Hirdetés

2019. október 21., hétfő

Gyorskeresés

(#1) SunyaMacs

SunyaMacs
(aktív tag)

WD SSD? :Y

•_•

(#2) myckey

myckey
(addikt)

Korrekt :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3) Patice

Patice
(nagyúr)

Sirály. Várom a WD RED SSD-ket. 2, 3, 4 TB méretben. :K

Szerintem.

(#4) zsolt501

zsolt501
(veterán)

Ha M2-n csak ezt a sebességet tudja az eléggé lehangoló.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#5) myckey válasza zsolt501 (#4) üzenetére

myckey
(addikt)

Ez így van, lépni kell nekik.

Nem elég M.2.-n a sata csatoló.
PCIE kell! Na az már korrekt sebességet ad. :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) shteer

shteer
(félisten)

blue és green? marketingesek biztosan sokat dolgoztak ezen :DDD

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#7) vlevi

vlevi
(nagyúr)

TLC-vel nem békültem még ki. Mármint lelkileg. Nekem most egy 120-as Samu830-asom van, ami papíron még többször annyi írást kibír, mint a TLC.
Valamennyire persze csak elméleti a probléma, mert ha a samu830 cellái kibírnak 100évet (4 év utan még több, mi t 96%-osak), akkor kinemtojjale, ha egy TLC csak 25-30 évet bír???

(#8) x_o_n

x_o_n
(veterán)

Az ára 80eu? Mig a sandisk 59eu árulja? Nagy biznisz

(#9) Melorin

Melorin
(őstag)

Nincs egy 'a' betüvel több a kelleténél a címben?

(#10) Killer01 válasza x_o_n (#8) üzenetére

Killer01
(őstag)

Háde' ez már blúú meg gríín :P

(#11) Ueda válasza vlevi (#7) üzenetére

Ueda
(aktív tag)

Nem is kő' kibékülni ... itt a QLC. :))

(#12) x_o_n válasza Killer01 (#10) üzenetére

x_o_n
(veterán)

sajnos elég ocsmányul néznek ki,olyan gagyi hatása van,kicsit meg eröltethették volna magukat...jó oké agy notiban nem látszik,meg a gépek többségében sem,igy pláne nem éri meg főleg hogy drágább is

(#13) Rover623

Rover623
(félisten)

"bemutatkoztak a WD Blue és WD Green SSD-k, amelyek igazából nem a SanDisk fejlesztései."

Helyesen:

"bemutatkoztak a WD Blue és WD Green SSD-k, amelyek igazából nem a SanDisk fejlesztései."

vagy

"bemutatkoztak a WD Blue és WD Green SSD-k, amelyek igazából nem a SanDisk WD fejlesztései."

Tetszés szerint.

primus inter pares

(#14) AxBattler

AxBattler
(nagyúr)

Már megint egy újramatricázás. Mindig eljátsszák ezt a zöldek... :(((

;]

Cable management is for the weak!

(#15) Kolondrum

Kolondrum
(félisten)
LOGOUT blog

Ez de jó green SSD, mintha az SSD egy áramzabáló dolog lenne. :D A TBW meg a green esetében is olyan magas ami sok mai SSD-nek is kihívás. :D Na megvan a next gen az intel530 után. Többet ilyet nem. Lásd zuhanó kondíció.

N105 okosóra eladó, új! Elégedett MI 9T tulaj vagyok!! ;)

(#16) Balu77

Balu77
(senior tag)

TLC modulos. Hát az kuka....
Elég halvány a teljesítmény, főleg hogy a Kingston ezt hasonló árfekvésben már jó ideje kínálja...

izé

(#17) SunMount3r válasza shteer (#6) üzenetére

SunMount3r
(veterán)

A WDD HDD-i is már nagyon rég ezeken a "színskálás" neveken futnak és kb. ennyi is. (Bár lehet, hogy ezt te is tudtad... :U ) Az egyszerű kategória azonosítás kedvéért így szerintem sokkal jobb (lenne), mint mindenféle csicsás fantázianév, de amióta kezdik teljesen megkavarni a kategóriákat, (lásd összefoglaló), már gyak. semmi értelme nem maradt. Sajnos ez is a marketing miatt.

