Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mese írólyázat, bendzsi2003. ;)

Éjszakás voltam, fáradt vagyok, viszont később lehet, hogy benevezek. :K

Tényleg, milyen díjak vannak? Vagy csak a dicsőség öröméért játszunk?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) bendzsi2003 válasza Vakegérke (#1) üzenetére


bendzsi2003
újonc

Van nyeremény! De még nem találtam ki!

(#3) Viktor77


Viktor77
titán

Én egy helyesíró pályázatot hirdetnék, ha nem haragszol meg.

Ki tudja a fenti két mondatot leírni, hiba nélkül?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4) koshmar válasza Viktor77 (#3) üzenetére


koshmar
őstag

Meseíró pályázat! Hogyan keletkezett a Duna?

;] ;]

(A nyereményemet euróban kérném)

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#5) Zolaash válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Zolaash
aktív tag

A nyeremény egy meleg kézfogás... ;]

Rip and tear

(#6) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Milyen jellegű mesét kell erről írni? Legyenek benne tündérek, boszorkányok, varázslók...s hasonló fantázialények? (A most divatos lényeket kevéssé ismerem.) Vagy elég, ha egyszerűen megmondom a tutit? Ugyanis úgy keletkezett, hogy a sűrű sötét, sőt! fekete erdőben eltévedtek a patakok, és nem találták a Rajnát, pedig már nagyon közel jártak hozzá. Így esett meg, hogy az Inn-be folytak bele.

(#7) bendzsi2003 válasza koshmar (#4) üzenetére


bendzsi2003
újonc

Nem adom euroban! :((

(#8) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Hol volt, hol nem volt, volt egyszer egy forrás. Na - gondoltam - innét kell számolni a négy és fél percet, akkor lesz jó a főtt tojás. ;)

(#9) bendzsi2003 válasza Zolaash (#5) üzenetére


bendzsi2003
újonc

A nyeremény egy Velnesz fürdés egy vacsora a tengerszem-ben, sörözés gugával!

(#10) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Hol volt, hol nem volt, egyszer egy nagy óriás behugyozott a Fekete-erdőben....

Jó éjszakát gyerekek!

(#11) bendzsi2003 válasza potyautas (#8) üzenetére


bendzsi2003
újonc

Azt kell le írni hogy ástak egy kerek jukat nagyot! jöttek vízzel teli dömperek vagy ijesmi :)

(#12) bendzsi2003 válasza ^Clown (#10) üzenetére


bendzsi2003
újonc

fúj Clown

(#13) mephi666 válasza bendzsi2003 (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

jukat? az a juh és a jak keresztezéséből születik? :U ;]

ui: bocs, nem tudom, mit használsz, de kb. minden böngészőben van helyesírás ellenőrző, ami hasznos tud lenni... (mielőtt mások idetévednének, akik keményebben kezdenek beszólogatni)

ui2: látom bánki vagy... lehetne a bánki tó is akár a téma ;) (egyszer jártam ott pár napra... baromi szép környék)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) _Volkovy_ válasza ^Clown (#10) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

áháhááhhh

(#15) koshmar


koshmar
őstag

A szerkesztés gomb igen hasznos. Így lehet elkerülni, hogy figyelmeztessenek!

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#16) guga


guga
Közösségépítő

I'm sorry, én vagyok a ludas :DDD kisebbik fiam nyüstölt tegnap, hogy hadd regisztráljon a logoutra, segítettem neki, aztán önálló akcióba fogott. Van egy éles meseíró pályázat Bánkon, hogyan keletkezett a bánki tó címmel. Ott vannak nyeremények is, a bánki majálison lesz eredményhirdetés. Már 12 mű beérkezett (eddig).

Bendzsó első osztályos, a nickjéből láthatóan 2003-ban született, még csak most tanulja az abc-t, ezért néha hibázik, kérem, hogy nézzétek el neki, ill. kezeljétek a megfelelő komolysággal :D

maxi thx.

[ Szerkesztve ]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#17) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Történt, hogy a Föld túloldalán egy földműves megunta, hogy állandóan kalodába zárják. Tette ezt a hatóság azért, mert a szennyvizét, amely a mosásból, budi tartalmából és trágyaléből tevődött össze, nem tisztította meg.
Gondolt egy nagyot a földműves, és minden szennyes vizet, buditartalmat, trágyalevet egy helyre vezetett, ahol jó mélyre lefúrt, hogy minden lé elférjen.
Igen ám, gyerekek, de olyan hosszú volt a fúrója, hogy a Fekete-erdőben bukkant elő a hegye.
Szóval folyt a szmötyi keresztül a földgolyón, aztán mivel folyékony, utat kellett találnia, mert nem volt képes emeletbe szerveződni, felhalmozódni.
Szegény szmötyi tanácstalanul csordogált arra, amerre a lejtés terelgette, aztán találkozott újabb szmötyikkel, így már együttesen csordogáltak tovább.

