Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Lehet, hogy emiatt (is) vannak mostanában jobbnál jobb akciók a magyar Samsung oldalon is? Én is így zsákoltam most be egy mobilt. :DD

B.Cs.

(#2) janeszgol válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen. Jó akciókat lehet most kifogni.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Rohadjon is rajuk a sok méregdrága elektronikai hulladék. Az Apple-re is. Az EU megpiszkálhatna azt is, hogy a kiegészítőinek es szolgaltatasainak egy része csak a saját eszközeivel kompatibilis, vagyis egyre szalon koti magához az ugyefelek, ami komoly versenykorlatozo elem.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) razorka777


razorka777
veterán

Még véletlenül se adják olcsóbban, a raktárba rohad. :)
Ez olyan, mint némelyik élelmiszer bolt.
Nem adja olcsóbban, inkább kidobják.
Fu*king logic. :D

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#5) joey04 válasza razorka777 (#4) üzenetére


joey04
titán

260k körül lehetett s22 ultrát venni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) Jagon válasza Tigerclaw (#3) üzenetére


Jagon
tag

Egyébként igaz. Minek ennyit gyártani, meg 1-2 évente cserélgetni ezeket.
Én 4 éve már csak használt telefonokat veszek.
Nem szempont, hogy menjen rajtuk a Genshin... Bár az egyik pont elbírja... :)

"Mit jelent a rendszerváltás? ... Például Windows telepítés?" - Molnár Krisztián, vlogger.

(#7) Persie12 válasza joey04 (#5) üzenetére


Persie12
aktív tag

Már nem lehet valahogy egyet még ennyiért megkaparintani? Nem vagyok Samsung párti, de ennyiért már "duzzogva" megvennék egyet. Apropó, hogy lehetett ennyivel olcsóbban hozzájutni? Mert alapból olyan 480.000 Ft körül mozog ha jól tudom.

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#8) Tigerclaw válasza Jagon (#6) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

En 4-5 evente cserélek csak es nem érzem közben hogy lemaradtam, kimaradtam valamiből. Egy is sokkoló, hogy mennyibe kerül egy közep/felso kategóriás iPhone. Ha nem lennek kötve ehhez a platformhoz, vígan ellennek egy 100k alatti androidos telefonnal es sok tekintetben meg többet is kapnek harmadaron.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) csubííí válasza joey04 (#5) üzenetére


csubííí
senior tag

Akkor rosszul működött az oldaluk, mire észrevették már többen vásároltak és azt azon az áron kellett eladniuk.
A hiba javításig, majd egy napig nem volt elérhető az oldaluk.

(#10) bollokcs80 válasza csubííí (#9) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Akkor én azt foghattam ki. :))

De egyébként is mindenféle kuponos és készülékbeszámítási akciók vannak, S21FE topikban a kollégák már művészi szintre emelték. :D

B.Cs.

(#11) babkukta


babkukta
senior tag

Akkor érthető, hogy miért próbálja meg 1-2 gyártó ugyanazt a telefont eladni egy picikét módosított - frissebbnek, újabbnak tűnő - névvel :DDD

Felőlem rájuk rohadhat az összes, amilyen árakat diktálnak mostanság. Majd lesznek ezek olcsóbbak :K A piac dönti el az árakat, nem ők. Csak sajnos eddig volt piac, mindegy mennyi volt az ár

Üdvözlettel, Tibi

(#12) joey04 válasza csubííí (#9) üzenetére


joey04
titán

hát napokig ez volt a téma a topikjában, és magam is tapasztaltam, hogy elég hosszú ideig volt ez a "hiba". Most ránézve is 100k kedvezmény van beszámítással.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) joey04 válasza Persie12 (#7) üzenetére


joey04
titán

jelenleg ennyiért nem, de amúgy így lehetett: [link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) Neurotoxin válasza Jagon (#6) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Én is kb 4-5 évente cserélek. Amíg volt WP, akkor évente cseréltem. Egyszer volt még a jó Froyo-val Samsung Ace 1-em, nah ott ki is szerettem az Androidból. Mióta iPhone-t használok lenyugodtam, az első generációs SE-t 2016-ban vásároltam, majd 2020-ban odaadtam édesanyámnak, aki azóta is használja egy új képernyővel. Abban az évben vettem egy kifutó XS-t (ami most lett 2 éves), köszöni, jól van, de nem is tudnám mire lecserélni, egyszerűen nem vagyok hajlandó egy 12/13 Pro-ért 300-500e Ft-ot adni, eszetlenség lenne, őrület! Az autóm ér ennyit...

