Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gerii


gerii
addikt

Szégyen...

(#2) roli543


roli543
őstag

Méltó a névhez :)

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#3) hemaka


hemaka
nagyúr

(#4) batai15


batai15
félisten

Asd erre csak ennyit tudok írni.

(#5) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

De miért adnak ki ilyen szemetet? :W
Az egyetlen elfogadható bennük az Android 7.0.

Mondjuk, ez sem ellensúlyozza a környezetszennyezés mivoltukat... :(((

Samsung Galaxy A54

(#6) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Tényleg vicc kategória:))

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Egy márka amit utálni fogsz!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8) eldiablo


eldiablo
addikt

Van még hova degradálni a márkát? :(((

(#9) aelod válasza hemaka (#3) üzenetére


aelod
veterán

:C :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#10) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Kodak? Ez? Mitől?
Ennyi erővel én is Michael Phelps vagyok, mert tudok lebegni a víz felszínén. :(((

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11) Matada2.3 válasza hemaka (#3) üzenetére


Matada2.3
veterán

A fejem a cikk olvasása közben..

Finn the human

(#12) ClioRS


ClioRS
őstag

Összefújta a szél a szemetet..... :(

(#13) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Jeeej .. kodak-sárga.. nem tudtam mi hiányzott eddig... De tényleg, hogy eltűnt a kodak márkanév a mindennapokból... ők is lemaradtak a digitális fotó biznisz "vonatról" (próbálkoztak vele, de szerintem nem sikerült jelentősebb eredményeket elérniük).. mostanra meg már a digitális kamerák piaca is beszűkült a mobilok miatt (gyak. az ultra zoom és profibb vonalak maradtak meg.. az olcsó digitális kamerák eltűntek.. )

Kár, hogy ilyen gyenge valamik ezek.. a cpu még talán nem is akkora gáz.. de az a memória... 1GB.. a lassan három éve megvett OpenDott tabletemben is ennyi van.. és CPU ban se vagyok biztos, hogy sokkal gyengébb (ha gyengébb.. nehéz megállapítani a más architektúra miatt). Ott is a memória a szűk keresztmetszet amire használom.. muszáj miatta 2-3 naponta újraindítani, egyébként nincs vele bajom...

Én azt nem értem... a bármely cégnél levő fejesek és marketingesek sose használtak még ilyen manapság "kevés" memóriás gépet?
Mert azt látom, hogy körbenéznek a piacon és mindenki kb. ugyan azt adja.. erősebb hardvert szinte senki nem mer mostanság budget kategóriában meglépni... Pedig megalapozhatná a hírnevét egy-egy gyártó ha már csak egy snapi 650 szintű cpu kerülne be (akár valami kínai konkurense) 3-4GB rammal... Telefonokból dunát lehetne rekeszteni ezen specifikációjú "olcsó" készülékkel (de legalábbis találni 100ezer Ft alatt)... de tabletből... pár éve még olyan szép nagy számokat jósoltak az ágazatnak (már azt prognosztizálták ügye, hogy a sima laptopok piacát szinte teljesen beszántják a tabletek).. most meg épp, hogy nem terjengi körül hullaszag az egészet.

Szerintem itt csak berendeltek és re-brandeltek valami kínai csudát...

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#14) ALBY


ALBY
senior tag

Most mé' ? Jó lehet ez még, egy romantikus esti szalonnasütésen világító vágódeszkának!
(főleg ha majomüveg van előtte)

Továbbá jó lehet még promóciós pendrivenak! Ott az a pár giga remek tárhely, kicsit kurvanagy ugyan, de lehet rajta adatot hurcolni, és közben mehet rajta vállalat reklámfilmje. Legkirályabb marketing ajándék ;]

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#15) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ez egy nagyon jó kis tablet. Lehetett volna 2012 nyarán. Nem értem, a Kodak miért adja oda a nevet ilyenhez.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#16) Soybex


Soybex
őstag

Ennek..mi..értelme..van?

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#17) hallerlaller


hallerlaller
addikt

digitális képkeret?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#18) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Az Archos gyártja, aki valahol Kínában gyártatja...

Tuti biznisz.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) Samu_89


Samu_89
csendes újonc

Kodak fényképezőgépem van nagyon tud. Ők az egyik legjobb kameragyártók ez a tablet is biztos jó. Tetsszik a sárga nagyon jól néz ki.

(#20) Dilikutya válasza Samu_89 (#19) üzenetére


Dilikutya
félisten

És ahogy a cikkben te is olvastad, ezt az Archos gyártja, a Kodak csak valamiért a nevét adja ehhez az 5 éve még erős középkategóriásnak számító cucchoz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#21) Samu_89 válasza Dilikutya (#20) üzenetére


Samu_89
csendes újonc

Az hogy ki gyártja mellékes mert a Kodak a nevét adta és,ha ők adták a nevet a készülékhez akkor nem ok nélkül. Biztos jó képeket csinál majd kiderül.

(#22) forgonati válasza Samu_89 (#19) üzenetére


forgonati
őstag

Na akkor ez a tablet pont olyanoknak való mint te. Akinek az a lényeg hogy szép sárga... Amúgy meg egy használhatatlan szemét.
A jó képekről meg álmodj csak. A Kodak már elég régen adta a nevét normális cucchoz.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#23) novger válasza Samu_89 (#21) üzenetére


novger
tag

Wow ha troll vagy, akkor jó nyomod :-)

(#24) pusszycat válasza Samu_89 (#21) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Persze,h nem ok nélkül minden darab után jár a %. :)

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#25) kbyte1024 válasza novger (#23) üzenetére


kbyte1024
addikt

Dehogy,csak fanatikus márka rajongó 😉

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#26) Samu_89 válasza kbyte1024 (#25) üzenetére


Samu_89
csendes újonc

Nem vagyok rajongó csak elismerem a gyártót. A telefon is jó lett kár hogy,itthon nem kapható. De elleszek most a Sonymmal.