Elég!
A Fekete-tengerbe folyik, oszt jóvan. Ezért fekete csóró tenger.

guga: Kapaszkodj, az első pillanatban tudtam, hogy a fiad, csak meg kellett néznem az adatlapját. :K
Jó alkalom ez neki, hogy megtanuljon helyesen írni. ;)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) guga válasza Vakegérke (#17) üzenetére


guga
Közösségépítő

Ez elég elkeserítő mese :DDD képzeld el, ha esti mesének fürcsi után kéne felolvasni a gyereknek :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#19) guga


guga
Közösségépítő

Bendzsó is írt mesét a bánki tóról:

Autentikusan bemásolom, ahogy diktálta:

Jött egy dömper, amibe rengeteg víz volt. Kiöntötte egy óriási lyukba, homokos lyukba. Beleöntötte a vizet, utána a szélét telerakták kövekkel.
Hogy a halak hogy jöttek hozzá. Jött még egy dömper, abban óriási és rengeteg halak voltak, s kiöntötte az egészet a bánki tóba.
A fák úgy kerültek köré, hogy mások jöttek és ültettek fa magot, egy év múlva kinőttek mind az összes fa, és a növények úgy jöttek, hogy jött egy egész óriási dobozzal megint egy dömper megint. De a dömper húzta azt a ládát, de volt egy olyan ember, aki nagyon erős volt, de azt a ládát úgy felemelte, hogy felugrott, és az összes növény berepült a bánki tóba.
Egyszer egy nyári időn, rengetegen jöttek a bánki tóhoz. Mind az összes ember, beleugrott a bánki tóba, és úgy megfürödtek, hogy a bánki tó, egy napon eltűnt.
És aztán az egész mese kezdődött előről, megint jött a dömper, s hozta a vizet.

Kint az űrben volt egy olyan gép, ami a tavakban ledobált tisztító gépeket. Így került oda a közepére a víztisztító berendezés.
Bánkon sok kacsa volt, egy néni kertjében rengeteg kacsa volt. De egyszer a kacsák kimetek a kerítésen, kiugrottak. Beúsztak a bánki tóba, úsztak utána, s utána így tovább történt a bánki tó. A színpad úgy került oda, hogy egyszer fából és csőből építettek egy színpadot, fölé kerítést, s egyszer jött egy zenészek. Berendezték mikrofonnal, meg sátorral, meg ilyesmi.
Hogy jöjjenek rajta énekelni, meg beugrani a kerítésről a vízbe. Levente is ugrált már be onnan.

A játszótér úgy került oda, hogy hoztak megint csak csöveket meg fát, meg ilyen sátori izét, nem tudom mit. A sátori izé volt a teteje, a tető. Csak a csövek nem ilyen szürkék voltak, hanem színesek. És a fa az jó volt a területnek.
A hálókerítés úgy került oda, hogy beugrottak a vízbe hálókerítéssel, Pető Orsi és Pető Józsi. S odaakasztották a két falhoz. Azt a 12 darabot, összeragasztották ragasztóval.
A vízikocsik úgy kerültek oda, hogy jött egy kocsi, és abban 3 hely volt. Mind a három helyben vízikocsi volt. Volt alattuk egy csúztató, a kocsi pedig belecsúsztatta a bánki tóba a vízikocsikat.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#20) guga válasza Vakegérke (#17) üzenetére


guga
Közösségépítő

Sejtettem, hogy sejtetted :DDD
Én még most sem tudok helyesen írni, de sohasem késő. Én azt vallom, hogy megértetni magunkat sokkal fontosabb, mint kínosan helyesen írni, de mindenki elfordul tőlünk ;]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#21) Vakegérke válasza guga (#18) üzenetére


Vakegérke
veterán

De mese! Egyébként is Bendzsó dönti majd el, hogy melyik mese a győztes. :P

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) guga válasza Vakegérke (#21) üzenetére


guga
Közösségépítő

Én vagyok az apja, mindenről én döntök, arról is, hogy ő miről és hogyan dönt :DDD
De, ha nem, akkor befolyásolom :DDD

Eddig, ha jól sejtem két mű pályázik, s mindkettő erősen kapcsolódik az ürítéshez :D
Látatlanba megsaccolok neked egy harmadik helyet :DDD
Francba, lehet én is benevezek, s első leszek :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#23) bendzsi2003 válasza guga (#22) üzenetére


bendzsi2003
újonc

csak szólok apa hogy szerintem te fogsz győzni a mesékben

(#24) Vakegérke válasza bendzsi2003 (#23) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elfogultságot szeretnék bejelenteni! :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) feka007


feka007
nagyúr

"Hogyan keletkezett a Duna?"

