Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Jobb képességű rendszer az elődnél olcsóbban, új kontrollerekkel.
->Az új szabályok szerint már tehettek az "az" elé is vesszőt. (Innentől ízlés kérdése, de nekem pl. jobban fekszik).

[ Szerkesztve ]

(#2) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Több szempontból is egész korrekt előrelépést hoz és mindezt 300$-ért. Alakul ez (lassan).

(#3) jbush válasza SunMount3r (#1) üzenetére


jbush
tag

Csak azt ne :W Így is éppen egyéb nyelvhelyességi hiba van ebben a cikkben (is). Sohasem fogom megérteni, miért kell szabálymódosításokkal legitimálni a hibákat ahelyett, hogy megkövetelnék a rendes nyelvismeretet.
Hol van már a Grétsy László nevével fémjelzett "Álljunk meg egy szóra!"??

(#4) SunMount3r válasza jbush (#3) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Mert mi legitimálja ezeket a régebbi szabályokat -tényleg- gyakorlatilag? (Most nyilván nem mindről és általánosságban kérdem, mert rengeteg köztük a gyakorlatilag elismerhetően jó is, hanem arra körre leszűkítve, amiről most szó van, speciel a vessző használat kérdése).

(#5) Yutani válasza SunMount3r (#1) üzenetére


Yutani
nagyúr

Eljött az indokolatlan vesszők ideje, ami eddig is idegesítő volt. Az indokolatlan pénteki, dohányzós Zámbó Árpy kép még elment, de ez...

#tarcsad

(#6) SunMount3r válasza Yutani (#5) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nem fárasztom magam a hosszú magyarázatokkal. (Privátban már kezdődött róla egy "indokolatlan" diskurzus, ami nekem elég is volt). Csak annyit, hogy ami itt igazán "indokolatlan", az maximum az ilyen poszt-ok, mint most a tiéd.

(#7) cskamacska válasza MeszesKPT (#2) üzenetére


cskamacska
addikt

Engem komolyan meglep hogy flatgames mocsarát elhagyók nem kommentálták még meg a hírt. :F Pedig ez a bejelentés mindenképp ki kellett volna éremeljen némi szemöldök húzkodást:

"Ez egyébként egy fontos képesség, ugyanis a Facebook az Oculus Rift sorozatot lényegében lelövi."

A Quest 1 PC kompatibilitása nem teljesen jó, ezen a Quest 2-vel vagy nagyon sokat javítottak, vagy a "VR PC desktop éve" sohasem jön el, mert konkrétan már nem is lesz ilyen. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#8) Yutani válasza SunMount3r (#6) üzenetére


Yutani
nagyúr

Hát a te első hozzászólásod is annyit ért. De tényleg mindegy, hagyjuk is.

#tarcsad

(#9) apatyas válasza cskamacska (#7) üzenetére


apatyas
Korrektor

Úgy tűnik, hogy ez sem az az eszköz lesz végül, amivel PCn virtuálishaluzok. Pedig ha jól emlékszem, volt Minecrafthoz vmi tákolt vagy hivatalos támogatása. (Valahol már kidünnyögtem magamat abban a témában, hogy a FB kisajátította magának, szal mellőzöm).
Mi egyebet érdemes akkor használni? Kezelők nem feltétlen kellenek, maradnék bill egéren sztem.
Vesszőkről annyit hogy angolban összefolyóan írnak tagolás nélkül de magyarban illik a tagmondatokat elválasztani vele ezt sokan kihagyják sajnos aztán tagold és bogarászd magadnak ahogy tudod mit is akarhatott a költő.
Ahogy az előző körmondatomban direkt csináltam. ;]

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#10) Yutani válasza apatyas (#9) üzenetére


Yutani
nagyúr

Higgy neki, hisz korrektor! :DDD

Nekem, csak az indokolatlan vesszőkkel van bajom, ami szabályos, az rendben. :D

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#11) cskamacska válasza apatyas (#9) üzenetére


cskamacska
addikt

Nyilván marad a Volvo Index, meg amit a HTC ki tud erőlködni magából, míg végleg csődöt nem jelentenek.

Jópofa ez a Quest 2, most ráadásul még a hardvert sem spórolták le vészesen (Snapdragon 8CX gen 2 az kimondottan kurrens csúcs, 835 pedig már Quest 1 idejében is röhejes volt), de nekem ez a mobil irány nagyon nem tetszik. :(

Most amikor az átlag gép is elég erős lenne a VR-hoz, Ryzen nagyon olcsón ad jó teljesítményt, közepes RTX3060 / Big Navi pedig csuklóból fogja a 4K-t kirázni. Most hogy a Volvo VR mániája tolja alájuk is a lovat platform semlegesen. Pont akkor szakítanak a PC-s VR-al és mennek direktben mobilra, amikor már olcsón tudnak HMD-t gyártani és tényleg elég érett lenne a piac rá.broáf

Ezek sem őrülnek már meg jobban. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#12) Yutani válasza cskamacska (#11) üzenetére


Yutani
nagyúr

Volvo Index

Én is utálom a telefonon az automatikus javítást. :DDD

#tarcsad

(#13) cskamacska válasza Yutani (#12) üzenetére


cskamacska
addikt

nem :D

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#14) SunMount3r válasza cskamacska (#13) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Uhh, ezek már nagyon elvont, deep-undergoung (vagy "mélymocsár"? :D ) gamer dolgok... :D

(#15) Yutani válasza cskamacska (#13) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nekem Volvo Indexre csak ilyen találataim vannak :DDD :

#tarcsad

(#16) apatyas válasza Yutani (#15) üzenetére


apatyas
Korrektor

Ma valahogy kötekedős hangulatodban vagy :DDD amúgy nem vészes.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#17) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Nalam a fapados IPD allitas dealbreaker. Ez a kalibracios elem donti el, hogy milyen VR elmenyt kapsz, vagy hogy milyen hamar jelentkeznek olyan fizikai tunetek, mint a fejfajas es hasonloak.

Anno a Go-val jol atvertek az embereket, mert semmilyen IPD kalibraciot nem kaptak, es persze meg sem emlitettek, hogy milyen fontos. A Questnel ezt kijavitottak, most meg megint fapados megoldast valasztottak. A Quest 1 kicsi upgrade volt a Go-hoz kepest, ezt meg igy elcsesztek. A tobbi, nem keves problemat meg toleralni lehet, de ezt nem is erdemes toleralni. Ha szerencses vagy es pont passzol az egyik beallitas, jo vetel lehet foleg a kulon megveheto jobb fejpanttal, de amugy kerulendo.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#18) onedroid válasza Tigerclaw (#17) üzenetére


onedroid
csendes tag

Ettől a 3 állású IPD állíthatóságtól fázok is egy kissé. Én megrendeltem, mert a Psvr-t le akartam már cserélni a nyomorék mozgáskövetése és a köldökzsinórja miatt. Beat Saber-t is sokszor flusztráló volt játszátszani, mert ha úgy volt kedve a rendszer épp nem volt hajlandó normálisan működni, lekövetni a fagyikat. Azt néztem, hogy a Quest 2-nél manuálisan tologathatod a 3 állása közt a lencséket. Jól ki kell törni belőle a három ˝pöcköt ˝és akkor odaállítod ahol neked a szemtávolságodnak legjobban megfelel :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.