Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bteebi


bteebi
veterán

Tetszetősnek tetszetősek... de brutál drágák. Azért 2400 dollár mai árfolyamon 1 millió és 30 ezer magyar forint kopejka, holnap meg még több. De még az 1800 dolláros "reális" kompromisszum gép is 770 ezer. :U Oké, sok szempontból nem ugyanaz, de akkor már inkább vennék egy 13-15"-os OLED kijelzős Asus laptopot, talán 3-400 ezerért dobálták az emberek után nem is olyan rég. Max. ha mindenképp kell tablet is, akkor veszek egyet mellég még 200-250 ezerért. És még mindig olcsóbban jöttem ki, még ha nem is ugyanaz lesz a végeredmény.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#2) prolad


prolad
őstag

Kíváncsi vagyok a Studio miért 11gen processzort kapott, amikor már a 13gen is a sarkon van. Főleg hogy a többi gépbe befért a 12 gen.

(#3) b.


b.
félisten

Nagyon szép gépek. :K

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) zetor2000 válasza prolad (#2) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én arra lennék kíváncsi, miért nem tettek bele valami combosabb AMD-t? Vagy inkább, hogy miért nincs választási lehetőség?

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#5) nozs23 válasza bteebi (#1) üzenetére


nozs23
addikt

A dollar mindig netto. Tehát még +27%.

(#6) Solar Eclips


Solar Eclips
tag

szép macbook klónok, rosszabb teljesítménnyel :D

(#7) Busterftw válasza zetor2000 (#4) üzenetére


Busterftw
veterán

Majd lesz, a Surface Laptop 3-4 is volt Ryzennel.

(#8) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Magyar kiosztás gondolom esélytelen... Pedig jó lenne.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#9) bteebi válasza nozs23 (#5) üzenetére


bteebi
veterán

Jogos. Úgy viszont extra gáz... Viszont ha maradt a régi 1 USD = 1 EUR átváltás, akkor most még jobban is járnánk, mivel ugye most már 1 USD > 1 EUR. ;]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#10) Duree


Duree
veterán

Ahogy vártam nagyon jól néznek ki a hardver is elfogadható, de az árazása már nem-

duree54

(#11) Bazsi747


Bazsi747
aktív tag

Nagyon tetszenek és szemezgetek a termékkel egy ideje de még a surface laptop 4 is horror áron van,vagy nem tudom.

(#12) ughhh válasza Bazsi747 (#11) üzenetére


ughhh
senior tag

Luxus cikk és hoki windows van rajta, régimódi x86. Az alma arm fényévekkel jobb választás hasonló árban.

(#13) Bazsi747 válasza ughhh (#12) üzenetére


Bazsi747
aktív tag

Igen ez is igaz

(#14) icp1970


icp1970
senior tag

Elég rendesen túl vannak árazva.

(#15) L3zl13


L3zl13
nagyúr

A legdrágább Surface laptop 5 csak háttértár méretben különbözik az egyel kissebtől és $600 a különbség? :Y
Kicsit drága az a plusz 500GB SSD.

Gondolom itt is minden mainboardra van forrasztva mint almáéknál, hogy normál áron bővíteni ne lehessen semmit.

[ Szerkesztve ]

Aki hülye, haljon meg!

(#16) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Én kedvelem ezeket a gépeket, igaz, nekem eggyel megelőző Book 3 széria van.
Piszok gyors, jó áron vettem.
Nagyon jól használható mindenre amire nekem is kell.
A bővítés nem olyan nagy gond, amint látszik, mert a memória háttértár nem sok macerával cserélhető.

De lehet opciósan betenni SD helyre egy combos hátteret. Na, ezt fogom tenni a szerviz helyett.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17) Cs.Petya


Cs.Petya
csendes újonc

eleg jo kis gepek, de cseszett dragak.... de mondjuk egy surface laptop 5 arabol mar majdnem kijon egy m2-es macbook air, vagy egy m1es mar kijon belole, es azert azok szerintem jobb gepek, plusz azert az aio pc 4500dollaros ara is eleg huzos, meg egy ceg szamara is itthon, egyertelmuen latszik hogy ezeket nem a magyar piacra szanjak

(#18) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Milyen hasonló tudása, esztétikus, megbízható win-es gép jut eszetekbe még? Használt is akár?
Egyszerűen nem tudom elhelyezni a surface-t az árával.

meg

(#19) Czeky válasza peugeotmate (#18) üzenetére


Czeky
Arcképgyáros
LOGOUT blog (1)

Az árából inkább jobb építeni egy gépet. ;]
Hordozhatóság nálam egyelőre nem játszik, bocsi. :P

So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban.

(#20) hegedus001 válasza bteebi (#1) üzenetére


hegedus001
aktív tag

212.500 Ft ért szereztem egy Asus Zenbook 14x Oled-et (AMD-vel) a hónap elején... :))

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#21) hegedus001 válasza peugeotmate (#18) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Zenbook széria. Szép, Fém, az összeszerelés is jó, már a touchpad mérete is majdnem akkora mint egy MacBooknál. (bár nincs annyira jó még de amit én használok az bőven a legjobb amit winen használtam evör)

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#22) peugeotmate válasza Czeky (#19) üzenetére


peugeotmate
őstag

Jelenleg van egy jobbfajta asztali PC-m, amiben még a VGA kihajtja a VR-t is (G earth, Half Life Alyx), a többi komponense meg még bőven jó. Mellette egy 2014 13"-os MacBook Pro-m van, amin két éve a teljes topcase-t cserélték (vatta új gyári akku, ház, hangszórók, tapipad stb.). Viszont lehet kéne majd egy kicsit acélosabb noti majd fél-1 éven belül és nem tudom mi lehetne az. Vagy egy utolsó inteles MacBook (15"-16"?), mert elég jó áron mennek. Viszont kb szerelhetetlenek és a dedikált kártya meg sütőt csinál egy ilyen vékony házból. Winsowsból ha lenne valami JÓ alternatíva...

meg

(#23) hegedus001 válasza peugeotmate (#22) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Asus Zenbok 14X OLED. Keress rá, próbáld ki. Nekem nagyon bejött :) Az inteles verzió ráadásul még combosabb cucc.

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#24) zetor2000 válasza peugeotmate (#22) üzenetére


zetor2000
senior tag

Dell Latitude aktuális szériája. Cégnél kellett volna venni egy projekthez, szemeztem az 5310 / 5210 vagy mikkel (latitude, 14", fHD kijelző, oldalt 2USB C csati...), i5/i7, 16GB ram, SSD amekkora kell, 2 USB-C, meg ami még kellhet.
Építési minősége szerintem megfelelő, és ~350-400 körül megállt akkor - ez még 400Ft alatti euró árfolyam mellett volt, most nem tudom, mennyi. Ezek mellé lehet rendelni garit olyasn módra, hogy következő munkanapra is kész legyen, a világ minden országában, csak ez extra felár.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.