inteltunder


inteltunder
tag

:Y :R :Y :R :C :C :C :C :DD :DD

jobb ma egy intel mint holnap egy amd

(#2) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Nagyon állat ha tényleg beleteszik az eredeti zenét. :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) gabor7th válasza GodGamer5 (#2) üzenetére


gabor7th
addikt

Nagyon illik hozzá; jó hogy hallgattak a panaszokra.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#4) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Ez csak a film nyítózenéje, ting-ting teknó a 90es évekből. Gyűlöltem. Meg sem közelíti az arcade ost-jét.

(#5) A-Bag


A-Bag
tag

Hát srácok engem kirázott a hideg mikor meghallottam a zenét :C régi szép idők... :DDD

(#6) GodGamer5 válasza A-Bag (#5) üzenetére


GodGamer5
addikt

Dettó. Először nem hittem a fülemnek, annyira király. :D

#04 Kr/\toS: A 90-es évek technók a legjobbak. Főleg a happy hardcore/rave zenék. ;)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Kíváncsi lennék, hogy mennyi a total kill-count a mai napig, az elsőtől kezdve :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9) nyakdam


nyakdam
aktív tag

:Y :R :R :R
Ez nagyon jónak ígérkezik!

(#10) Šolaire


Šolaire
veterán

Retro zenére egy kis bunyó, nincs is ettől jobb :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#11) Chaser válasza GodGamer5 (#6) üzenetére


Chaser
titán

utóbbival egyetértek, de nekem a film zenéje nagyon lassú volt, a sorozat zenéje viszont perfekt, sztem sokkal jobb a filmnél a történet is, átadja a mortal kombat világát, míg a film nem
így indult , a narrátornak lehetett volna nagyobb beleélése - meg jobb hangja ( : -, úgy lett volna igazán ütős

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12) GodGamer5 válasza Chaser (#11) üzenetére


GodGamer5
addikt

Igen a sorozat zenéje is csúcs volt. A lényeg, hogy a régi Mortalos zenék legyenek és ne valami R&B szintű szutyok. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#13) FefeeX válasza Chaser (#11) üzenetére


FefeeX
veterán

Hát, nem tudom, a sorozat szerintem sosem volt igazán átütő, inkább sokszor kínos (mint a Supergirl pl manapság). A film más volt, de örültünk neki, mert legalább volt valami.
A zene máig baromi jó szerintem, mondjuk én is a 90-es években ragadtam, és a MK OST-t is járatom a mai napig.

A trailerben viszont nem csak a zene, maga az egész, ahogy fel van építve, ahogy jönnek a párbeszédek, az egész fílingje, nagyon-nagyon eltalált. Eddig úgy voltam, hogy majd megveszem egyben 5ezerért egy év múlva, mivel a multi már nem azonnali must-have (9-10 előrendelt gyűjtői, minden kieggel utólag, egy vagyon, de mostanában a Destiny2 miatt nem nagyon játszom mással), de ez a trailer felvillanyozott, mint anno a Vasember mozifilm előtt az ütős Black Sabbath előzetes... :C :C :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.