Amúgy ha majd jönnek tőlük is a "gémőr" SSD-k, akkor biztos oda biggyesztenek hozzá valami kacifántos "Dragon Slayer Szuper Mosi XII" szintű elnevezést. :D Bár ez eddig nem volt rájuk jellemző és nem is illik az image-ükhöz igazán...

-----

De: amire felkaptam a fejem, az, hogy a WD felvásárolta a SanDisk-et (ez új nekem) és a cikk tanulsága szerint, akkor a SanDisk-et, mint márkanevet is teljesen felszámolják? Technológia szempontjából is teljesen beolvasztják az egész céget és totál el fog tűnni még a SanDisk márkanév is? Pendrive, SD, stb. kártyák meg a WD neve alatt fognak futni? Ez elég meredeken hangzik... (Meg jó márka is a SanDisk, megbízható cuccokat csináltak, jó ár/érték aránnyal, így meg ki tudja megjósolni nem e marad űr utánuk a piacon?!) :F

[ Szerkesztve ]

(#18) tibaimp

tibaimp
(őstag)

Tuti jön majd a Black, Red, Purple meg a többi verzió is...

szerk: arra leszek kíváncsi, hogy a mem-kártya részleget is átszervezik-e, mert ugye a SanDisk elég komoly memória kártya fejlesztő is volt.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#19) Kolondrum

Kolondrum
(félisten)
LOGOUT blog

Na már kapható is az 500-as, 1000-es blue. Kissé drága. Kissé.

N105 okosóra eladó, új! Elégedett MI 9T tulaj vagyok!! ;)

(#20) Hieronymus válasza tibaimp (#18) üzenetére

Hieronymus
(senior tag)
LOGOUT blog

A fejlesztés és a fejlesztők bizonyosan maradnak.
Létkérdés a WD számára, hogy csökkenő HDD bevételeket pótolja. Illetve ne maradjon le a konkurenciájától.

Donki Hóte: "... ha valaki örököl az őseitől egy NAS lejátszót de nem kell neki, akkor kidobja a szemeteskukába."

(#21) Graphics

Graphics
(félisten)

Bizalomgerjesztő... a Blue-ról csak rossz emlékeim vannak a Green-ek meg kattogtak a parkolástól.. :D

Ja ezek nem fognak.. De a Sandisk név jobban cseng számomra..

/ design-t nem vitték túlzásba /

[ Szerkesztve ]

(#22) x_o_n válasza Kolondrum (#19) üzenetére

x_o_n
(veterán)

Igazábol az aggasztó az árkülönbség,skandisk néven olcsobban megvehető,még.. egyes helyekről itt kint teljesen eltüntek a sandisk termékek...legalábbis az ssdk...pár hete szinte mindből volt,most meg egyedül egy db külső...

(#23) Lacok válasza tibaimp (#18) üzenetére

Lacok
(őstag)

"Tuti jön majd a Black, Red, Purple meg a többi verzió is..."

A csúcs majd az RGB LED-es verzió lesz gémereknek. :DDD

(#24) Komplikato válasza SunyaMacs (#1) üzenetére

Komplikato
(veterán)

Elég régen van WD SSD, csak felénk talán azért nem erjedt el, mert kb. 3x annyiért adták, mint a jó nevű eleve flash gyártó cégek a sajátjukat. Kíváncsi leszek a benyelt SanDisk meghajtókat mennyiért lesz arcuk adni. :U

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#25) tailor74

tailor74
(őstag)

Nahát... A neveken nem sokat törték a fejüket. :)

tailor74

(#26) x_o_n válasza Komplikato (#24) üzenetére

x_o_n
(veterán)

Én sokszor gondolkodtam a wd black dual driveon..de az ára olyan horror ....

(#27) llwynog válasza SunMount3r (#17) üzenetére

llwynog
(Ármester)

Szerintem az SD-kártya/pendrive termékeknél nem fogják kukázni a jól bejáratott nevet
(én pl. csak SanDisk SD-kártyát/pendrive-ot veszek, mert ezekben megbízom)

"Akárhol jársz, akármit látsz, nyomot hagy benned, jól vigyázz..."