Kihugyoztam.

(#26) guga


guga
Közösségépítő

Már három nevező, és még mindig a testüreg nyílásainknál tartunk :D
Elfogultságról szó sincs, egyszerű korrupció :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#27) guga válasza bendzsi2003 (#23) üzenetére


guga
Közösségépítő

Én nem csak a mesékben győzök ;] csak abba is :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#28) guga válasza feka007 (#25) üzenetére


guga
Közösségépítő

Vedd figyelembe, hogy első osztályos gyerek hozzászólására reagáltál.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#29) Eastman válasza guga (#28) üzenetére


Eastman
őstag

Vedd figyelembe az avatarját. :)

Magát adja, ennyi.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#30) guga válasza Eastman (#29) üzenetére


guga
Közösségépítő

Nem ketten használjuk :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#31) guga válasza Eastman (#29) üzenetére


guga
Közösségépítő

Jó, oké, az enyém már kőbe vésődött, nem tehetek róla, tettem érte, de azért én megszoktam nézni a nicket is, mielőtt reagálok, hogy kinek :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#32) guga


guga
Közösségépítő

Egyébként apja fia, elég sokat töprengett rajta, hogy milyen avatart válasszon. Azt mondta mindegyik béna, egyedül a gomba jött be neki :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#33) feka007 válasza guga (#28) üzenetére


feka007
nagyúr

Majd legközelebb. De egyébként van mod gomb.

(#34) Eastman válasza guga (#32) üzenetére


Eastman
őstag

fekára értettem.

Van egy neve meg egy kis rajzolt arc a neve fölött. feka007. Én nem ismerem személyesen, de nekem ez a szó azt jelenti, hogy "gettóharcos". Amennyiben magát adja, akkor hugyozik. Nem pisil.

Én erre gondoltam. ;)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#35) guga válasza feka007 (#33) üzenetére


guga
Közösségépítő

Jobb ezt megbeszélni, mint gombokat nyomogatni, egyébként nincs semmi gond, csak jelezni szerettem volna, hogy nem egyenrangú partner a fiam.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#36) guga válasza Eastman (#34) üzenetére


guga
Közösségépítő

Okkercsokker, értem, nincs frusztráció, a hibát én követtem el azzal, hogy regisztrálni engedtem, de nem felügyeltem a fiamat :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#37) Eastman válasza guga (#36) üzenetére


Eastman
őstag

Mehetne aláírásba pl. az, hogy:

"Műanyag autók száguldoznak a szőnyegen, gyerek vagyok még, nincs mindenhol szőrzetem."

...és akkor tudnánk mindannyian.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#38) feka007 válasza Eastman (#34) üzenetére


feka007
nagyúr

Na figyelj, nem szoktam körülnézni, hogy ki hány éves, mikor meglátok egy bejegyzést és válaszolok annak komolytalan kérdésére komolytalan formában. Sőt, a hozzászólásokat se nézem meg mindig, gondoltam csak vmi IQ harcos újonc vicceskedős kérdése.. Troll

(#39) guga válasza Eastman (#37) üzenetére


guga
Közösségépítő

El kéne magyaráznom neki, hogy mit jelent :D mindenre rákérdez, nem hülye, gyerek :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#40) guga válasza feka007 (#38) üzenetére


guga
Közösségépítő

Nem hibáztatlak, csak felhívtam rá a figyelmed :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#41) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Eredményhirdetés nincs?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#42) Picike8 válasza guga (#16) üzenetére


Picike8
aktív tag

Nem akarok beszólni, de hadd idézzek Ice!?-tól

akkor sajnálattal kell közölnöm, hogy a Logout 12 éven aluliak számára nagykorú felügyelete mellett ajánlott.
tehát ha nem ül melletted apuanyutesó akkor el kell hagynod a csatateret.

Tudom, hogy figyelsz rá, de sose kételkedj a gyermeki rosszaságban. :))

Hogy a fiad milyen kreatív! :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.