Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KRoy19


KRoy19
őstag

Két apró dolgot várok el az első résztől. Maradjon a zene és legyen benne ugyan úgy a Freeride extreme mód. Ha ezek teljesülnek akkor boldog ember vagyok.

Ja meg persze remélem megmarad a közlekedés is olyannak amilyen volt, hogy megbuntet a rendőr szabálytalankodásért és tankolni kell az autókba.

[ Szerkesztve ]

(#2) batman91


batman91
őstag

Ezek közül csak az első rész érdekel, várom már augusztus végét. De ahogyan látom már meg is kaptam a 2. rész felújítását, itt csücsül a könyvtáramban. Ez egy szép húzás volt tőlük.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#3) gyimger válasza batman91 (#2) üzenetére


gyimger
őstag

Steamen a 6/10-es értékelés is mutatja, mekkora felújításról van itt szó, pofátlanság is lett volna 40 eurót kérni érte. Viszont az első rész felújítása... ha jól sikerül, 40-ért is ajándék.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#4) DeathAdder válasza KRoy19 (#1) üzenetére


DeathAdder
veterán

így :K

meg olyan apróságok, hogy amikor tárat cserélsz amiben még van lövedék akkor annak száma nem adódik hozzá az új tárhoz.

(#5) MoP_FX 57


MoP_FX 57
őstag

Én nagyon bízok benne, hogy sikerül maximálisan hűnek maradniuk az eredetihez, és nem fogják elvinni árkádos irányba. Pont a realizmus/komolyság volt az egyik nagy dobása anno a GTA III-mal szemben.

Vajon az új sztorielemek mit takarnak? Új küldetések?

(#6) Scholes9 válasza MoP_FX 57 (#5) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is bízom benne, hogy nem szúrják el. Mondjuk mást nem nagyon tehetünk. Azért a teszteket megvárjuk :B :K Ha fasza lesz én is megveszem. Nagyon szerettem az első részt :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7) KRoy19 válasza DeathAdder (#4) üzenetére


KRoy19
őstag

Ja tényleg még az is. :)

Ezek az apró realizmusra törekvő apróságok tették számomra is rohadt élvezetessé anno ezt a játékot.

(#8) Guidetti


Guidetti
csendes tag

Főleg az elsőre leszek kíváncsi, remélem jól megcsináljak.

(#9) KRoy19 válasza KRoy19 (#7) üzenetére


KRoy19
őstag

Egyébként az, hogy ezek a dolgok a második és harmadik részbe már nem kerültek bele az azt jelenti, hogy nem tartották fontosnak őket a készítők és az hogy azok készítik az első rész remake-jét akik a 3-adik részt csinálták ad némi okot az aggodalomra.

[ Szerkesztve ]

(#10) gyimger


gyimger
őstag

Van, ami nem változik :DDD

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#11) Dilikutya válasza KRoy19 (#9) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az első rész 2000-ben jelent meg, a második 2010-ben. Máshol is jól megfigyelhető, mennyivel egyszerűbbek lettek a játékok 10 év alatt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12) KRoy19 válasza Dilikutya (#11) üzenetére


KRoy19
őstag

Na igen, csak ami most a lényeg, hogy ezek a kis apróságok adták az első rész lelkét és ha ezek nem kerülnek bele, akkor szerintem marha ideges lesz mindenki. Remélhetőleg ezt belátták a készítők miután olyan rossz fogadtatása volt a harmadik résznek. (a második rész nem volt rossz egyébként)

(#13) Xalderon


Xalderon
tag

Ha jol remlik a 3. resz nem aratott osztatlan sikert a jatekosok koreben. Viszont az elso felujitott reszt kivancsian varom.

(#14) MoP_FX 57 válasza KRoy19 (#12) üzenetére


MoP_FX 57
őstag

Szerintem is nagyon élvezetes volt a második rész is. Ne felejtsük el, hogy azt is még ugyanaz a csapat csinálta, mint az elsőt. (Illusion Softworks avagy 2K Czech a felvásárlás után) Csak ugye a tulajdonos 2K gyakorlatilag kivágatta a sztori egy részét, és megpróbált DLC-s fejőstehenet csinálni belőle: Jimmy's Vendetta meg Joe's Adventures, amikben ugye volt némi koncepció, de igazából nagyrészt töltelékküldetések voltak. Ez adta azt a rossz szájízt a játékhoz, mert egyébként nagyon rendben volt. Mennyivel jobb lett volna, ha például a Joe's Adventures alapsztorija (miszerint kicsinálja az emberkét, aki miatt Vito börtönbe került) benne lett volna az alapjátékban 1-2 küldetés erejéig, amíg Vito a börtönben van.

