Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Orosz Mérnök


Orosz Mérnök
tag

Újra gondolt Nokia 100...

(#2) forgonati


forgonati
őstag

A mult héten is volt valami hír ilyen hasonló buta Nokiáról nem? Ezekből minek ennyi féle? Évente megjelenik 1-2 új de legtöbbször csak színben különböznek meg a gombok formájával variálnak kicsit. Ezeket a telefonokat simán elég lenne csak 3 évente frissíteni, a hardver úgysem öregszik olyan gyorsan bennük, hisz ezek eleve olyan gyengék hogy többé-kevésbé csak telefonálásra jók...

Keelah Se'lai!

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

A beszédhangszóró legyen patent és a mikrofon. Hihetetlen, hogy egyik újabb Nokia sem remekel ezekkel. Egy butateelfon. Grat.

(#4) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Bezzeg az egyetlen használhatót (Nokia 301) meg utód nélkül kifuttatták..... :((

B.Cs.

(#5) joelke HU


joelke HU
senior tag

Larger 1,8" screen... 2017-ben mindenképp 😁
Nem hiszem el, hogy egy becsületes 6300-szerű cuccot nem tudnak összehozni.
És ezekért a szemetekért itthon legalább 8000-9000-et is elkérnek.

Motorola G51

(#6) janeszgol válasza joelke HU (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Felesleges nagyobb. Ott a 2.8-as Nokia 225. Naponta töltheted, mint egy okostelót és ahhoz képest nudli.

(#7) Béééla válasza forgonati (#2) üzenetére


Béééla
őstag

Ez. Hoztak BÁRMILYEN újdonságot?
Úgy kellett legalább 3G-s butatelót vadásznom, felejtsük már el a 2G-t. 3G/LTE képes butatelót és akkor adják kicsit drágábban de majd nem kell kidobni ha lelövik a 2G-t...

Bélabá

(#8) draco31


draco31
veterán

15 órás üzemidő?? Az igen :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#9) troviko


troviko
senior tag

Jó sz*r, de legalább annyiba is kerül, amennyit ér. 5k-ér jó, foci labda helyett.

Ellenben én is valami tisztességes Nokia butamobilt várnék, mint a 6300 vagy a 6700. Ezekért még komolyabb mennyiségű pénzt is adnék. (30-40K). Ezeket nincs pofám megvenni őseimnek, mégsem csomagolhatok be nekik szép dobozba műtrágyát...

Szerk: Azt hittem a videó alapján egy pillanatig, hogy az óra mindig látható lesz a kijelzőn. Az mennyire jó volt már régen. Hiányzik is mindenkinek.
Kb amúgy ez az always on display az egyetlen dolog, amit szeretek az S7 Edge-emen.

[ Szerkesztve ]

https://www.oldtech.hu/

(#10) aprokaroka87 válasza forgonati (#2) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Még lehet telefonálni...de lássuk be 2017 van...szerintem egy buta telefonban is minimum 3G illene már.

Meg tegyék bele a wifi megosztást és legalább lesz értelme valamire.

(#11) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Ez egy az egyben egy Nokia 100/101 külsőre.

bollokcs80

Bizony, az egy hatalmas nagy öngól volt, hogy a 301-515 vonalat nem folytatták, de hát az S40 sincs már, csak S30+.. :(

(#12) szami777 válasza draco31 (#8) üzenetére


szami777
addikt

Reméljük elírás :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#13) darvinya válasza Béééla (#7) üzenetére


darvinya
titán

2G-t még jó pár évig nem fogják.lelőni sehol, mivel vészhívási rendszer, stb. rajta megy.
Érthetőbben, ennél van legnagyobb lefedettség min. toronnyal.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#14) Béééla válasza darvinya (#13) üzenetére


Béééla
őstag

Ámerikában pedig már kapcsolgatják lefele.

Bélabá

(#15) janeszgol válasza Béééla (#14) üzenetére


janeszgol
félisten

Japanban le is kapcsoltak a 2G-t. Itt szerintem azert sem fogjak, amit darvinya irt.

(#16) this is life válasza troviko (#9) üzenetére


this is life
Ármester

Ahoz eloszor is akarat kellene , series 40 plattform felelesztese (liszenszelese ha nem a tulajdonuk) utana gyurni az sw ,majd korrekt vasat,burkolatot ra... Az elmult lassan 1 evtizedben csak ennyi hianyzik az udvosseghez..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#17) fornettisuti válasza Béééla (#7) üzenetére


fornettisuti
veterán

Előbb lövik le/állítják át a 3G tornyokat LTE-re.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#18) juuzer


juuzer
addikt

Ennyiért szerintem teljesen rendben van :)

Mjuk oké, hogy a Voda 12 ezerért dobja utánad a Lagdroidot, de az kb olyan is :D

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#19) dealerman


dealerman
senior tag

először 4GB-ot olvastam,mondom what ? :U :D

underground techno will never die

(#20) darvinya válasza Béééla (#14) üzenetére


darvinya
titán

Amerikában és Japánban más kapcsolati technológia van, s ott sem állítják le, csak segély funkcióra lehet majd csak használni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#21) vicze válasza darvinya (#13) üzenetére


vicze
félisten

Jaja nem mostanában, USA-ban AT&T fél éve számolta fel teljesen a GSM-et, 2020-ra USA-ban egyáltalán nem lesz semmilyen 2G. Itthon kb. 2022-re várható a beszüntetése.
Japánban megy 2012-ben kapcsolták le a 2G-t a világon először, hol máshol. :)

Itthon az MVM Net az új csapásirány LTE 450-en.

