Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Berci77


Berci77
tag

szia!
A vitánk sorrendiségére már én sem emléxem pontosan, viszont maradjunk annyiban, hogy összességében a vita generálásáért, a gyakorlás kihagyásáért - amit mostanában is szórványosan teszel csak meg -, a vezetőség verbális inzultálásáért bőven kijárt a figyelmeztetés és a lefokozás.
Más szempontrendszer szerint vizsgáljuk ugyan azt a kérdéskört: én a rendelkezésre álló energiáimat igyekszem optimálisan felhasználni a klán működtetésével kapcsolatban. Semmi sem tökéletes, sem én, sem a szabályok. Sajnos nincs végtelen energiám egy tag értetlenkedésével foglalkozni, lelkét ápolgatni, ennyit meg az én stílusomról. Te viszont elvárod, hogy téged felnőttként kezeljünk, másrészt a többség által érthető szabályrendszerben keresed a réseket és további magyarázatot vársz, máskor meg azt írtad, tisztában vagy a szabályokkal és tudod értelmezni őket és nincs gond velük. Akkor hogyan is van ez? Mindenesetre ennél szájbarágósabb nem lesz a szabályzat. Ha valamivel kapcsolatban van módosítási javaslatod, akkor ide írhatod.
A vezetőség munkájával kapcsolatban lehet kifogást emelni, de azt, hogy másokat miért nem csesztetünk egy hiba után, neked meg "kisebb vétekért" keményebben odaszólunk, azt bízd kérlek ránk. Változatlanul nincs itt demokrácia. De megmagyarázom: számomra az együttműködési hajlandóság a legfontosabb a klánon belül. Fontosabb, mint az, hogy esetleg elkövet-e 1-2 hibát a tag. Ha tehát valaki hibázik, de észreveszi és visszajelez, az bocsánatosabb bűn, mintha valaki több körön keresztül szívja az energiámat, mert ez nem az elvárt együttműködés példája. Ennyit az összehasonlításról.
A szabályokkal kapcsolatban értsd meg kérlek, hogy nem lehet egyesével személyre szabni mindenkinek, hiszen az ellenőrizhetetlen lenne. Az eddigi rendszerben egy gyakorlás elvárt volt és kész. Tőled is. Mástól is. Ne vitasd kérlek. Tartsd be! Nagyon ritkán cseszegetünk valakit abszolút ok nélkül. Ha most te úgy érzed, hogy ez a ritka kivétel te voltál, akkor felnőtt emberhez méltó módon dolgozd fel és lépj túl rajta, ne feszegessük ezt tovább. A CW2 érkezésével természetesen minden ezzel kapcsolatos rész át lesz dolgozva, ahogy kialakul a rendszer és beleszokunk az újba. Nyugodtan adhatsz majd tanácsot és segítheted ennek a résznek a kialakítását.

Mindenkinek szól:

Az elmúlt több, mint 4 évben, mióta a klánban vagyok gyakorlatilag szinte folyamatosan olvasom a kláncsetet. Legfeljebb akkor mulasztottam bejegyzéseket, mikor iszonyatosan fel volt pörgetve, de olyankor is igyekeztem visszakérdezni, hogy maradtam-e le valami érdekesről. Ehhez képest sokan még pár sort sem hajlandóak visszaolvasni. Amit megpróbálok vállalni a továbbiakban is:
- igyexem a csetet maradéktalanul követni
- betartatom a szabályzat olvasásának visszaigazolását, alapvető betartatását
- ellenőrzöm a részvétel mulasztását a CW2-ben is, ha ez ott releváns lesz.

A többi feladatot beosztjuk még.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.