(#15) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Vajon milyen gépigénye lesz az első résznek?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#16) Puma K válasza MikeWazowski (#15) üzenetére


Puma K
veterán

Ha hasonlóan sikerül az optimalizálás mint a 3. résznél összehozták, akkor nem lesz gép ami akár csak stabil 60 FPS-sel is futtatni tudná... a megjelenítési hibákról nem is beszélve...

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#17) Chapel


Chapel
addikt

Szerintem nyugodt szívvel kijelenthetjük hogy a kemény magot ahogy jómagamat is, kizárólag az első rész érdekli.
Oké, igen 2. rész még elment, de voltak gyerekbetegségek, egyszerűen nem nőtt fel az első szintjére hosszban és mélységben. Jó, de ez most nem erről szól.

Kérdés: milyen vas kell majd az első részhez..mert ha rendben lesz megveszem 1-2 héttel premier után - addigra kiderül milyen is.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#18) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Most néztem, hogy a Mafia II. Definitive Edition bekerült ingyen a Stean fiókomba!! :))
Mondjuk megvolt véve a fullos 2. rész DLC-kkel mindennel.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#19) ted_tris válasza KRoy19 (#7) üzenetére


ted_tris
tag

Ja meg az is amikor az enemy 9 milisbol 3, 1 meterrol leadott fejlovest labon hordott ki.
Vagy soretesbol testre vagy 5-ot.
Okadek volt a gunfight es a sebzesmodel.
Minden mas a helyen volt csak egy tps-nel ha a lenyeg a szar elkurja az egesz jatekot.

"learatjuk a pálmát.."

(#20) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Most jutott csak eszembe hogy megvan a második rész mindenestől, megérkezett mellé az új kiadás ofkorsz. Vicces képek vannak a közösségi résznél, cseppet még bugos a játék. :)

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#21) gyimger válasza ted_tris (#19) üzenetére


gyimger
őstag

Arra emlékszek, egy trainerrel oldottuk meg, hogy egy lövés is halálos legyen. :) De emellett ott volt a korlátozott fegyvercipelés, gumik és tankok kilövése, tankolás, gyorshajtás és piros lámpák miatti bírságolás, egy csomó apróság. Annyi változás már biztos lesz, hogy lesz benne motor, amit anno úgy modoltam bele.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#22) Puma K


Puma K
veterán

Mafia II: Definitive Edition

A beállítások:

2560x1440

5120x2880

A beállítások a most már "Classic"-nak nevezett első Mafia 2-nél:

2560 x 1440

3840 x 2160

5120 x 1440

Még egy régi mérés 4790K@4,7GHz + 1080 Ti kombóval 2560x1440-ben:

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#23) tibaimp válasza Puma K (#22) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Hány GB-ot telepít az új 2. rész?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24) Chapel válasza Puma K (#22) üzenetére


Chapel
addikt

Néztem összehasonlító videókat és a 2. résznél ha nem tudom hogy ez újra kiadás, sosem jövök rá...van valóban érdembeli difi látványban?
Továbbra is az első rész érdekel, de érdekel hogy csak a videó volt rossz vagy valóban jól láttam..hogy nem láttam :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#25) Dilikutya válasza tibaimp (#23) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem telepítettem, de a Steam 44-et ír, szemben a Classic 8GB-jával.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#26) tibaimp válasza Dilikutya (#25) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igen erre gondoltam én is. A COD-ok például, a 8GB-ból lettek 80GB-ok a remaster miatt! Köszi :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#27) Puma K válasza tibaimp (#23) üzenetére


Puma K
veterán

~45 GB-ot:

(#24) Chapel :

Nem kezdtem el újra játszani a játékkal, csak a benchmarkot futtattam le.
Látványos különbséget én sem vettem észre.

Viszont a benchmark-ban mintha az AI butább-bugosabb lenne...?

Az elmúlt évek során mióta kint van a Mafia 2 és cserélgettem a hardvereket a gépemben vagy akár az egész gépet, akkor a Mafia 2 egy volt a néhány játék közül amivel méregettem a gép teljesítményét... olyan bugokat AI hibákat nem láttam-nem emlékszem az elmúlt évek során mint amit ebben az újabb részben láttam... hibásan célzó AI, fedezéket nem használó AI, fedekézen-sarkon átnyúló AI... furcsa...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#28) tibaimp válasza Puma K (#27) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi neked is! A gond a fos ADSL-el van :W , így nem mindegy a méret.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#29) Chapel válasza Puma K (#27) üzenetére


Chapel
addikt

Köszönöm, akkor valóban nem igazán nyúltak hozzá a 2-3. részhez; egyértelmű hogy az első részbe rakták a legtöbb munkát.
Se baj...azért ezek a bugok furcsák - reddit is tele van vele - szóval biztosan így van, de ha alig nyúltak a játékhoz, hogy sikerült pont az AI rendszert elcseszni..? Mert ez valahogy nem kerek, tartok tőle hogy várható egy masszívabb patch a közeljövőben; meg valakit/kiket jól seggbe rúgnak az tuti.

