Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rusher4587


Rusher4587
tag

Nagyon helyes, sok sikert kívánok neki! :K

Si vis pacem, para bellum!

(#2) twollah1976


twollah1976
őstag

Én úgy lennék ezzel, hogy kenjék a hajukra a vacsorájukat.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3) Wesder


Wesder
félisten

Lei Jun már vacsorázott, és nem kért repetát.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Vigaszul lehet kap egy hosztesz csajt vacsora partnernek. :))

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#5) Solten


Solten
addikt

Mr. Yang most az elmaradt vacsi miatt zabos vagy hogy nem randizhatott Mr. Lei Junnal!? :)

Saor Alba

(#6) ghiottone válasza Solten (#5) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Hmm, lehet az utóbbi :DDD

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#7) #81733120


#81733120
törölt tag

Ez vicces :DD

(#8) wolfman


wolfman
veterán

A dolog vicces és bagatellnek tűnik, de szerintem tök jogos. A kért kártérítés kicsit sok, de valamit azért kaphatna ha már nem teljesítették az ígérteket.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#9) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Szegény. Sajnálom az ürgét, hogy ráér ezen nyammogni

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) joey04


joey04
titán

nem nagy dolog, de jó nagy bunkóság volt a xiaomitól.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) No.93


No.93
tag

na ezért nem veszek xiaomit

(#12) Wesder válasza No.93 (#11) üzenetére


Wesder
félisten

Ez aztán a nyomós indok:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) wolfman válasza No.93 (#11) üzenetére


wolfman
veterán

Elképzelem, ahogy azon tanakodsz, hogy nemsokára beruházol egy új telefonra, mondjuk egy Xiaomira. Aztán jön egy ilyen hír és meggyőz arról, hogy ez a márka tuti nem lesz, pedig annyi minden tetszett benne, de hát ha a vezérigazgató nem megy el veled vacsorázni, akkor vesztenek egy vásárlót! :D

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#14) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ennek a végkimenetelére kíváncsi leszek! Nagyon valószínű, hogy a kiírt "verseny" dijját szerette volna megszerezni az illető - igy a beváltatlan igéretet jogosan sérelmezheti.
Rettenetesen sajnálom, mert van akinek egy ilyen találkozó jelenthet jutalmat! Biztos megpróbàlta a sérelmét kérdésekkel válaszrabírni.. Gondolom hasztalan. Ezért fordult a felsőbb elbíráláshoz. Ez nem valami jó reklám a cégnek, viszont a felperes igen jól jött ki már most is ebből - mert számunkra is megjelent a neve pl. Így ismert lett!
Sok sikert kívánok neki! :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15) Graphics válasza No.93 (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Aztán....oszt miért ?

Elég hülye érvek mentén veled is csak többen lettünk. Néha sikerül hozzászólni, akkor is ilyen jó magvas gondolatokat....

@wolfman: Adom :D kb én is ezen röhögtem

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) MaCS_70 válasza twollah1976 (#2) üzenetére


MaCS_70
félisten

Egyrészt: ez Kína, ahol egy ilyen eseménynek baromi nagy presztízsértéke van.

Másrészt: még ha a magyar értékrendet is veszem alapul, nagyon helyes ez a hozzáállás. Igenis ki kell állnunk az igazunkért -- ha nem tesszük (kenjék a hajukra...), azzal azt üzenjük, hogy nem is fontos, hogy betartsák az ígéreteket, velünk ezt meg lehet csinálni.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#17) Graphics válasza MaCS_70 (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ebben az a szép, hogy az egész háttérről nekünk semmi infonk nincs... És mégis ítélkezünk... Agymosás

Túl nagy jelentőséget nem kell ennek tulajdonítani. Azt se tudjuk mi volt ... Egy ember valamit mondd és egyből elhiszitek?

Az frankó ... Mi van, ha nem is kereste a Xiaomit? Hanem kivárt aztán hírverést csinált a neten. khm, ha és tényleg....

Oda szarik ahonnan enni kap? Kicsit érdekes ... Lehet mostanában nem kap Xiaomit MR.Yang

Elég sánta nekem a történet... Más ok van itt szerintem inkább .. vagy csak kis szereplésre vágyott az úr.

Mindent azért Te se higyj el.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) neoforce válasza No.93 (#11) üzenetére


neoforce
aktív tag

Miért mert nem jár mellé vacsora?hö?😁😁

(#19) Tidus


Tidus
addikt

Arányosan nekem egy zsemle is többe kerül, mint a Xiaomi-nak ez a vacsora kártérítéssel..
Szerintem nem is veszik komolyan.

(#20) Graphics válasza Tidus (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

1db kínai forrás említi ezt, 1db oldal fordította, és eddig a Mobilarena hozta le ...

Nem igazán tudom komolyan venni a dolgokat , de fentebb leírtam, miért

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) adlersson válasza Graphics (#20) üzenetére


adlersson
aktív tag

Hát, ami a cikkben elhangzott, az egy az egyben fent van az érintett bíróság honlapján. Ennél többet se a MA, se kínai hírforrások nem állítanak. A Mi van, ha... kérdések majd ezt követően tisztázódhatnak, ha egyáltalán kap hírt a téma a jövőben is.

