Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) gergosz000


gergosz000
újonc

Szia Berci!

Először is nekem nincs bajom a szabályokkal, legalábbis sok nincs, 1 valami van amit nem értettem a legutóbbi nagy módosításnál sem az a gyakorlás kikövetelése minden esetben. Én azt hiszem annak az eldöntés hogy valakinek használ-e ha gyakorol még egyet a főmeccs előtt az egy idő után már lehetne saját felelősség(ezért nekem jobban tetszett a régi megfogalmazás ami valahogy úgy szólt hogy ha 3szor kikapsz egymás után gyakorlás nélkül akkor lefokozás jár), ettől függetlenül elfogadtam eddig is a szabályokat és ha ezért jár a lefokozás szó nélkül el is fogadom(bár azután hogy a gyakorlás elhagyásáért le lettem fokozva nehéz szó nélkül hagyni az olyan párbeszédeket hogy: "bocs elfelejtettem a wart", "köszi hogy szóltál"). Azt nagyon remélem hogy az új CW rendszerben több értelme lesz a tesztelésnek és ez sem lesz már olyan pont amin lehetne vitatkozni.
A vitával kapcsolatban én is úgy gondolom hogy félreértésről volt szó, így gondoltam akkor is vagy hogy a kötözködés a személyemnek szól, ezért kérdezgettem hogy akkor pontosan mi is volt a gond, hogy ez derüljön ki(egyébként ha itt kaptam volna egy szabályrendszert aminek nem felelek meg akkor is szó nélkül alakítottam volna úgy a lapjaimat hogy tudjak CW-t indítani). Szerintem egyébként még midnig van egy kis félreértés hogy hogyan zajlott a beszélgetés, bár print screent nem csináltam így nem vagyok benne 100%osan biztos hogy a "házmesterezés" mikor történt, szerintem már a lefokozás után, de az bitos hogy én teljesen normális stílusban és úgy gondolom hogy tartalommal válaszoltam egyből amikor volt hozzám kérdés ezzel szemben első alkalommal amikor én kérdeztem annyi jött hogy olvasd el a szabályt és jelezz vissza, amikor már a szabály idézésével is megpróbáltam jelezni hogy tisztában vagyok a szabállyal és szeretnék választ kapni akkor meg már olyan kioktatás jött mintha egy 5 éves értetlen gyerek lennék, válasz még mindig nem lefokozás cserébe igen. Egyébként harag vagy sértődés nincs bennem sem.
Vezetésre visszatérve, nem kérdőjeleztem meg a szabályokat, és el tudom fogadni ha lefokznak vagy kivágnak, viszont szerintem ezt lehet normális stílusban is tenni, tudom hogy vannak fiatalok a klánban, de szerintem szerencsésebb ha mindenkit felnőttként kezelünk mintha felnőttekkel beszélünk úgy mint szaros gyerekekkel.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.