Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #30610944


#30610944
törölt tag

Nem kicsit lett nagy a 8.3
:Y

(#2) #64371968


#64371968
törölt tag

Az xpressmusic , nincs rá szükségem de kell kategória. Az 1.3 érdektelen . Az 5.3 kifejezetten jó lett , árban sem szálltak el . A 8.3 is jó bár a noname márkákkal árban nem versenyez , biztos sok kritikát kap majd emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#3) #30610944 válasza #64371968 (#2) üzenetére


#30610944
törölt tag

Tul van arazva mind.

(#4) vanye


vanye
senior tag

"(...) de egy Android 10 Go modell, a Nokia 5.3 és egy feature phone is bemutatkozott."
Az jó, mert ezekről a cikkben 0 (azaz: nulla!) információ szerepel, holott az alcím/lead mást ígért. Na mindegy, tkp. nem is értem, minek is hozom ezt fel egy Alice által írt cikk esetében. :DDD Ha a Mobilaréna arra buzdít ezzel a slendriánsággal, hogy inkább mindenhol másutt érdeklődjön az ember a mobilvilág eseményei, hírei felől, csak lehetőleg ne itt, akkor a lehető legjobb úton jár.

Stern des Südens!

(#5) #64371968 válasza vanye (#4) üzenetére


#64371968
törölt tag

Nokia oldalán már fent van , az 5.3-1.3 meg a gombos már magyarul is .

(#6) ghiottone válasza #30610944 (#3) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az 5.3 4/64 189 euró - az nem is annyira vészes.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

Aki 5G-s telefont akar, annak talán megfelelő lehet. Én ha idén vennék kb ennyiért eszközt, inkább maradnék még 4G-n, és az S10 Lite lenne a befutó.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) AliceWake válasza vanye (#4) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Díjaznám én is, ha a cikkek varázsütésre, adott időpillanatban még nem elérhető információk alapján megírnák magukat, de valahogy nem így működik, nem is értem :F
A hiányolt készülékek külön hírt kaptak; amint volt mit, linkeltem :U

Non omnis moriar.

(#9) Markizmark válasza AliceWake (#8) üzenetére


Markizmark
addikt

+1

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#10) vakablak93


vakablak93
őstag

puff neki, sejtettem hogy feljebb mennek az árakkal és nem 450 körül jelenik majd meg mint a német oldalakon várták, de 700 eur....... unnye akkor még el kell gondolkodnom rajt ahogy ez lesz e, mondjuk a leírtak alapján tetszik azért. Majd elválik menyire néz ki jól élőben....azért így is fenn marad a listámon a 8.3

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#11) #64371968 válasza vakablak93 (#10) üzenetére


#64371968
törölt tag

Nem csak 600? Ha a kamerák jók lesznek én is beruházok egyre.

(#12) vakablak93 válasza #64371968 (#11) üzenetére


vakablak93
őstag

a cikkben én 695 eur-t látok, én akkor már a 8gb rammal venném, mármint abból kiindulva mennyi mindenre elég volt 8-as droidon a 4 és mennyire kevés most 10-es droidon a 4 ha még most nem is de két év múlva valszeg jobban fog menni, de tudja fene...

a kamera engem fikarcnyit se érdekel, hovatovább, minél szarabb annál jobb :DDD :DDD :DDD

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#13) Lincoln6echo válasza ghiottone (#6) üzenetére


Lincoln6echo
tag

+1

(#14) Fred23


Fred23
nagyúr

IP68 meg sehol, elvitte a cica.

(#15) juuzer


juuzer
addikt

Ez a hátlap borzasztóan ronda lett. :(

Plusz nem értem, hogy ennyi pénzért a 700-as Snapdragon hol jó ajánlat. A Mi Note 10-nél is elég gáznak tartom 200k-ért.

Ennyire eltolódott volna árban a csúcskategória és ráadásul ilyen gyorsan? :F

Ezt eddig is tudtuk, hogy a Nokia nem tud flagshipet csinálni a WP-éra óta. De na. Azért remélem lesz valamennyi sikere.

Vamos a la playa.

(#16) joey04 válasza juuzer (#15) üzenetére


joey04
titán

Ez a hátlap borzasztóan ronda lett.

szerintem nagyon szép.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17) Inclitus_pv


Inclitus_pv
tag

Jack csatlakozó: VAN! :)

A bejelentés során is elhangzott és már fent van a hivatalos spec is a Nokia oldalán.

(#18) vakablak93 válasza Inclitus_pv (#17) üzenetére


vakablak93
őstag

Jah meg 4500-as aksi is ,

És a német oldalokon azt írják csak 650 lesz a 8/128 , máris egy kicsivel jobban hangzik..persze így is sok.

#15 juuzer a csúcskategóriás az lassan standard fél Milla lesz ,ez van, szar ügy annak aki azt akar de vagy elfogadod vagy veszel lejjebbit, szerintem csak snapi 6xx procival fogsz ezután 200k alatt telót venni , ha aktuális modellekről beszélünk.

