Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #71321344


#71321344
törölt tag

én azért valami nagyobb durranásra számítottam..

(#2) csab2


csab2
veterán

Most ez minek kellett? Ott van az Opera Mini, amit már évek óta fejlesztenek és szuper. Ráadásul gyakorlatilag minden telefonon fut. A kutya nem fogja ezt az Ovi Browsert használni.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3) Inarus


Inarus
addikt

Grat a zseniknek...! Tojnak a Symbianra tojnak a Maemora, tojnak arra amit összetákoltak az OVI név alá - a korretség jegyében a Maps szolgáltatás nagyon jó dolog - és erre ideböffentenek egy Opera Mini koppintást?! Szánalmas... Nagyon szánalmas... :(((

(#4) Olcsi válasza Inarus (#3) üzenetére


Olcsi
senior tag

Mit vagytok úgy oda? Szerintem nincsen ezzel semmi baj, legalább lesz választási lehetőség...bar én is opera minit használok és teljesen meg vagyok elégedve, egy-egy új fejlesztés mégis sokat dob egy cég megítélésén,raadasul vannak ugye megrögzött nokia fanok... Rájuk is gondoltak!

(#5) 64b0r


64b0r
aktív tag

Meg kell mondjam, nem erre számítottam.
Nem is tűnik olyan fényesen gyorsnak, és igazából csak azt mutatja, hogy mennyire ott van a szeren az opera mini. ;]
Az egyetlen értelmes ötlet az oszlopos megjelenítés, de még azt is lehetne jobban csinálni.

Ami külön vicces, hogy kihangsúlyozzák, hogy ez mennyire jól lecsökkenti az adatforgalmat, miközben az arcunkba tolják a youtube-ot. LOL

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#6) Olcsi


Olcsi
senior tag

Egyébként még egy gondolat eszembe jutott az értetlenkedőkhöz: ha nem fejlesztenek az a baj, ha fejlesztenek, akkor meg az. Akkor mi a jó nektek?

(#7) csab2 válasza Olcsi (#6) üzenetére


csab2
veterán

Már ne is haragudj, de az nem igazán nevezhető fejlesztésnek, hogy egy jól kitalált technológiát most ők is alkalmaznak. Ezt az ösvényt már kitaposta az Opera a Minivel.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#8) Misály válasza csab2 (#7) üzenetére


Misály
addikt

telleg rohadjanak meg hogy onallosodni probalnak :(((

(#9) Olcsi válasza csab2 (#7) üzenetére


Olcsi
senior tag

Rendben! Vegyük alapul az életedet...vagy mindenkiét (hogy elkerüljük a személyeskedést): milyen új dolgot tud manapság az ember kitalálni mondjuk hobbiként például? Mondj egyet is, amit már nem csinált meg valaki?
Lehet, hogy nem volt a legjobb példa, de sztem szemléltetesnek jo volt. Ugyanez van a mobiloknál. Mindenki ugyanazt a mar jol kitaposott utat járja végig, mindenki ugyanarra az alapra épülő készüléket hozza létre, raadasul a mai telefonok nagy része külsőleg sem mutat túl sok újat!
Komolyan nem értem az embereket! Ha van rajtad kalap az a baj, ha nincs, akkor meg az.

(#10) stewe780 válasza Olcsi (#9) üzenetére


stewe780
őstag

Persze, mondjanak egy eredeti ötletet, és máris lenyúltad ;]

Szóval abban a gödörben amiben a Nokia most van (illetve ahova tart most rohamléptekkel), baromira nem a már sokkal jobb minőségben ingyenesen elérhető funkciók gagyi lemásolása lenne a cél. Inkább beszélne az operával, hogy a minit előre telepítik minden Nokiára. Feladat kipipálva, még pénzbe sem kerülne. Azt az 5 fejlesztőt meg átállítaná ^3kódolásra, és csinálnának egy rendes home screent. Mert olyanból meg épp hiány van.

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#11) Olcsi válasza stewe780 (#10) üzenetére


Olcsi
senior tag

Na mar meg a nokia is gödörben van? Eddig csak a sony ericssonról volt ezt divat mondani...
Ah...nem tudom amugy,furcsa dolog ez. Nem szeretem ezt az örökös elégedetlenkedést. Nem elég,hogy a mindennapjainkat atjárja,de még a fórumokon sem lehet nagyon mást olvasni...

(#12) stewe780 válasza Olcsi (#11) üzenetére


stewe780
őstag

A mindennapjaidról nem tehetek., a Nokia viszont jobb is lehetne, csak néha jobban át kellene gondolnia, hogy mit érdemes csinálni.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#13) csab2 válasza Olcsi (#9) üzenetére


csab2
veterán

Akkor maradjunk annyiban, hogy te használd az Ovi Browsert én meg maradok az Opera Mininél. Oks?

Szerintem is fontosabb dolgokat kellene fejleszteni a Nokiának, nem ilyenekre pazarolni az erőforrásokat. (Amikor ebből már van egy szuper, ami MINDEN Nokia telefonon vígan fut.)

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#14) Olcsi válasza csab2 (#13) üzenetére


Olcsi
senior tag

Hihetetlenek vagytok... Na de mindegy is! Alapvetően úgy tűnik nem jött át, amit mondani akartam, ami azért meglehetosen elkeserítő. De végülis mit is várhattam volna!? Itt részemről vége...

(#15) csab2 válasza Olcsi (#14) üzenetére


csab2
veterán

Nem tudom, mit lihegsz még ezen. Kifejtettem véleményemet arról, hogy ez egy felesleges dolog, amikor ott van az Opera Mini. Ennyi. Pont. Én nem értelmetlenül fikáztam a Nokiát. Szerintem ez egy teljesen felesleges dolog. És nem személyeskedtem. Kifejtettem abbéli véleményemet, hogy mindenki azt használ amit akar, ami neked nem ment át.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#16) krystman


krystman
őstag

Hát én is kipróbáltam, és tényleg mondhatni ezt én sem fogom használni. Közelében sincs az Operanak. Egyébként van több fajta ilyen böngésző is, és nem tudják felvenni a kesztyűt az Operaval. Egyrészt lassú ez is mint a legtöbb ilyen utánzat. A lehetőséget sokkal szerényebbek benne. Az oldalak is nagyon hülyén hozza le. Az efféle megjelenítés kb.az Operanál a 3as széria tudta. Ez az Ovi olyan nekem, mintha kb.4évet mentem volna vissza az időben a mobil böngészésben. Szóval mire ez oda eljut legalább mint az Opera mini 4 addigra már 3x többet tudnak az Operak. Én is azt tudom mondani, hogy ez felesleges, mert aki az Opera sebességehez van szokva az nem fogja csak ezt használni, mert Nokia készítette.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.