Lényeg hogy még van idejük az első rész kiadásáig, reméljük a legjobbakat.És borítékolom hogy az i7 4790k 4.4 Ghz, 1080 Gaming 8Gb, 16Gb ddr3-mam kevés lesz az üdvösséghez...:))

Petyyyyy: Ki..szott jó az avatarod, most vettem észre 100 piros pont :C :C

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#30) Mart10000


Mart10000
aktív tag

Bár nincs meg a játék, de ha felújítják esélyes, hogy az eredeti verzió nem lesz már kapható? Elsősorban az első részre vonatkozik a kérdés.

(#31) Petyyyyy válasza Chapel (#29) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Köszi, jöhet HA-n.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#32) Chapel válasza Mart10000 (#30) üzenetére


Chapel
addikt

Steamen még fent van 10€-ért, lehet PH aprón olcsóbban is megtalálod, nézz körbe.
Persze nem tudom mi lesz ha kijön az új verzió, de lehet megmarad...ki tudja.
Azt gondolom, hogy levették volna már, ha nem, de persze ezt tipp.

Ha 1-2e ft között megtalálod aprón akkor ennyit megér a próba szerintem.

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#33) oriic válasza tibaimp (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"hogy ha valaki birtokolja a 2. és 3. rész korábbi változtait Steamen, azok automatikusan megkapják az új változatokat is."

Live-Die-Respawn

(#34) tibaimp válasza oriic (#33) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igen, tudom :((( Megint utólag olvastam el a cikket....de azért köszi :K

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#35) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ebből is Remaster, nagyon jó! A GTA 3 / VC / SA / 4-et is kérjük, szóljon valaki a R*-nak. :)

(#36) tibaimp válasza Dr. Akula (#35) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Egyetértek, jöhetnének!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#37) Dilikutya válasza Dr. Akula (#35) üzenetére


Dilikutya
félisten

Rockstar szerintem nem fog baszakodni vele, inkább kihoz egy új sztorit a már ismert városokban. GTA4-hez szerintem fölösleges lenne nyúlni, mai napig jól néz ki.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#38) MikeWazowski válasza Dilikutya (#37) üzenetére


MikeWazowski
addikt

+1
GTA 4-et inkább portolni kellene telefonra.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#39) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Az igaz, hogy a Mafia II. Definitive Edition sajnos tele lett buggal?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#40) DeathAdder válasza Dilikutya (#37) üzenetére


DeathAdder
veterán

Előbb utóbb biztosan elkészítik, ha nem most akkor 10-15 év múlva, amikor már kifogytak az ötletekből. Profitot hoz, szóval megéri (bár inkább az LA Noiret remakelnék rendesen, de arra kevesebb esélyt látok).
Ugyanezt csinálják a régi rajzfilmekkel, évtizedek után eladják ugyanazt cgi-osítva, vagy a régi filmeket újraforgatják, esetleg csinálnak belőle folytatást.

(#41) Scholes9 válasza tibaimp (#39) üzenetére


Scholes9
nagyúr

A neten olvasottak szerint sajnos igen. De nézz körül szerintem :K

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#42) Dilikutya válasza DeathAdder (#40) üzenetére


Dilikutya
félisten

Bármelyik korábbit több értelme lenne. Még a GTA3 előtti részeknek sem csináltak tps feldolgozást, szerintem nem erőltetik ők ezt a remake/remaster lázat.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#43) MikeWazowski válasza tibaimp (#39) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Inkább egy bugot adtak ki, némi játékkal. Elég nagy felháborodást váltott ki.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#44) DeathAdder válasza Dilikutya (#42) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ja, a gta4-nek szerintem sem lenne sok értelme, egyetértünk :)

(#45) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Scholes9, MikeWazowski: köszi az infót.
Pedig erősen gondolkodtam, hogy újra ki kellene tolni, de így akkor várok a javítócsomagokra. Nem öröm....

A DLC-k grafikáját is feljavították? Azt tudja esetleg valaki?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#46) gyimger válasza tibaimp (#45) üzenetére


gyimger
őstag

DLC-kkel együtt adták ki a játékot, úgyhogy biztosan.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#47) tibaimp válasza gyimger (#46) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi az infót!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#48) Dr. Akula válasza Dilikutya (#37) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Azért ott is lenne mit remasterelni: GTA 4 vs 5.

(#49) gyimger


gyimger
őstag

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#50) MoP_FX 57 válasza gyimger (#49) üzenetére


MoP_FX 57
őstag

Nagy kár a szinkronhangok miatt, de nyilván nem ezen fog állni vagy bukni a dolog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.