#16 joey04. +1 szerintem is szép, nekem még a pici alsó káva is bejön az előlapon.....

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#19) #30610944 válasza vakablak93 (#18) üzenetére


#30610944
törölt tag

650 nagyon sok ahhoz kepest hogy masok mit adnak annyi penzert.

(#20) vakablak93 válasza #30610944 (#19) üzenetére


vakablak93
őstag

Mondtam hogy sok, nem védem vagy ilyesmi.

De ez attól is függ , konkrétan tudod e mit akarsz egy telefontól, én ha utánamvágják se vennék előző generációs modelleket mert abban pl csúcsproci van, jah csak nem fog már csak 1 évig frissülni.....vagy egy miuival kell rajta szenvedni stb, ami lehet hogy másnap meg ezerszer jobban bejön

Én egészen pontosan tudom hogy mit akarom hogy tudjon a telóm ,ez nálam mindössze pár modellre szűkíti a kört , ekkor nyavajoghatok hogy drága meg minden vagy elfogadom ennyi...de azt kapom amit kértem....
Te most őszintén mit tennél??? :)

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#21) #30610944 válasza vakablak93 (#20) üzenetére


#30610944
törölt tag

Az ember vagy vesz egy uj kozepkategorias telefont mint pl. ezt vagy egy fel-egy eves felso kategorias telefont aminek mar kb. ennyire merseklodott az ara. En az utobbira szavaznek.
Erv:
- ha volt is szeria hiba ennyi ido alatt az kinotte
- ha volt szoftver bug az javitva lett
- tobbet is nyujtanak szoftver, hardver tekintetben, esetleg minosegibbek
- 1-2 evig meg biztos kapnak update-eket ok is

(#22) vakablak93 válasza #30610944 (#21) üzenetére


vakablak93
őstag

ha neked az jön be akkor hajrá , más a véleméynünk semmi gond :)

ez a teló meg sztem felső közép kategória, de lehet tévedek.
üszintén engem leginkább az idegesít hogy ugyanannyiért mint 2 éve most még gyengébb telókat kapok, szóval irritál engem is az ár,
-de szerintem a 2 évig frissülne -1 mert 1 éves az 1 év és akkor 1 év múlva megint vehetek telót, kössz de az töbe van.
-szoftveres gondok, ki tudok várni 1 hónapot, de látva a kollégáimat ez idővel lesz csak még rosszabb, pont a frissítések álltal.
-amiben szoftveresen és hardveresen többet nyujtanak az pont nem érdekel ,minden app/funkció ami nekem kell én teszem rá, semmit nem láttam még a teszteket olvasva amire azt mondtam volna ez kell, kamerában adnak többet , de az sem érdekel,

minőségben lehet, de 50x legalább koppant már a mostani és semmi baja, nekem elég ennyi, meg nézzen úgy ki ahogy nekem tettszen.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#23) #30610944 válasza vakablak93 (#22) üzenetére


#30610944
törölt tag

A legnagyobb baj ami engem visszatart a lentebb felsorolt ervek kozul az a szeria hiba.
Sok telefont megjelenesekor vettem meg regebben (elkapott a hev es gyors berendeltem oket), es mindegyiknel elojott valami kivetel nelkul. Mindnel volt valami szeria hiba amikbe kesobb mar nem futottam volna bele ha vartam volna.
Persze nincs azzel gond ha te maskent dontesz de azt tudom, hogy tobbet beta tesztre nem leszek es kivarok a megfelelo pillanatra, amikor erdemes megvenni a kiszemelt telefont.
Most pl. kapasbol 3 telefont is megvennek mert most a legjobb az aruk, mind tavalyi es kinottek a bajukat de a korona virus kozbeszolt es inkabb a tarcamban tartom a penzt, kitudja mire kell majd a jovoben a penz (WC Papir mondjuk :DDD )

(#24) vakablak93 válasza #30610944 (#23) üzenetére


vakablak93
őstag

Ezt meg tudom érteni, rossz érzés lehet mindig valami bakiba nyúlni, én eddig megúsztam, ha legközelebb belenyúlok arra úgy gondolom ott a garancia.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#25) vanye válasza AliceWake (#8) üzenetére


vanye
senior tag

Nem kell megírniuk magukat, csak épp a lead-ben nem kell róluk szót ejteni, ha amúgy nem képezik a cikk részét, vagy akkor kerüljenek be a leadbe, és a szövegtörzsben aztán oda lehet szúrni, hogy külön cikk jön majd róluk.
Ennyi.

Stern des Südens!

(#26) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Egy-két apróságot leszámítva (pl. IPS helyett OLED, selfiekamera a kijelzőn kívülre kerülne, picit jobb hátlapi kamera) lecserélném a Lumia 930-am, de akkor megvárjuk a 9.3-at. :)
Csak ne lenne ilyen drága...

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#27) lócitrom válasza vanye (#4) üzenetére


lócitrom
őstag

hát igen. Alice cikk. nem túl műszaki meg egy csomószor olyannyira átvett, hogy a forrás is maga elég noname. saját anyag meg nem sok.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.