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#15) cosworth


cosworth
csendes tag

A Samsung.hu legutóbbi akciója valóban eléggé erősre sikerült, fateromnak az S21 FE 6/128 volt 119e, nekem meg az S22 8/128 került 181e Ft-ba. De utólag láttam, hogy az S22 árát 171e Ft-ra is le lehetett kuponozni a felületen. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 (Samsung Galaxy S7)

(#16) csubííí válasza joey04 (#13) üzenetére


csubííí
senior tag

Most is vannak egyéb kuponok, de jól mondod, annyiért mint volt, már nem jutható hozzá.
Igaz, most ha a kisebb tárhely verziót kell választani, mert a kosárba rakásnál felülírja a nagyobbra, viszont az árát nem emeli. Ez új akció most.

[ Szerkesztve ]

(#17) Patrik.Varga


Patrik.Varga
tag

Miért nem lepődöm meg.
- A gazdaság egyre több orszgában döcög
- A mobil gyártók évek óta nem jönnek elő valóban hasznos újításokkal
- A fogyasztók ugyan nagyon lassan de kezdenek tudasobakkal lenni
- A valóban jó ár/érték arányú középkategóriás telefonok kihalófélben (Xiami is elszáltt, már a holdról is látni :-D)
- Elmebeteg módon elszálltak az árak. Irreális már már (lepusztultbabb) használt autó árát is elkérni egy-egy telefonért.

(#18) golyós válasza joey04 (#5) üzenetére


golyós
őstag

Hol??? 360 alatt nem láttam sehol.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#19) Landro


Landro
tag

A korábbi, még olcsóbb alkatrészárakon összerakott telefonokat szeretnék a mostani magasabb árakon eladni? Ez az igazi extraprofit. Lehet, hogy szándékosan növelik a raktárkészletet, mert tudják, hogy a jövő hónapban még többért tudják ugyanazt eladni.

(#20) mjani1172 válasza razorka777 (#4) üzenetére


mjani1172
addikt

Sajnos pont van benne logika.Ahogy az élelmiszerben is.

[ Szerkesztve ]

(#21) andersen32 válasza cosworth (#15) üzenetére


andersen32
csendes tag

Már ne is haragudj, de milyen akció? Most néztem fel a samsung.hu-ra (https://www.samsung.com/hu/smartphones/galaxy-s22/buy/), a sima S22 telefon 334e forintba kerül, nem 181e forintba. Az arukereso.hu-n sincs 282e Ft alatti ajánlat. Nincs semmilyen akció.

(#22) sixpak válasza andersen32 (#21) üzenetére


sixpak
nagyúr

De volt, én is gondolkodtam egy S22 ultrán, de fél éves sincs az S21 ultrám, úgyhogy inkább kuponoztam egy Galaxy Watch 4 Classic 46mm-t, 64 ezerért. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#23) Wallasz válasza sixpak (#22) üzenetére


Wallasz
kezdő

Legalább most mindenki megtudta, hogy sok a pénzed:)

(#24) sixpak válasza Wallasz (#23) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ezt hogy érted?
Amúgy nem sok, örülök hogy egyáltalán lyuk van a valagamon :D....de hogy jön ez ide?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#25) Noukoum válasza sixpak (#22) üzenetére


Noukoum
veterán

Legalább nem estél a fogyasztói társadalom csapdájába. Vagyis inkább csak félig :D :O .