(#28) Graphics válasza Komplikato (#24) üzenetére

Graphics
(félisten)

Nem lehet, hogy azok a 3x drágább SSD-k nem konzumer piacra készültek?

Hanem sokkal inkább vállalati megoldások közé: [link] [link]

Ezek a most bemutatott termékek viszont a mainstream vonalra készülnek :)

[ Szerkesztve ]

(#29) Amacs válasza Graphics (#28) üzenetére

Amacs
(aktív tag)

(#30) ASdS

ASdS
(csendes tag)

Tizenkettő egy tucat...Ez így karcsú.

(#31) djculture válasza myckey (#5) üzenetére

djculture
(félisten)

Most komolyan kérdem a benchmark programon kívül hogy erre lehet élvezni mire jó? Kihasználni se lehet otthoni körülmények között pl egy 2600 megás olvasást meg 1200-as írást.

(#32) csicso82 válasza shteer (#6) üzenetére

csicso82
(nagyúr)

+1 pont erre gondoltam, a merketingesek megeröltették magukat de dúrván. kbszott kemény a verseny ezen a piacon úgyhogy kiváncsi vagyok mire jutnak.

(#33) djculture válasza csicso82 (#32) üzenetére

djculture
(félisten)

Semmire mert rajtunk hozzáértőkön kívül mindenki a legolcsóbbat veszi az egész világon. Ez meg drága.

(#34) NandoXXL válasza djculture (#33) üzenetére

NandoXXL
(senior tag)

Vannak akik márka hűek, mint a Samsung rajongók (vannak jó termékeik de attól még vannak botrányos minőségű túlárazott termékeik is elég nagy mennyiségben)

[ Szerkesztve ]

(#35) tibaimp válasza Lacok (#23) üzenetére

tibaimp
(őstag)

nem kizárt :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#36) kromatika

kromatika
(veterán)

green SSD :C Minek?SSD allig fogyaszt így is.

Korg DS DAC 100M,és AKG 712 Pro eladó

(#37) x_o_n válasza kromatika (#36) üzenetére

x_o_n
(veterán)

na de ez nem hogy alig fogyaszt,ez kérlek TERMELI az áramot :DDD

(#38) SunMount3r válasza x_o_n (#37) üzenetére

SunMount3r
(veterán)

A GigaByte kapacitás megjelölést pedig ezentúl felváltja a GigaWatt megjelölés... :D

(#39) djculture válasza kromatika (#36) üzenetére

djculture
(félisten)

Ez biztos nem sokat de pl egy U.2-es intel nem hiába néz ki így:

Egyre inkább ez várható a rengeteg flash és a teljesítményre kihegyezett vezérlő eszik rendesen

[ Szerkesztve ]

(#40) core2trio válasza Graphics (#21) üzenetére

core2trio
(tag)

Állítólag egy speakerrel fogják szimulálni a fejhangokat csak, hogy ismerős érzés kerítse hatalmába a júzereket :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41) x_o_n válasza core2trio (#40) üzenetére

x_o_n
(veterán)

Igen olvastam,sőt karácsonykor dlc-formában lehet megvásárolni a maxtor kattogást majd a steamen,season pass hir viszont nincs sajnos :DDD

(#42) vlevi válasza core2trio (#40) üzenetére

vlevi
(nagyúr)

Köszönöm, de ezekből a hangokból én nem kérek : [link] :)

(#43) llwynog válasza vlevi (#42) üzenetére

llwynog
(Ármester)

Basszus, ebből egy jó kis elektronikus zenére valót össze lehet válogatni :C

"Akárhol jársz, akármit látsz, nyomot hagy benned, jól vigyázz..."

(#44) dabadab válasza core2trio (#40) üzenetére

dabadab
(félisten)

Commodore 64-hez van FGPA-alapú, flashes floppy (meg sok más egyéb) emulátor, amiben van egy beépített hangszóró csak azért, hogy abból szóljon a fejmozgató motorok emulált hangja :)

DRM is theft

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.