(#27) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyobbiknak turheto az akksija. Es kb ennyi a pozitivum szerintem.

Live-Die-Respawn

(#28) atosan válasza kbyte1024 (#25) üzenetére


atosan
addikt

Elég rendesen 😐

Maine coon

(#29) D013


D013
aktív tag

Szóval 2012-őt írunk, akkor a Pandawill-ről jobban tudtam volna rendelni.

(#30) Dilikutya válasza Samu_89 (#26) üzenetére


Dilikutya
félisten

De ezt nem a Kodak gyártja. 2017-ben 1GB RAM és egy 4 magos, 1,3GHz-es MediaTek még a belépőszintnél is alacsonyabb. Csak a miheztartás végett: a 2012 nyári Samsung Galaxy Tab2-őm hasonló (igaz, az csak 2 mag) és már akkor is csak korrekt középkategóriás volt. És most 2017-et írunk.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#31) Dr. 444Hertz válasza Samu_89 (#26) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Megjavult a Z3C-d?

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#32) Samu_89 válasza Dilikutya (#30) üzenetére


Samu_89
csendes újonc

Úgy tudom nem minden a hardver.

@Dr.444Hertz: nem kapcsol be ezért vetttem egy Xperia M4 Aquát. Szép képeket készít elégedett vagyok vele.

[ Szerkesztve ]

(#33) Mezcal


Mezcal
addikt

1024x600-as kijelzős tablet ingyen sem kéne, ez már 5 éve is ciki volt.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#34) forgonati válasza Samu_89 (#32) üzenetére


forgonati
őstag

Ha nem minden a hardver akkor mi a fontos? Esetleg a szoftver, amihez mellesleg a Kodak semmit sem tett hozzá? Vagy mire gondolsz? Megsúgom, 2017-ben az 1GB RAM android alá olyan szinten kevés, hogy sírnál ha használnod kellene ezt a tabletet 1 órán át. A hajadat tépnéd. De legalább szép Kodak-sárga. Jesszus.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#35) Samu_89 válasza forgonati (#34) üzenetére


Samu_89
csendes újonc

Laptopom 6éves és 1gb RAM van benne Windows 7 fut rajta teljjesen használható szóval, nem lehetetlen.

(#36) Dr. 444Hertz válasza Samu_89 (#35) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

:Y

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#37) madgie válasza DraXoN (#13) üzenetére


madgie
titán

"ők is lemaradtak a digitális fotó biznisz "vonatról" (próbálkoztak vele, de szerintem nem sikerült jelentősebb eredményeket elérniük).. "

Öö, nem, ők inkább túltolták már az elején. Profi lapkagyártás, drága cuccok (műholdakba is pl), aztán mire rájöttek, hogy ebből a megrendelésekből nem fognak megélni, nagyjából tönkre is mentek. Nem tudták, mikor kell olcsóbb, de nem gagyi cuccot kiadni.

[ Szerkesztve ]

(#38) tamasgal


tamasgal
senior tag

Ha szelektív kukába akarom dobni a Kodak új gépét akkor a műanyagosba vagy az üvegesbe tegyem? 😂

(#39) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Ezek olyan Tabletek lesznek, amikhez nyugtató tabletta is kell?

(#40) Luck Dragon

Hát ezt kár volt legyártani.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#41) Dilikutya válasza Samu_89 (#35) üzenetére


Dilikutya
félisten

2011-ben hogy vettél te laptopot 1GB memóriával? Túl sok dologra azért az nem használható ma már.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#42) DraXoN válasza madgie (#37) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

... a történetét összekevertem a polaroid sztorijával,, a kodak maga kezdte a digitális "korszakot" a fotózásban ... de akkor is jól "kiestek" :\

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#43) madgie válasza DraXoN (#42) üzenetére


madgie
titán

Sajnos igen, pedig baromi jó szenzorokat gyártottak :(

(#44) Chp


Chp
őstag

Nevek, mik egykor a minőség fémjelei voltak, mind - mind lecsúsztak...

(#45) gerii válasza tamasgal (#38) üzenetére


gerii
addikt

A veszélyesbe :D

(#46) kriver


kriver
tag

A Kodak 2012-ben csődvédelmet kért. Hogy ne bukjon mindent, a szabadalmai egy jelentős részét értékesítette. Amit ma Kodak néven gyártanak (legyen az színes negatív, digitális fényképezőgép, tablet, mobil...) annak már semmi köze a régi Kodak-hoz. Bérgyártat mindent. Negatívból egy régi generációt forgalmaznak még, aminek semmi köze a minőségi filmhez. Fotópapírok, fotóvegyszerek, és mozifilmek nyersanyagát gyártják, valamint szoftveres fejlesztéseket árulnak.
Annyi köze sincs tehát a régi nevéhez, mint a BB, vagy Nokia telefonoknak. Egy nagy különbség van az előző kettőhöz képest, hogy a Kodak a legalja gyártóval gyártat.

[ Szerkesztve ]

(#47) Dilikutya válasza kriver (#46) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az AKAI-t is rossz volt látni kínai szemét telefonként újra.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#48) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Kiváncsi lennèk arra az emberre,akinek ez 2017ben eszèbe jutott,hogy ki kène adni egy ilyet....

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#49) dugo_ válasza Samu_89 (#35) üzenetére


dugo_
veterán

Ez most vagy a nagyot mondó verseny vagy teljesen más definícióink vannak a teljesen használhatóról...

[ Szerkesztve ]

(#50) Dr. 444Hertz válasza dugo_ (#49) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Szerintem mindenről mások a definíciói, mint nekünk.
[link]

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.