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#26) sixpak válasza Noukoum (#25) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ok, kiszállok, igazatok van. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#27) Wallasz


Wallasz
kezdő

A Samsung telefonjai a középkategóriában rendkívül túlárazottak, és a villogásfaktor sincs meg bennük. Talán ez az oka. A hű milyen Samud van? kérdésre a válasznak sziszegő hanggal kell kezdődni, egy Asitással nem veszel le senkit a lábáról. Viszont legalább kétszer olyan drágák, mint a hasonló specifikációjú Redmik például.

(#28) aprokaroka87 válasza Wallasz (#27) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ja csak éppen Redmi esetén lehet örülni ha kapsz 3 havonta frissítést.
Meg ha a 2 év támogatás kitart 2 évig :D

Bàr nem tudom a Samsung milyen gyakran ad ki frissítést középkategória esetén :)

(#29) Wallasz


Wallasz
kezdő

Akkor Nokia, az ad:DD

(#30) aprokaroka87 válasza Wallasz (#29) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Samsung esetén valamennyire a márkanevet is meg kell fizetni, bár Redmi esetén is egyre inkább.
Mivel a Xiaomi már jó ideje nem egy B kategóriás gyártó.

(#31) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Most akkor tessék eldönteni, hogy csipphiány van, vagy sokmillió telefon rohad a raktárban?

Tudom, hogy mindkettőnek az a következménye, hogy egy ezévi telefon sokkal többe kerül, mint egy tavalyi szériás (lásd A53 vs A52s), de nyugodtabban alszom, ha tudom, hogy ennek mi a valós oka :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#32) elfelejtette válasza Donki Hóte (#31) üzenetére


elfelejtette
veterán

Pont erre gondoltam én is... :K

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#33) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Gondolom nem A52s ragadt be :)). A hulladékot (a53, a33) meg le se kellett volna gyártani, hanem pl némi környezettudatosságot mutatva a 6-8évig simán elélő modelleknek megnyújtani a supportját.

#27: egyetlen normális ár/érték modelljük van - vagyis volt - az elmúlt évben, az a52s. Az utód máris drágábban gyengébb-szarabb. Korábban az s20 fe 5g volt egy értelmes példány, de ahogy forszírozzák az exyfos SoC-t, fehér holló jó telót kifogni náluk. Samsungom van, de a fentiek miatt kb 5évente cserélek csak.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#34) Donki Hóte válasza t72killer (#33) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Meg gondolom, hogy nem Snapdragonos S22 ragadt be a raktárban, mert akkor hozhatnának hozzánk egy hajórakománnyal, szerintem lenne rá vevő :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#35) t72killer válasza Donki Hóte (#34) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Így bizony. Az inflával, rendelkezésre álló költőpénzmennyiség csökkenésével az tuti, hogy a hulladék sok gyártó nyakán fog maradni, a túlárazott hulladék meg pláne.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#36) cosworth válasza andersen32 (#21) üzenetére


cosworth
csendes tag

Javaslom olvasgass többet az S22, S22 Ultra és a Best buy topikokban a mindenki számára elérhető kuponokról és egyéb kedvezményekről, akkor nem leszel ennyire elveszett. :)

A Samsung.hu-n ebben a pillanatban is elhozató az S22 (ráadásul a nagyobbik 8/256-os) 256.042 Ft-ért és ajándék Buds2 is jár hozzá. De két hete ennél jóval nagyobb akció volt.

Samsung Galaxy S22 (Samsung Galaxy S7)

(#37) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A probléma kezelésére a piacnak jól bevált eszköze van: árat kell csökkenteni. Ha nem tetszik, lehet selejtezni.

https://www.coreinfinity.tech

(#38) Donki Hóte válasza sh4d0w (#37) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Hülyék lennének árat csökkenteni.

2 éve azt szajkózzák, hogy csipphiány van, a gyártási költségek megnőttek, mi vevők meg bevettük ezt a maszlagot, elfogadtuk, hogy egy csúcstelefon félmillióba kerül.

Ha most árat csökkentene a Samsung, akkor az egész eddigi erőfeszítése menne a kukába.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#39) Braddock válasza joey04 (#13) üzenetére


Braddock
őstag

Szerintem a készülék-beszámítás nem kedvezmény.
Gondolom ár alatt, és nyilván másnak is eladhatta volna az ember.

