Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) dud3


dud3
újonc

Üdv Berci,
Köszi hogy időt szántál a válaszra,

Tagfelvétel
Nem hiszem hogy sokat lehetne javítani, a jelenlegi rendszer is jó, aki jön felveszzük.
Viszont azt azért látni kell ha nem tettük magasra a mércét (fel akarjuk tölteni a helyeket, és volt már fullos aki egy szalmaszálat sem tett le, amíg itt volt) nem is javulunk sokat.
Ez is rendben van, ha látjuk mire vagyunk képesek.
(a final race összpontszámát itt nem tudom elfogadni mérvadónak, a normál menetek napi teljesítményét annál inkább. Mit számít az ha valaki befutás után gyűjti össze mindig a hiányzó pontját, ettől még nem haladunk gyorsabban a cél előtt.)

Motiválás
Úgy vettem észre az erőteljes felszólításod általában működik, szükség van rá de szerintem nem elég.
Álalában véve önmagukban a negatív következmények nem elég hatékonyak, kellenének pozitív lehetőségek de ennek sajnos híjján vagyunk. A jutalom hogy megkapja a lega kártyáját mindenki aki kivette a részét ez egy. Remek ötlet volt a kinevezés, kettő. A nullás nem kap semmit vele nem kell foglalkozni.
Aki ebben a környezetben is csak 1-2 meccset játszik le, arról sajnos le kell mondani. Voltak ilyenek amikor elsők voltunk akkor is, nem hatott rájuk sem a szigor, sem a jutalom.

A jó helyezés
Emberanyag adott, motiváció korlátozott, egy variácó elérhető csak: olyan ellenfeleket kell keresni akiket meg tudunk verni a csoportban.
Nem megyünk feljebb kupaszámban a final race-ben, mint ahol elkezdtük a szezont. Ez csak látszatra könnyű, sokkal nagyobb fegyelemre van hozzá szükség mint nyomjuk végig a hetet.
Jelen esetben ha ugyanott fejezzük be és ugyanilyen erős csoportot kapunk, nekünk az is sok. Egyénenként ettől nem lesz könnyebb senkinek a meccse, aki eddig veszített ezután is veszíteni fog, ez nem egy könnyű játék.
Arról már nem is beszélve ha véletlenül elsőként fejeznénk be ezt a kört, mert a többiek észnél vannak és behúzták a kéziféket. (szerintem legalábbis figyelemre méltó, hogy aki 2 nap alatt simán 50k felett volt , most 42k-nál ácsorog)

üdv,
Tofu.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.