Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) weiss


weiss
addikt

Esetleg megoldhatnák png formátumú borítókép feltöltését :W

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#2) Steve1207


Steve1207
veterán

A béna fotó a fényerő és kontraszt állítástól se lesz jobb :D Max kicsit kiegyenlítettebb és szebb.

Egy részről pont elég ennyi ehhez a részhez, viszont van gyári szerkesztő, ne rakjanak már minden szósöl progiba külön képszerkesztőt meg minden nyavaját. Olyan appot csináljanak, amivel az alap dolgok mennek gyorsan és cső. De még ennyi belefé azt mondom.

.

(#3) HSM


HSM
félisten

"A lehetőség adott lesz, hogy a fény- és árnyékok szintjét, illetve a kép élességét utólag állítsuk egy csúszka segítségével"

A jobb alsó sarokba kérnék még kis árnyékot! :DDD Hmm, kicsit mellément a fókusz, nembaj, élesre állítom a FB-app-al! :DDD
Ezért ezek kicsit félreérthetők lettek számomra... A legtöbb telefon amúgyis JPG-be ment egyből, ott aztán nem sok mozgástér lesz akár csak színeket/fényerőt állítani sem... Bár gondolom, a megcélzott réteget ez a legkevésbé sem fogja zavarni. :D

[ Szerkesztve ]

(#4) Bici válasza HSM (#3) üzenetére


Bici
félisten

Lényeg, hogy látszon a dekoltázs a csücsöri-szelfin, és hogy a Jenő mennyire be volt állva a hétvégi bulin.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#5) HSM válasza Bici (#4) üzenetére


HSM
félisten

:C :R

(#6) Steve1207 válasza Bici (#4) üzenetére


Steve1207
veterán

AutoTits és AutoLips S, M, L, XL, XXL gomb és AutoHolic L, M, H, aztán meg is van oldvan minden.

.

(#7) szupermacs


szupermacs
veterán

Inkább optimalizálni kellene a FB és Messenger androidos alkalmazást... Folyamatosan csak egyre több helyet foglalnak és kb. semmi új funkció nincs bennük már hónapok óta. Vagy csak én nem használom az újdonságokat, mert elrejtették. És az is vicc, hogy a háttérben is mind a két program a RAM-ból eszik külön-külön már lassan 30-40 megát. Minek?
Csak azért használom az alkalmazást, mert gyorsan el tudom érni a profilom és az oldalam és mert az értesítések azon keresztül jönnek. A Messengerrel meg ingyen szoktam telefonálni. Ettől függetlenül nagyon rossz mind a kettő.

(#8) xmaas


xmaas
őstag

Plaza cicak imadni fogjak

(#9) Dilikutya válasza szupermacs (#7) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én nem is frissítettem egy ideje pont ezért.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10) Restart® válasza xmaas (#8) üzenetére


Restart®
tag

Még most se tudom, hogy elsőre miért ciciket olvastam (pedig megvolt a reggeli fekete tea) :D Azt hiszem, ma inkább nem lépek be a program promókhoz, mert azt is félreolvasom :D

"A vörösbor fáj, de azt mondja: "Jó lenne élni!" Ha többet iszol, így szól: "Élni kell!" Ha igen sokat iszol, ezt kiáltja: "Élni fogsz!" És ez akkor is szép, ha nem igaz." Rejtő Jenő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.