Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jofi81


Jofi81
őstag

Jó kis programnak tűnik, teszek vele egy próbát.

(#2) LGyuri válasza Jofi81 (#1) üzenetére


LGyuri
tag

Igen, ez alapján én is kipróbálom

(#3) misx


misx
senior tag

Remek kis progi, majd noteszra felteszem. Win7-ben amúgy is körülményesebb elérni a feladatkezelőt, mert CTRL+ALT+DEL-re először bedob egy képernyőt és csak ott választhatod ki, hogy Feladatkezelőt szeretnél. WinXP-n meg egyből azt adta.

(#4) Tas válasza misx (#3) üzenetére


Tas
tag

Sokaig en is ugy ertem el. Aztan ellestem egy jobbat. Jobb klikk talcan, feladatkezelo inditasa

(#5) Zotwooo


Zotwooo
csendes tag

Jó cikk :D

(#6) Kakumix válasza Tas (#4) üzenetére


Kakumix
senior tag

Sőt, az egykezes Ctrl+Shift+Esc is előhozza már talán az XP óta :)

Legyen szép napod!

(#7) yerico válasza misx (#3) üzenetére


yerico
senior tag

XP-n se adta egyből azt, ha volt user bejelentkezés aktiválva. (Szerencsére)

[ Szerkesztve ]

(#8) Dluinet válasza Kakumix (#6) üzenetére


Dluinet
nagyúr

megelőztél

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9) maláj


maláj
őstag

na kipróbáljuk akkor :K

(#10) Knight666


Knight666
aktív tag

Amivel engem szokott idegesíteni a Windows, hogy mikor törölni akarok egy fájlt vagy mappát, kiírja, hogy nem lehet, mert egy program használja. Azt persze már nem írja ki, hogy melyik :W. Nem tudom ennek kiderítésére létezik-e valamilyen módszer (azon kívül, hogy találomra elkezdem bezárogatni a folyamatokat).

(#11) mrszitya válasza Knight666 (#10) üzenetére


mrszitya
senior tag

@Knight666
Erre a célra pl. az Unlocker nevű program jó. A törölni, áthelyezni, átnevezni kívánt cucc esetén, ha probléma van, kiírja mi az okozója, és a programból kérhető is ennek a leállítása vagy a zárolás feloldása. Jobb-klikkes menüből használható, magyarul is tud.

@Thanator
Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#12) zdanee válasza Kakumix (#6) üzenetére


zdanee
őstag

Az OS/2 1.1 (1988) óta, onnan (illetve az OS/2 1.3-ból) vette át Windows NT 3.5 (1994).

Zipit Z2 idomár - LG G8X - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

(#13) Zotwooo


Zotwooo
csendes tag

Kipróbáltam a programot. Ez tényleg nagyon hasznos. Tetszik az, hogy magonként látom a kihasználtságot. A tálcán lévő értesítő felülete megintcsak király.
Köszi mégegyszer :)

(#14) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Nagyon jó program, köszönet a cikkért! :R

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#15) Argos


Argos
őstag

Jó cikk, köszi érte! :R
Járt már a kezem alatt pár ilyen progi, meglessük ez mit tud.
Leírás alapján jónak tűnik, kiváltképp, hogy ingyenes.
Van rengeteg fizetős vacak, amik egy marék aszalt lepkekakit nem érnek, ellenben jól megfogják a gépet..

...elmúlik...

(#16) Knight666 válasza mrszitya (#11) üzenetére


Knight666
aktív tag

Köszi a tippet! Remélem beválik.
Egyébként a cikk is jó ötlet volt. Sokszor nem is tudjuk egy programról, hogy szükségünk van rá, amíg nem olvasunk egy ilyen ajánlást. Külön jó pont, hogy freeware a bemutatott szoftver.

(#17) #06658560


#06658560
törölt tag

Már a sima xp-ben is volt bövített feladatkezelö, a 7-ben meg végképp sokat tudó van gyárilag beépítve.Ha jól rémlik resource monitor a neve.

(#18) zone


zone
őstag

Van a Microsoft-nak is saját "bővített" feladatkezelője, a Process Explorer. 1.7MB, telepíteni sem kell.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#19) mrszitya válasza #06658560 (#17) üzenetére


mrszitya
senior tag

Erőforrás-figyelő a magyar elnevezés, pl. a feladatkezelő teljesítmény füléről érhető el. Ha ezt kibővítenék, és lecserélnék vele a feladatkezelőt, plusz kapna a System Explorerhez hasonló tálcaikonos infóablak opciót, akkor már jó is lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.