[ Szerkesztve ]

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#22) MaCS_70 válasza Graphics (#17) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nyilván az alapján tudok véleményt formálni, amit leírtak, és amíg a történet vagy nem kap cáfolatot, vagy nem eleve hihetetlen, nem igazán van alapunk arra, hogy kételkedjünk benne.

Ez a történet szerintem teljesen hihető. Kínai példákról nem tudok, de a kínai mentalitásba nagyon beleillik ez a fajta jutalmazás, nyugati cégeknél pedig magam is találkoztam hasonlóval. Az pedig, hogy utólag leszarják, valahogy nem lep meg. A főnök ideje sokkal drágább, mint akár ez a kártérítés, bár eleve senki sem számít arra, hogy a dolgozó eddig képes elmenni.

Ha a történet valós, akkor részemről nagy-nagy elismerés a fickónak -- akinek egy normális HR-osztály ilyen esetekben akár extra lehetőséget is adhat, tehát nem kára, hanem előnye származhat az egészből.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#23) Solten válasza MaCS_70 (#22) üzenetére


Solten
addikt

Vagy esetleg - mivel Kinarol beszelunk - hirtelen megjelenik egy nagy fekete auto es hirtelen eltunik Mr. Yang-al. :) Nehez elkepzelni a partatlan birosagot egy olyan orszagban ahol az emberi jogok kb fele nem letezik. Kina egy gulyaskommunista "puha diktatura".

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#24) kbyte1024 válasza wolfman (#8) üzenetére


kbyte1024
addikt

Szerintem is jogos! Ha megigérték akkor teljesítsék is.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#25) Saccco


Saccco
nagyúr

Vacsu gona dú ven déj kám for jú.....

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26) MaCS_70 válasza Solten (#23) üzenetére


MaCS_70
félisten

Én pont nem így látom. Amíg Mr. Yang nem jelent veszélyt a rendszerre, addig őt fogják védeni.

A kínai rezsim nagyon tudatosan védi az államkapitalizmusukat, amiben viszont a nem állami szereplők közötti szerződések szentek és sérthetetlenek, így az a vacsora bizony jár!

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#27) ekkold válasza adlersson (#21) üzenetére


ekkold
őstag

(#28) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

És ha nyer simán lehet hogy még páran neki esnek a xiaominak.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#29) Graphics válasza MaCS_70 (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem a Xiaomiban az "államnak" is van része.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) MaCS_70 válasza ekkold (#27) üzenetére


MaCS_70
félisten

"Standard 1: 5x köles eladása több mint 300 egység (beleértve) " Azért hihetetlen, hogy egy Xiaomi-kereskedőnek mi mindennel kell foglalkoznia... :)

Viccen kívül: hihetetlen, hogy mennyit fejlődtek ezek a gépi fordítók.

Viccen belül:

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#31) Zolik válasza kbyte1024 (#24) üzenetére


Zolik
senior tag

ezen a gondolatmeneten haladva akkor én beperelhetem az államot? :F (annyi mindent ígértek amit nem tartottak be, hogy azért 3x-os életfogyt járna már)

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#32) aelod válasza Graphics (#29) üzenetére


aelod
veterán

Nincs.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#33) Graphics válasza aelod (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Közvetve van, ez igaz, a Temasek Holdings szingapúri állami kötődésű befektetőcsoporton, ami jogos, nem kínai.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34) adlersson válasza ekkold (#27) üzenetére


adlersson
aktív tag

Gondoltam, akinek nyelvi nehézségei vannak, azok maguktól is rájönnek erre az agyafúrt trükkre...

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#35) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Szeretem a márkát eddig nekem sem volt velük gondom, de ha teljesítettem volna a nyereményjáték feltételeit, akkor először ezt elismertettem volna velük. Utána megkérdeztem volna, hogy hol lesz a vacsora? Ha nem tetszik a hely akkor felajánlottam volna, hogy nem kell eljönnie a fő hókamókának, ha normális helyen lesz a kaja és már meg is oldódott volna a probléma. :DDD :DDD :DDD

Ez lesz remélem a napi troll cikk ahol lehet etetni őket...:D

[ Szerkesztve ]

(#36) MaCS_70 válasza Zolik (#31) üzenetére


MaCS_70
félisten

A választási ígéretek számonkérése politikai téma.

Polgári jogi értelemben: hazudni szabad, egy kötelmet megszegni már kevésbé. A jelen eset egy egyoldalú vállalást tartalmaz, ami nem általános érvényű volt, hanem meghatározott személyek meghatározott teljesítésére tartalmazott ellenértéket, amit meghatározott személy tett.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#37) atike


atike
nagyúr

"... megsértette az érzéseit,...."

Anyám borogass.... :U

Végül is tech-márka meg minden, de ez kb Blikk """""""hír"""""""... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38) hemaka


hemaka
nagyúr

Eleg draga vacsora lett igy belole, de azert nem fog a xiaomi csodbe menni miatta. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.