Hirdetés

2020. november 28., szombat

Gyorskeresés

(#1) cinemazealot

cinemazealot
addikt
LOGOUT blog

Köszi a cikket! És gratula a portfóliódhoz! :)

A monitor gyártói linkje hibás, van az URL-ben egy fölösleges 1-es. Helyes link.

(#2) dddstudio

dddstudio
csendes tag

Köszi, javítottam. :)

(#3) Jarod1

Jarod1
addikt

áááá szóval te is az eletronikai gyártás iparban melózol:)

Nem igérek semmit..... de azt betartom..

(#4) joghurt

joghurt
őstag
LOGOUT blog

:R

A tej élet, erő, egészség.

(#5) ivana

ivana
Ármester

Ez amúgy miben tud többet, mint egy kb. fele ennyibe kerülő dell, lg stb.? Nem trollkodásnak, csak így a cikkből nem igazán derült ki mi indokolja az árat.

(#6) scdlsc válasza dddstudio (#2) üzenetére

scdlsc
tag

" QHD (2560x1440 vagy 2K"

Nem 2K. Semmi köze hozzá.
https://en.wikipedia.org/wiki/2K_resolution

(#7) dddstudio válasza scdlsc (#6) üzenetére

dddstudio
csendes tag

Igazad van, javítottam. Köszi.

(#8) dddstudio válasza ivana (#5) üzenetére

dddstudio
csendes tag

Gyanús, hogy a monitorban jobb panel van, mint a legtöbb olcsóbb alternatívában. Számomra a fő előnye, hogy megdöbbentően szép színei és egyenletes fényereje van. Korrekten tudja hozni a 99%-os AdobeRGB lefedettséget és a 100% RGB-t. Nagyon könnyen és hatékonyan lehet kalibrálni. De még ez sem tekinthető igazán felső kategóriának. Komolyabb hobbi és fél-profi grafikus / fotós felhasználásra lehet ideális választás.

(#9) Joshi válasza ivana (#5) üzenetére

Joshi
félisten

"16 bites 3D LUT-tal - USB Type-C csatlakozással"
Ez kimondottan fotós/videós monitor, nem véletlenül kerül ennyibe. ;)

ui.: gondolom a panel és az elektronika is ehhez mérten van tervezve és kivitelezve beleértve a háttérvilágítást/homogenitást. Magyarul ez egy komoly monitor ahogy az ára is tükrözi. ;]

[ Szerkesztve ]

(#10) b.

b.
nagyúr

Nagyon jó írás volt! érdeklődnék hogy kaptál másoktól is tesztre lehetőséget? ez nem volt egyértelmű a bevezető után vagy nekem úgy jött le több gyártóval egyeztettél. Vagy ezek szerint akkor ennél is maradsz?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#11) stewe2

stewe2
tag

Mikor megláttam az árnyékolókat, sokkal többre számítottam :D . Sztem vállalható az ár, tud ennyit ez a monitor. Köszönöm, hogy bemutattad.
Üdv stewe :)

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.