Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Egyik Samsung Star, másik meg 2.4 es kijelzővel érdekes lesz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) BloodRay válasza AS (#1) üzenetére


BloodRay
veterán

Tényleg hasonlít rá, de remélem annál azért jobb lesz valamivel.
A legkisebb egyébként külsőre tetszik. :)
Mondjuk a specifikációknál a qwerty billentyűzet gondolom, virtuális qwerty-t jelent.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3) Norbi21


Norbi21
senior tag

Nem tudom mennyire lesznek sikeresek. Én már nem vennék ilyet, az tuti. Egyébként a 3-ból kettő kísértetiesen hasonlít számomra másik modellekre is, csak nem ugrik be, hogy melyikre :U

(#4) RaveForce


RaveForce
veterán

fejcsóválás....
nem mellesleg, fiataloknak szánt... azért nem ártana ha tényleg felmérnék az igényeket, és nemcsak vki az íróasztal mögül hasra ütésre kitalálná mikell a fiataloknak. nem ez.

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#5) liszijanos


liszijanos
csendes tag

az első kicsit a kp500-asra hajaz, de szimpatikus feltéve ha nem lesz túlárazva, a második corby, a harmadik pedig szintén a konkurensre hajaz (S5230).

(#6) Barthezz2 válasza Norbi21 (#3) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az első a kp500-ra hasonlít, a második a samu corby, a harmadik meg az s5230-ra szerintem.

szerk: jah most látom, már megelőztek :B

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#7) hemaka


hemaka
nagyúr

fiataloknak 2megapixeles kamerával? :D

(#8) LA_COSTE válasza RaveForce (#4) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Szerintem maradjunk annyiban, hogy a fiatalok is és a gyártó is olcsón akarja megúszni a dolgot, így télvíz idején.

(#9) plus44 válasza Norbi21 (#3) üzenetére


plus44
veterán

Egy esetlegesen tényleg jó árral, lehet némi létjogosultságuk.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#10) sagesz93


sagesz93
addikt

Kérdem én, hogy ezt minek kell ennyire erőltetni?
Fasza androidos telót adjanak ki, occsó'fonjuk van egy pár

(#11) che 1990


che 1990
tag

Azért az is durva hogy a Spirit-et nem engedték,mert hogy "már van ilyen",
de egy nemzetközi cipő-és ruhagyártóról bezzeg szabad koppintani :U

(#12) sagesz93 válasza che 1990 (#11) üzenetére


sagesz93
addikt

Azért nem engedték, mert egy telefonszolgáltató, és más telefon típust is neveznek spiritnek
gondolom a wink még nem volt a "telefon biznicben"

(#13) rudymester


rudymester
senior tag

A legkissebbet kipróbálhatam egy LG Workshopon és ideális a 12-14 éves korosztálynak: 3,5 jack, táccs és nagyon kicsi. Szerintem megtalálja majd a célközönségét, ha kap egy jó árcetlit.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#14) #40835072 válasza sagesz93 (#10) üzenetére


#40835072
törölt tag

igen ... most rengeteg alsókategóriás érintőképernyős mobillal rukkolnak elő a gyártók főleg a Samsung :U

ennek mi értelme van :W

(#15) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Tudtommal az LG-nek jelenleg is rengeteg "fiataloknak szánt",olcsó érintős telefonja van.Akkor ez meg minek?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#16) rudymester válasza hülyegyerek (#15) üzenetére


rudymester
senior tag

Ez a "mégfiatalabbak" korosztályt célozza. 8-12 év illetve azokat a nőket, akik kicsi érintős telefonra vágynak (vannak ilyenek).

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#17) Norbi21 válasza plus44 (#9) üzenetére


Norbi21
senior tag

Ha bekerül szolgáltatói kínálatba, akkor biztos jó áron fog menni.

(#18) jooker82 válasza rudymester (#16) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igy van,ne csak a saját szemetekkel nézzétek már egy egy telefon piacradobását...mások is léteznek...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#19) LA_COSTE válasza #40835072 (#14) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

A HTC is beújított a Wildfire készülékével. Szerintem még megfontolni sem érdemes kategória.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.