Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) Kansas válasza opr (#24) üzenetére


Kansas
addikt

Sajnos nekem is az volt... egy ideig vártam, aztán megvettem az X470-es lapot, abból nagyon elegem volt, hogy a B450-es lapok többségén olyan bővíthetőségi korlátokba futottam, mint:
- hogyha teszek bele m.2 SSD-t akkor bukok 2 SATA csatit a 6-ból
- a 4 PCIe slotból egyszerre csak max háromba rakhatok kártyát, abból a háromból is az egyik az első X16 slothoz olyan közel, hogy a VGA hűtője konkrétan letakarta
- a második m.2-es slot az egyik X16-méretű X4-es slottal osztozik a kapcsolaton, és dönthetek, melyik kell
Nekem meg van háttértáram bőven, belső hangkártyát is használok és egy időben szükségem volt egy extra Ethernet kapcsolatra is...
Nagyon remélem, hogy ilyeneket nem húznak meg B550-ben, vagy marad a mostani lap/proci és skippelem az 500-as lapokat a Zen 3-mal együtt.

Egy 6c12t/8c8t/8c16t RDNA APU-val azért meg lehetne győzni a váltásról, arra felköhögném a rávalót valahogy...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.