Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oszi666


oszi666
őstag

A Liftwaffe kötelékében repülni felemelő érzés lehet.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#2) XuChi


XuChi
addikt

Régen nagyon sokat IL2-ztem. Ez a rész, mintha ott ragadt volna 2005-ben....

Ez a grafika nagyon kevés már. :(

(#3) flashpointer válasza oszi666 (#1) üzenetére


flashpointer
őstag

rossz a forditas, Fahrstuhlwaffe lesz az. Amugy nagyon csunya.

(#4) Fred23 válasza XuChi (#2) üzenetére


Fred23
nagyúr

Napokban pont ilyen régi IL2-es videókat néztem. Sajnos tényleg nem valami nagy a grafikai változás. :(

(#5) oriic válasza oszi666 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

I mellett van az u, elütés. :D Javítottam, köszi.

Live-Die-Respawn

(#6) Chapel


Chapel
addikt

Simán elhinném hogy egy mobil játék...ami 2-3 éves. :(

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#7) GreatL


GreatL
őstag

Ez nem valami ezeréves repszim? Sosem néztek még ki jól ezek igazán. A vonatszimulátorok is igen gyatrák.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#8) D.Va válasza GreatL (#7) üzenetére


D.Va
senior tag

He?!?!
[link]
Egyébként ez az IL2 tényleg szégyen, 2005-ben is épp hogy elment már az ilyen grafika...

[ Szerkesztve ]

(#9) XuChi válasza D.Va (#8) üzenetére


XuChi
addikt

Nah igen, így kell festenie egy játéknak 2020 közepén. Ez nyugodtan lehetne etalon a többi cégnek.

(#10) Chapel válasza D.Va (#8) üzenetére


Chapel
addikt

No igen, de valljuk be, egyrészt ez precedens nélküli és várjuk ki a végét. Mert sok videót néztem, várom is kis casual repkedésre - emiatt fogok hotas-t venni - de egyenlőre nehéz elhinni a gépigény és a megadott net sebesség elvárás alapján, hogy valóban úgy fog kinézni a talaj/fű stb közelről is, ahogy azt mutatják.
Vagy lehet hogy tényleg csak éppen i9900k meg 2080ti meg stb...és ehhez képest nagyon baráti a gépigénye és mivel ugye folyamatosan streameli a környezetet - vagy legalábbis nagy csomagokban azt a 2 petabyte-ot, az 30mb/s is karcsúnak tűnik.

De. Ne legyen igazam, jókat fogok vele repkedni egy közép szim hotassal, ha valóban az lesz ami, akkor nem kérdés a megvétel ;)

XuChi : túl sok munka és a repülös és azon belül is a repszimes csoportok igeny vékony rétegek az eladások/lefedettség tekintetében. Amúgy teljese mértékben egyetértek.

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#11) BiP válasza D.Va (#8) üzenetére


BiP
nagyúr

frissebb anyag: [link]

(#12) D.Va válasza BiP (#11) üzenetére


D.Va
senior tag

Van egy enyhe különbség :DDD :DDD
Chapel: Sajnos szerintem az i9900k meg a 2080ti is közepes grafikára lesz elég 1080p-ben a 30-60 fps-hez, de ne legyen igazam ;] :DDD :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.