Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kuntics


kuntics
aktív tag

Nekem is ilyen fülhallgatóm van,én futáshoz használom.Bár nekem az első mozdulat a drót eltávolítása volt,valahogy nagyon idegesített.Kicsit szólhatna szebben is,de amire használom arra tökéletes.

(#2) kuntics


kuntics
aktív tag

dupla

[ Szerkesztve ]

(#3) Švejk


Švejk
őstag

vSonic GR06-om már 1 éve tökéletes, imádom. Fülhallgatót, telefont már csak Kínából! :C

A garis ügyintézés: kellemes meglepetés, sokkal többet ér, mint egy magyar bolti garancia.

(#4) bepken


bepken
veterán

(#1) kuntics! nekem egyenlőre nagyon bejön ez a merevítős megoldás :) tényleg azt remélem tőle, hogy így nem fog többé megtörni a kábel az illesztésnél. már az első alkalommal abban láttam ugyanis a füles gyenge pontját, mert ugye over-the-ear kialakításról beszélünk. ez most talán megoldódott :)
a hangjába meg egyenesen szerelmes vagyok, minden kínom volt ezalatt a majd' 1 hónap alatt, annyira hiányzott :D

(#3) Švejk! összességében tényleg nagyon jól jártam, szerintem! még úgy is, ha belevesszük az 1160 HUF postaköltséget. szó szerint, egy vadonatúj fülhallgatót kaptam ezért pénzért! :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#5) Sopi válasza bepken (#4) üzenetére


Sopi
senior tag

Szia!

Jó hallani, hogy ennyire rendesek. Nekem ma érkezett meg az mp4nation.net-től az R1-em és nekem is már ilyen merevítős változat :).

Üdv,
Sopi

(#6) bepken válasza Sopi (#5) üzenetére


bepken
veterán

használd egészséggel! :)

hogy tetszik egyébként?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#7) Sopi válasza bepken (#6) üzenetére


Sopi
senior tag

Fél óra hallgatózás után még nem szabad véleményt formálni, de tény, hogy alapvetően tetszik.
Leginkább futáshoz vettem, este tesztelem :).

(#8) Csigger


Csigger
őstag

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de ez a hosszú merevítő engem a sírba visz! A fenének kellett ekkorát rárakni!
Jah és nem tudom ti hogy használjátok, de én megcseréltem a 2 oldalt, mert úgy marad benne rendesen a fülembe. A sráctól akitől vettem azt mondta egyébként, hogy kábellel felfelé kellene berakni, marha nagy baromságnak tartottam ezért inkább megcseréltem a 2 oldal.
Továbbá a mikrofonos kivitelnél a vezérlő nagyon lent van, ez is rohadt bosszantó tud lenni

Apple and Android user

(#9) Sopi válasza Csigger (#8) üzenetére


Sopi
senior tag

Szia!

Hogy érted, hogy megcseréled a 2 oldalt és nem kábellel felfele rakod? Ennek az egésznek pont az lenne a lényege, hogy ez a típus úgy van kialakítva, hogy a kábele a fül mögött vezethető el. A merevítés tök jól segít abban, hogy könnyedén megmaradjon a"fülhöz rögzítés formája".
ITT van kép róla a neten (mondjuk az 1.0-s verziós, de az elvezetés szempontjából lényegtelen.

Én továbbra is elégedetten használom futás közben és kiesni sem szokott!

Üdv,
Sopi

(#10) bepken válasza Csigger (#8) üzenetére


bepken
veterán

én kipróbáltam most úgy, ahogy Te írtad...azon felül, hogy szó szerint lehetetlen a kábel felfelé fordulása nélkül behelyezni a fülbe, szerintem mérhetetlenül kényelmetlen is...

nem hiába lett így kialakítva. ne félj tőle, szerintem hamar meg fogod szokni! :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#11) Csigger válasza Sopi (#9) üzenetére


Csigger
őstag

No ennek így nem kerestem utána először, de így most megpróbáltam én is berakni és egész hordhatónak tűnik a dolog. Engem az zavart meg teljesen, hogy felfelé hogy mehet el a kábel, mikor lentről jön rendszerint az eszköz, amihez hozzá csatlakoztatom.
De akkor most már értem!

bepken ha megnézed a kialakítását a fülesnek, ha fejjel lefelé teszed be a helyes oldalra akkor ugynazt a formát kapod, mintha a másik oldalt tennéd be lefelé néző kábellel.

De lehet eddig én tartottam rosszul a dolgot, megpróbálom amit mondtok! Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Apple and Android user

(#12) bepken válasza Csigger (#11) üzenetére


bepken
veterán

hidd el, hogy tök máshogy tudod csak berakni, mégpedig úgy, hogy kényelmetlen legyen.... :)

ez a viselési mód azért jó, mert a kábel kevésbé van stressznek kitéve. nekem az előző verziót ettől függetlenül sikerült megtörnöm, de abban nem volt meg ez a kis merevítés, illetve meglehet, hogy egy alkalommal jobban megrántottam a kábelt...reményeim szerint ezzel a merevítéssel a végletekig minimalizálva van ennek a kockázata :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#13) Csigger válasza bepken (#12) üzenetére


Csigger
őstag

Most már úgy hordom egy ideje, ahogy mondtátok és tényleg elég jó és kényelmes így. :R

Apple and Android user

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.