Tehát kedvezmény összesen 20%, ami azért nem rossz.

(#40) t72killer válasza Donki Hóte (#38) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Menni fog, nem akarásnak nyögés a vége. Az A*3 sorozattal (exyfos+nincs jack+nincstöltő, mindez masszívan drágábban az A*2(s) sorozatnál) óriási bakot lőttek. Aki telót akar venni, annak mindnek tanácsolom, h vegyen egy raktáron felejtett a52s-t, rakja egy tuti tokba és vigyázzon rá amíg tud. A multik keményfejűek, minimum 2-3 generáció csőd kell ahhoz, h újra normális vételt tegyenek az asztalra.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#41) sh4d0w válasza Donki Hóte (#38) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Felőlem aztán erre a raktárkészletre rárohadhat a műanyag lakat is... ;]

https://www.coreinfinity.tech

(#42) joey04 válasza Braddock (#39) üzenetére


joey04
titán

nem így megy a beszámítás. Azért mert bedobsz egy készüléket, akciótól függően jár 80-100-160k kedvezmény. Fixen. Majd ezután még lejön az árból a felkínált beszámítási ár, amit vagy elfogadsz vagy nem, ha nem, akkor is jár az alapkedvezmény.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43) DraXoN válasza t72killer (#40) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Azt tudod, hogy a legújjabb eus döntés miatt 2024től se töltő, se kábelt nem lehet majd adni egyik telefonhoz se? Bár látszólag a gyártók úgy is ebbe az irányba mentek.

Donki Hóte:
Már aki elfogadta, hogy fél milla a csúcs telefon... annyiért én autót veszek, ahol lakok drágábbat nem is érdemes a környékre (lehet úgy is összetörik 2-3 éven belül, de minimum meghúzzák más parkoló autók... szar környék na..)

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#44) t72killer válasza DraXoN (#43) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A töltő rémlett, a kábelt nem tudtam. F.sza, mert az új telók töltő nélkül drágábbak és sz.rabbak az elődöknél...

Ezt vajon a jótöltős xiaomi is követni fogja? Igaz, soká még az a52s-em cseréje (nagyon), de a láma 15W-os csamcsung töltőt azért szívesen cserélném majd valami komolyabbra.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#45) badacsony


badacsony
őstag

És itt még nincs megállás, további áremelkedés várható. Aztán majd egyszer csak hirtelen visszazuhannak a fél-egy évvel ezelőtti szintre.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#46) Donki Hóte válasza DraXoN (#43) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ezt az "annyi pénzért én autót veszek" szöveget nyugodtan el lehet felejteni. A használt autók ára a mobiltelefonokhoz képest dupla gyorsasággal emelkedett, ma félmillió Ft-os keretből (vételár, plusz átírási sarcok, plusz ráköltendő javítási összeg) egyszerűen nem tudsz olyan használt autó venni, amit át tudnál tolni a következő műszaki vizsgán :(

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#47) himpike


himpike
aktív tag

Fene tudja, a Samsung annyira túlárazott hogy 40% kedvezmény alatt el se gondolkodnék rajta... Ráadásul az amoledesek csúnyán be is égnek pár év alatt, jellemzően a billentyűzet marad ott háttérnek. Olyankor már eladni se lehet, max rádiónak meg ébresztőórának használni...

(#48) Donki Hóte válasza himpike (#47) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Hát igen, a Samsung nem tud telefont gyártani, az Amoled-es kijelzőik beégnek.

Bezzeg az iPhone, meg a Xiaomi telefonok (amelyekbe szintén a Samsung szállítja az Amoled panelt) azok jók azok sosem égnek be :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#49) t72killer válasza himpike (#47) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

6 éves az s7e-m, nuku beégés :F

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#50) totron válasza himpike (#47) üzenetére


totron
addikt

De nagy a jólét. Ajánlom tanulási pályának a hiánygazdaságot/szegénységet, mikor a 20 éves, rozsdás szöget is kiegyenesíted-újrahasznosítod, mert nincs más. Beégetteket is látni aprón, annak megfelelő árral.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.