2G-t pont azért kell kipucolni, hogy legyen frekvencia hely a 4G-nek.

[ Szerkesztve ]

(#22) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem túlléphetnének a gyártók azon, hogy minden évben kihozzák ugyanazt a modellt, csak más műanyag csomagolásban. Ahogy halad előre a technika, meg kellene tudni lépni azt, hogy a komponensek is javuljanak. Ne mindig ugyanazt a filléres 0 betekintési szöggel rendelkező múltszázadi kijelzőt, a szintén múlt évszázadi mikrofont és hálózati komponenseket. Ne az edge legyen a maximum amikor már a 4G hanghívás korát éljük. (persze tudom hogy ez még egyenlőre eléggé termékspecifikus).

All→M8

(#23) Crafter32 válasza .Szaki. (#11) üzenetére


Crafter32
őstag

Hová lett az S40?

(#24) Soybex


Soybex
őstag

Terroristáknak bomba hívogató telefonnak jó max ennyiért :))

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#25) szami777 válasza Soybex (#24) üzenetére


szami777
addikt

15 órás üzemidővel aligha. ;]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#26) quailstorm válasza Crafter32 (#23) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Megszűnt a cég(rész), amelyik tervezte és írta, valamint eltűntek a piacról a nyíltabb feature phone chipsetek, MTK-ból meg nem lehet csodát csinálni, mert meg van kötve a kezed.

(#27) Monkey


Monkey
tag

Nem tudjátok véletlenül, hogy google contacts-el tud -e egy ilyen vagy ehhez hasonló szinkronizálni?

(#28) quailstorm válasza Monkey (#27) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Még a 230 sem tud nemhogy ez :U
Sőt ezek még PC-hez se tudnak kapcsolódni.

(#29) lm83


lm83
őstag

Azért egy kis "okosságot" már ezekbe is belerakhatnának...

(#30) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Gyártsanak még több hulladékot! :W :W :W (büntetlenül)

(#31) Monkey válasza quailstorm (#28) üzenetére


Monkey
tag

Köszi. Na ez gáz...

(#32) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Abszolút semmi izgalmas, korszerű nincs ebben a mobilban. Muszály volt ezt így kiadni?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#33) quailstorm válasza Polarstar (#32) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ennek a készüléknek nem célja az izgalmasság, a Samsung E1200-nak se volt.
Csak mikor elfogy az előző alkatrészcsomag ki kell adni egy ugyanarra való mostani csomagot.

(#34) gtasystem


gtasystem
őstag

ez elírás, 15 órás a telefonálási idő, az üzemidő az több hét.. :U
szerintem ennyiért teljesen jó ajánlat, ez kb. egy jobb kulcstartó ára, nyaralásra, munkához, elveszteni, bombát robbantani tökéletes..

[ Szerkesztve ]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#35) forgonati válasza gtasystem (#34) üzenetére


forgonati
őstag

Nyaralni nem ilyet viszek, hanem akkor már olyat amiben van egy épkézláb kamera. Persze tudom, az drága, meg elveszíted. De ha ebben nincs kamera, akkor úgyis viszel egy külön kamerát, amit ugyanúgy elveszíthetsz. Szóval nyaralni sosem vinnék ilyet...

"Elveszteni"

Mégis, kinek a szándéka elveszíteni egy mobilt, bármilyen olcsó is? Szerintem senkinek. Nem azzal a céllal veszem. Bombát robbantani meg... No comment inkább.

Keelah Se'lai!

(#36) gtasystem válasza forgonati (#35) üzenetére


gtasystem
őstag

gondolom arra még nem gondoltál, hogy lehet kamera nélkül is nyaralni, egy csomó ember csinálja majd egyszer próbáld ki..
az elveszteni-t pedig láthatóan nem érted..
ennyiért ez a telefon nagyon jó ajánlat, szerintem vinni fogják mint cukorkát, ha máshol nem afrikai vagy indiai piacon biztosan..

[ Szerkesztve ]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#37) csab2


csab2
veterán

A Nokia 130-ról semmi hír? Pedig egyszerre mutatták be őket.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#38) cernageza


cernageza
csendes tag

Nem értelek titeket.
Tud telefonálni az eszköz? Tud.
Jól néz ki? relatíve jól.
Van bármi egyéb kívánalom egy ilyennel szemben?

szerintem nincs. probléma?

(#39) ph2012


ph2012
senior tag

Egy név hány karakterből állhat?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.